Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni mene ali uvek treba imati neku referentnu tačku kako bi se lepo izmerila željena dužina u suprotnom se iskače iz okvira realnosti..

    Comment


    • Nama je referentna tačka bila selekcija NZL.
      Ekipa koja na ovom SP je u rangu ako ne i lošija od Tunisa, Venecuele, Japana, Angole, Filipina etc.

      Niko ne očekuje da oderemo 20+ razlike u jednoj relaksiranoj utakmici Francusku, Italiju, Španiju, SAD, Kanadu, Grčku ......

      Comment


      • Mi smo NZ pobedili sa 8 igrača u rotaciji 10 razlike, a od tih 8 igrača ne zna se ko je bio opušteniji..

        Sasvim realan rezultat.
        Last edited by Chiwwi; 25-08-19, 16:11.

        Comment


        • U duhu reprezentativnog kulta vreme je da podesimo navijačke sprave i podgrejemo atmosferu.

          Zbog narednog završetka priprema i skorašnjeg početka mundobasketa ogromno ushićenje iliti po novosrpskom hajp je nadvladao moju trezvenost i morao sam da napišem jednu pesmicu podrške našoj reprezentaciji.
          Taman toliko vremena ima da je naučite do početka prvenstva.

          Naravno ova pesmica zahteva i odredjenu koreografiju, koju treba da shvatite ozbiljno a u daljem tekstu ispod pesmice biće objašnjeno i zašto.

          Potrebno je da žmurite, zamišljate lik našeg selektora, biće dovoljna crno-bela slika, nije nužno da trošite boju, ako vam je pak ta slika previše morbidna onda nek' bude crveno-plavo-bela.
          Zatim sa obe ruke držite tri spojena prsta u vazduhu, znači ne odvojeno kao Karadjordje i Vuk Drašković nekada već spojeno kao da želite da se prekrstite.
          Ako ne znate da se krstite idite do obližnjeg popa koji je zadužen za vašu eparhiju da vam pokaže, toliko bar možete da uradite za svoju zemlju.

          Takodje, potrebno je sve vreme stajati na nožnim prstima kako bi ta tri spojena prsta ruke bila što bliže nebu, kao da nebo ima dva potenciometra a vi želite sa obe ruke da ih malo naštelujete i izoštrite Saletovu sliku u glavi ili podesite stanicu na radiju da ga bolje čujete a jedva ih dohvatate, e tako.

          Elem, pesmica kaže ovako:


          HIMNA SVETI SALE

          Kličemo ti s ljubavlju
          Svetitelju Sale
          Srpske usne ljube ti
          Sjajni odsjaj glave.

          Dole Birča pored Brada
          A na klupi Bobi vlada.

          Slavite ga Srbi,
          Slavite i trojke!



          Ovu pesmicu takodje treba odštampati na poledjini kartona koji će naši navijači na tribini čitati i pevati dok istovremeno lica tih kartona obrazuju predhodno dobro osmišljenu koreografiju sv. Djordja koji u dresu reprezentacije Srbije jaše španskog konja i probada crnu aždaju u dresu Amerike.

          Svi moramo da budemo kao jedan.
          Oni tamo u prvim redovima na tribinama moraju da nadglasaju našu himnu ovom pesmicom a mi ovde kod kuće svi zajedno u već opisanoj koreografiji da im pošaljemo kroz etar energiju i duh starih Slovena.
          Naravno dobrodošli su u naš tabor svi stari Sloveni uključujući naravno i kontroverzne Hrvate ali bojim se da ih se nećemo preterano nagledati za vreme prvenstva.


          Da se odštampaju i nose maje sa grbovima svih srpskih zemalja od Bele Srbije na ovamo i to svi da nosimo bilo u domovini bilo u Kini i dijaspori za vreme utakmica. Grbovi da budu rasporedjeni u obliku krsta i 4 ćirilična slova S.

          Sledeće parole da se ispišu po platnima:

          #Samo Sale Samo Sujeta
          #S verom u Saleta za predsednika Vučića
          #Smrt demokratiji sloboda diktaturi
          #Ne kude Delije Bobija što je Vučiću u skute zaseo al' ne oprostiše Saletu što ga onomad nije prigrlio
          #Ko ne skače taj je taster, oOooooOo
          #Nikada nećemo zaboraviti za koga ste navijali prošlog leta
          #Spavaš li mirno Popović Gregorje?
          #Naš je Birča gledao Lebrona
          #Kad ćeš dati trojku Bogdane, Bogdane
          #Joka vulkanizer, jedan je Joka vulkanizer
          #Mi imamo Bradonju, bradonju, bradonju, mi imamo Bradonju, gde je vama?
          #Naš će Simon driblati Tatuma
          #Srbija do Pekinga



          Nebeska Srbijo idemo do zlata!!!
          Last edited by Chiwwi; 26-08-19, 02:25.

          Comment


          • Last edited by Mr. Wolf; 26-08-19, 14:49.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Danas u 13:30 poslednja prijateljska utakmica pred SP protiv Francuza.

              Oj Francuzi oko ima da vam zasuzi kad dobijete danas šibanje po guzi.

              Prenos je na RTS1 i AS1.

              Comment


              • Red je da se jedna izgubi, ne valja ici na prvenstvo sa svim pobedama u pripremnoj fazi.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Jedva čekam sudar Gobera i Bradulje..
                  Šteta što Francuzima tu nije Ertel.

                  Btw. Ne mogu da opišem koliko bih voleo da vidim Francuska vs USA u nokaut fazi, mislim da bi bilo čupavo..

                  Comment


                  • Bez Bjelice i Bogdana..

                    Uuuuuu ide Marseljeza himna ljubavi i mira..

                    Comment


                    • Ima li box score

                      Comment


                      • https://www.rezultati.com/utakmica/hjgdJCH5/#detalji

                        Comment


                        • Guduru bi svih četres minuta držao u igri dok mu ne izvetre svi ovi tikovi u napadu.

                          ...ovo je trenutno najviša petorka u Kini.
                          Last edited by Wingwalker; 27-08-19, 13:41.

                          Comment


                          • Ja bih ga vodio na kurve da malo digne samopouzdanje

                            Comment


                            • Jokić neozbiljan skroz

                              Comment


                              • Jokiću majkumu pa šutni neku...dokle ta skromnost.

                                Comment

                                Working...
                                X