Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad vidim da Luka Bogdanovic opet nije pozvan

    Comment


    • Ocekujem da cemo kvale lako proci,a za EP u ovom trenutku izabrao bih ekipu iz Turske,bez filozofije.
      sigpic

      Comment


      • Luka i Micov nisu pozvani. Koga radi vise gugutan?

        Comment


        • Zar Micov nije povredjen? Tako makar pise na b92.net/sport.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ma pusti to, bitno da se pisa po treneru sto je u Olimpijakosu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ma pusti to, bitno da se pisa po treneru sto je u Olimpijakosu.
              Ne preteruj Sone,niko normalan ga ne pljuje zbog toga. I po meni je glupo sto zbog svojih nekih bubica nije zvao Micova (koji btw ipak nije povredjen),ali dobro. Za mene je Duda ikona pa makar i Cedevitu trenirao.

              Stvarno dosta ljudi sto sta zamera Ivkovicu i imaju ljudi pravo na to,jbg.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ma pusti to, bitno da se pisa po treneru sto je u Olimpijakosu.
                Bio je on i trener Partizana i CSKA i PAOK-a pa ga opet ne podnosim. Nebitno u kojem je klubu. Vise volim Pesica 6 puta.

                Comment


                • Ja jedini minus vidim u ne pozivanju Micova, e sad ako je on stvarno povredjen( u sta ja sumnjam), onda jbg... Ali ne shvatam sto nije Bogda pozvan, imao je poprilicno dobru sezonu u Cajasolu..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • ja mislim da Micov igra za Crnu Goru

                    Comment


                    • Ne igra za CG, odbijao je njihove pozive, povreda je u pitanju. ;)
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s248288/Sport/Ko...povredjen.html

                        Golubar sa krsta strikes again.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Covek je sa prosecnom ekipom Olympiacos-a uzeo EL protiv onakvog CSKA i grcko prvenstvo posle 15 godina. Rekao bih da zna sta radi.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Covek je sa prosecnom ekipom Olympiacos-a uzeo EL protiv onakvog CSKA i grcko prvenstvo posle 15 godina. Rekao bih da zna sta radi.
                            Klub i reprezentacija, nebo i zemlja.

                            Comment


                            • Ocigledno da ima nesto protiv njega, jer njegove igre uopste nisu merilo u ovoj situaciji... Gomila igraca dobila poziv na "lepe oci", a on koji jos igra na trojci koja nam je poprilicno kriticna, nema mesto na sirem spisku, ma daj... Osvojio EL sa Olimpijakosom sa prosecnim timom, svaka mu cast, ali kao sto rece Mvp, velika je razlika izmedju kluba i nacionalnog tima.

                              Ocigledno je poceo da se gubi, pa ovo podseca na aferu Rakoca i Milicica...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sto se mene tice 'ladno je trebao pozvati Micova , covek je cak i za prve petorke ali NE , sto , pitajte Dudu Ivkovica ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X