Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igramo sa 8 igrača u rotaciji.
    Odmaramo najbolje Bogdana, Bjelicu, Lučića i Braduljicu..

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Ove indijance ne možemo da dobijemo 20 razlike
      Naravno da možemo ali zašto zapinjati i još nismo kompletni..

      Comment


      • Zalepio ga Jović za sve pare..

        Comment


        • Jovic [emoji4]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Prejaki su ova sedmorica što igraju, Birčević i Raduljica su ko stvoreni za ekipe ovog nivoa. Takvi su i Filipini i Angola, zato i mogu da uđu u roster.
            Kalina i Nedović su ipak igrači za košarku pet nivoa iznad ove.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nedović je poluinvalid, ali je pozivanje Kalinića u košarkaškom smislu nejasno.

              Zadnju četvrtinu igrao Micić sam i neka je, potrebno je da se uključi što više.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Naravno da možemo ali zašto zapinjati i još nismo kompletni..
                Pa zato što ovakve ekipe koje su najlošije na celom Mundobasketu moramo sa 33.3 posto snage sa Raduljicom i Birčevićem da odeljemo 25+ razlike.
                E zato.

                Comment


                • Imam osecaj da ce Guduric da razbije na prvenstvu. Njega izgleda ne loze ove utakmice bez pritiska.

                  Comment


                  • Gudura će zatrpati neku ekipu to da..

                    P.S.
                    Šteta samo što nema Štimca, mada bi ja pre ovoj ekipi dodao Branka Lazića umesto Bobija i to bi bilo top..
                    Ali šta sad da se radi za prosutim mlekom ne vredi plakati.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Gudura će zatrpati neku ekipu to da..

                      P.S.
                      Šteta samo što nema Štimca, mada bi ja pre ovoj ekipi dodao Branka Lazića umesto Bobija i to bi bilo top..
                      Ali šta sad da se radi za prosutim mlekom ne vredi plakati.
                      Štimac i Katić fale da odbrane srebro.

                      Comment


                      • Gudura jos nije pokazao seniorsku kosarku..sve kao moze, ali nista big.

                        Bice jbno na svetskom..Radulja mu dodje kao maskota a Bircevic neki vanbracni sin..nesto kao Saketi u Ita, mada ne znam da li mu je sin otpao..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Katić dolazi u obzir samo ako izliva ploču na kući.
                          S obzirom da je odavno postavio krov onda ne bih njega.

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Pa zato što ovakve ekipe koje su najlošije na celom Mundobasketu moramo sa 33.3 posto snage sa Raduljicom i Birčevićem da odeljemo 25+ razlike.
                            E zato.
                            Samo mora da se umre..

                            Ovo je meni sasvim dovoljno, ne treba da se iživljabvamo uopšte, samo lagano odraditi ovo..

                            Comment


                            • Trebali su i Ameri da raspemplaju Ozije 30 razlike kad ono medjutim..

                              A da Ameri su igrali sa pola gasa a mi smo se baš trudili sa ovom rotacijom od 8 igrača..

                              P.S. Nadam se samo da Raduljica nije povredjen pa da zbog toga nije ulazio u igru.
                              To bi bio veliki hendikep za nas nakon Mačvana i Milosavljevića..

                              Comment


                              • To šta su Ameri trebali da urade, mene ne interesuje.
                                Isto kao što me ne interesujei Senegal, Venecuela ili Japan, šta rade i kako igraju te selekcije.

                                Comment

                                Working...
                                X