Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj onda Larkina ako ga Turci ne otmu ....ako hoce zlato neka dodje kod nas ...ali za te stvari treba imati savez a mi ga rodjaci nemamo! ovo sto se u savezu radi je bruka i sramota ...Pesic ih je skoro napljuvao sve onako kvalitetno i kako dolikuje ...ustolicila se bagra poput Danilovica i mesetare li mesetare a nemaju ni znanje ,ni kulturu ,ni viziju ,niti sponzore nalaze ...vrlo vrlo losei ljudi sede na izuzetno bitnim pozicijama!

    Comment


    • Kakav crni Larkin... necemo se tako lako odricati reprezentacije pa da imamo placenike u dresu. Nece se to desiti srecom.

      Comment


      • Ti si taj koji se odriče reprezentacije i postavlja uslove da bi je i dalje podržavao.
        Srećom, pa konačno imamo razumnog čoveka na mestu selektora, nemamo ga još uvek na čelu Saveza ali smo se barem otarasiti pravoslavnog fundamentaliste i ovog gangstera ćemo da skinemo.
        Larkin je već viđen u timu hrvatske reprezentacije, i to im je odličan potez, time bi rešili poziciju 1 koja ih godinama muči.
        Mi tu nismo kritični u ovom trenutku, imamo Vasu kao prvu opciju, Jovketa kao drugu i odlazećeg Tea kao treću.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Tako je, odrekao bi se ako neko kao Larkin bude bio deo ovog tima, kao sto bi se odreklo i 90 posto navijaca iz Srbije. Ne sme da bude placenika u reprezentaciji, pogotovo imajuci u vidu da nam ne manjka kvaliteta.

          Comment


          • 100% navijača reprezentacije bi voleli da reprezentacija osvaja zlata, i ako bi neki stranac doprineo tome apsolutno nema nikakvog problema.
            Imamo kvalitet? Avramović, Todorović, Đoković... nisu kvalitet, nego osrednji ili čak i ispod toga igrači.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Tako je ,nemam nista protiv stranca koji bi pomogao u rusenju Amera u Finalu.....taj ko kaze da bi m u to smetalo ...taj laze!

              Comment


              • Najbolje da vi bolje znate od drugoga, nemate predstavu gde zivite.

                Comment


                • Bitno je da selektor zna gde živi i, što je još važnije, šta je potrebno da se dođe do zlata.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Meni je generalno veliko sranje to sto je dozvolila FIBA. Ok ako zivi recimo negde 5+ godina,ima zenu i decu itd..ali ove stoplacaju da igraju je sramno. U svakom slucaju ako su pravila takva,ne bih pravio pitanje oko toga. To je stvar selektora i ne treba mu se mesati u posao. Kritika uvek, ali nakon ostvarenih rezultata. Rzume se, kritika moze biti i pozitivna. Dugo nismo osovjili zlato, nesto je falilo, a po meni to je trener!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bez spamovanja teme.

                      Comment


                      • Mene generalno bole kurac za selektora ali ako bih u reprezentaciji Srbije, pored svog talenta koji imamo, video Jenkinsa, Larkina ili bilo kog stranca ne bih ni sekunde vise podrzavao takav tim.

                        Umesto da se ulaze u struku, da te trenere prvo obucimo, da se ide u korak sa modernom kosarkom, kako bi se od talentovane dece koje I dalje ima kasnije stvarali vrhunski igraci mi cemo da dovedemo mrtvog stranca da igra.

                        Jebes to.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • To tako krene sa jednim strancem.

                          Pa onda ćemo kasnije u prvoj petroci imati tri.

                          Nismo u golemom problemu ni na jednoj poziciji pa da moramo angažovati stranca.

                          A i taj stranac mora da ima golemu želju, ako to pokaže onda treba razmisliti o tome da mu se ukaže čast igranja za reprezentaciju Srbije.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Mene generalno bole kurac za selektora ali ako bih u reprezentaciji Srbije, pored svog talenta koji imamo, video Jenkinsa, Larkina ili bilo kog stranca ne bih ni sekunde vise podrzavao takav tim.

                            Umesto da se ulaze u struku, da te trenere prvo obucimo, da se ide u korak sa modernom kosarkom, kako bi se od talentovane dece koje I dalje ima kasnije stvarali vrhunski igraci mi cemo da dovedemo mrtvog stranca da igra.

                            Jebes to.
                            Koje to talente imamo, da li bi bio ljubazan da ih navedeš?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              To tako krene sa jednim strancem.

                              Pa onda ćemo kasnije u prvoj petroci imati tri.

                              Nismo u golemom problemu ni na jednoj poziciji pa da moramo angažovati stranca.

                              A i taj stranac mora da ima golemu želju, ako to pokaže onda treba razmisliti o tome da mu se ukaže čast igranja za reprezentaciju Srbije.
                              Koja reprezentacija ima tri naturalizovana stranca?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne znam da li ima neka, nisam ni istraživao.

                                Comment

                                Working...
                                X