Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Урош View Post
    Бураз, Симоновић није никакав дефанзивац. Прецењен скроз. Има он тај неки атлетицизам за своје године, али он одбрану не зна нешто добро да игра. Он ти само скакуће нешто, маше оним рукама да истрипује неког да је активан.



    Није био он, већ Стефан пот на списку. Мада овај јесте већи таленат био и доминирао је у млађим категоријама. И даље је у Барси али да ваља, сад би вероватно знао шта је са њим.
    http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-...i-peno/257x8ln

    Nemoj Ukice, nemoj.
    @Chiwwi, momak ima vec 19 godina
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Blic vec stavio naslovnu za sutra: ''Djordjevic kaznio beka, Nedovic u provodu do 5 ujutru'' http://www.blic.rs/print/naslovna-za-3006/jlfg246

      Comment


      • Мислим да је то једење гована у неку руку, ако га је казнио само јер је остао до 5 ујутру. Џикић то лепо каже. "Што се мене тиче, иди у биртију на Ибарској, врати се назад до циганке испод плавог, заједно се издобијајте јефтиним хероионом и појави се ујутру у 9 на тренингу. Ако ја не видим никакве последице тада, апсолутно ме не занима шта си радио и да ли си спавао уопште."

        Е сад, ако је Сале видео и последице неке, онда ако га је казнио.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Mozda je bacio peglu na treningu posto ne verujem da je u kondiciji(bekrijskoj) s obzirom da mu u Malagi najverovatnije ne dozvoljavaju da bekrija. Nije prvi put da se to desava, i starija ekipa je znala na pripremama u Atini da djipa uz Cecu po grckim diskotekama, pricao je i o tome Zoc ali tek nakon debakla 2005-te dok izgleda Sale odma ''bije zmiju u glavu''. Koliko je to dobro i pametno-videcemo.
          Last edited by Chiwwi; 30-06-16, 00:39.

          Comment


          • А јебига сад, ако је бацио пеглу треба га пребити будаком. Ја не верујем да се напио уопште нешто посебно. Мада дебилно је и дискутовати о овоме кад не знамо ништа.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Pa da, videcemo ovih dana

              Comment


              • Chiwwi, odakle ti da će Zagorac igrati u Zvezdi?

                Usput da Marjanoviću poželim sve najgore u sportskoj karijeri, nadam se da je precrtan za sva vremena, dobroćudni div

                Comment


                • Pa procitao sam negde, sad cu da nadjem gde tacno.

                  Comment


                  • Da li nameravaš odmah da odeš u Memfis?

                    "Najverovatnije neću ići odmah, već ću prvo otići u neki klub u Evropi, a posle ćemo videti", odgovorio je i izdejstvovao sledeće pitanje:

                    Da li to znači da je Crvena zvezda otpala?

                    "Srbija je u Evropi, je l' tako?", odgovorio je sa osmehom i nadovezao se:

                    "Trebalo bi ovih dana da sednem sa agentom i dogovorim se oko svega, jer smo čekali draft da se završi. Videćemo šta je najbolje za mene"

                    http://mondo.rs/a914850/Sport/Kosark...oj-zvezdi.html
                    Evo jos nekih clanaka o tome http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1142856

                    Comment


                    • Kamo sreće da je tako. Ima Miško sigurno bogatije opcije a zna se šta mu je na prvom mjestu.

                      Comment


                      • Ma nije to nista sigurno, kad sam pricao o Zagorcu kao buducem igracu Zvezde vise sam mislio na to da ce igrati godinu dana u ozbiljnijem klubu nego sto je Mega i igrati EL. Jer ne verujem da ce ga Misko pustiti u Valensiju ili tako nesto.

                        Comment


                        • Originally posted by Урош View Post
                          Друже је л' си ти луд? Загорац игра бека пре него крило. Друго, каква бре искуства, безобразлуци, какве глупости. Загорац 17 пута бољи играч од Симоновића. Квалитет бре.

                          О Дангубићу нећу да причам. Дечко је ограничен. Најгори кошаркаш у Јадранској лиги. Једино што има је скок, а ни за то није он заслужан. Ок и одбрану зна можда понекад да одигра. Али не зна лопту да води, лопту кад шутне мене срамота да гледам оно и која је његова поента у овој репрезентацији?
                          Svaka ti čast na komentar za Dangubića. Dugo pričam da nema pojma, čak je prošle godine pravio kadetske greške tipa zaletao se da preseče pas i ispadao iz igre. Igrač bez ičega. Ja bih na 3 umesto Dangubića i Simona poveo bar jednog od dvojice zbog mesta, Gudurića ili Zagorca. Da ne budem subjektivan zvezdaš sam.
                          Da sledeće takmičenje već neko od njih da baci Kalinića na klupu.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Olja, Simon je klupa isto kao i Zagorac ali nije isto da ti u rotaciji Kalinica menja neiskusni Zagorac ili iskusni Simon. Narocito kad bude gusto u zavrsnici. Setimo se Bogdana protiv Litvanije a najbolji je bek Evrope ali to ti je najbolji pokazatelj sta je neiskustvo. Turnirsko takmicenje je specificno i iskustvo je presudno.
                            Ova prica ne pije vodu, Bogdan je sa 20, 21 godinom resavao meceve u Evroligi, to sto se desilo protiv Litvanije nema veze sa godinama, jbg pogresio je i to je to. Kad neko zna onda zna, pusti godine.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Za Simonovica se potpuno slazem da je nepotreban i da tu Sale pravi veliku gresku. On moze da posluzi kao neki recimo 12-ti igrac da udje par minuta da odmori neke bolje igrace, da ubaci neki sut i to je to, ali da ima ovoliku minutazu kao na ovim pripremnim utakmicama, to je nedopustivo. Uz to, nikada ali NIKADA mu ne bi dao prednost u odnosu na Gudurica ili Zagorca. Ova dvojica su pokazala do sada sve ono sto je potrebno: talenat, lucidnost, bezobrazluk (kosarkaski), kvalitet i ono sto je jako vazno, to su igraci koji nam itekako trebaju u buducnosti i zato ih treba sto pre gurnuti u vatru, a ovo je (bila) idealna prilika - pripremni mecevi protiv jakih selekcija i kvalifikacioni turnir protiv ne narocito jakih ekipa pred nasim navijacima. Umesto toga, mi gledamo Simonovica. Uglavnom podrzavam Saleta, ali cinjenica je da se malo "pogubio" na ovim pripremama. Forsiramo ispod-prosecnog igraca umesto buducih nosica reprezentacije.

                              Sto se centara tice, mislim da ce na olimpijadu otici Stimac, ali da nece skoro pa uopste dobijati sansu. Tu je pajser Raduljica koji je ipak bolji igrac, Bjelica ce igrati cetvorku u prvoj postavi a Jokic ce, po mom misljenju vise pokrivati poziciju 5 kao rezervni centar nego poziciju 4.
                              Last edited by Batman; 30-06-16, 09:32.

                              Comment


                              • Kad cujem da je simon igracina stomak me zaboli, a jos vise kad cujem da je dobar defanzivac, to sto Zagorac u ovim godinama moze da uradi simon nece moci u sto zivota i gotovo. Da se mene pita Jokara na 5 i raduljicidati 15 ak minuta da odmara malog. Bjelica cetiri, Kalina 3, Bogdan2 i Teo, ali to sam samo ja, imam neki osjecaj da Djordjevica ubija sujeta zbog sukoba sa zalizanim i da zbog toga ne ubacuje Zagora, ali ipak to je samo moje misljenje.

                                Zagor u 12
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X