Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, samo što su oni to utvrdili kad je on već postao ozbiljan igrač pa su ga tek onda poslali da prevrće gume.

    Dakle nije on nikakav Američki proizvod, ukenjalo ih u Denveru bukvalno.

    Comment


    • Ma kakvi, on je u Nuggetsima dobio slobodu kakvu nije mogao da sanja u bednoj Megi.
      Malone-u i Denveru je to fenomenalno odgovoralo, doneo im je i rezultat i atraktivnost i plus je po karakteru idealan za NBA, Evropa i Srbija su još košarkaški konzervativne sredine. Vredi on svakog centa koliko je plaćen.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Pitaj to trenere Zvezde i Partizana zašto su im draži strani igrači od domaćih.
        Zato danas u Reprezentaciji imaš manjak kvalitetnih igrača.
        Omladinske škole uništene, deca beže preko grane još sa 16, a ti očekuješ da blesne neki talenat ovde?
        Simanić se vodio kao najveći talenat, ali od čuvenog potpisa uz tompus sa ćaćom i stricem nije uznapredovao ni za jotu kod više trenera - pa kad će majkumu?
        Dajte, bre, ljudi - ovo što sada imamo je prvenstveno odraz košarke na ovim prostorima i privilegija dva režimska kluba.
        Vidi, ne govorim za te trenere...vec ovemlade stotrebaju dobiti sansu....ima ih mnogo..dobio Alimpije preko ko zna kojih shema..itd...ne mogu svi naravno, ali napravi vise klubova kvalitetnih..da imaju oni sta pokazati...

        Miloje nije dokazan trener..Jel zna neko ko je bio trener Siakama u Kamerunu ili odakle je vec..ili Embidu, jel su i oni veliki treneri? Misko mu je dovodio opasne talente mlade...ne kazem da je skroz los trener, vec da je prenaduvan...
        Last edited by LosmiSK; 25-02-20, 01:09.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Samo cu reci da je Jokic u sezoni 2014/15 izabran u prvoj petorci ABA lige. Neki su ga tada prozivali da je nabijac statistike i silovatelj lopte.

          Comment


          • Nema osobe na svetu koja je mislila da on moze da igra uopste u NBA,kamoli na ovom niovu ijos tako brzo..i crni Miloje je to rekao...Meloun ga je izmislio...kraj price...napravio tim oko njega...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nema osobe na svetu koja je mislila da on moze da igra uopste u NBA,kamoli na ovom niovu ijos tako brzo..i crni Miloje je to rekao...Meloun ga je izmislio...kraj price...napravio tim oko njega...
              To sto je napravio tim oko njega ne znaci da ga je izmislio, vec samo da izvlaci ono najbolje iz njega (pod uslovom da se Joki oce). Tu se abstrahuje i sam Jokic koji je ipak najzasluzniji za ovo sto je napravio, a ne neko drugi iza njega.

              Nego ne rece ti koji je to mlad trener sa imenom vecim od Miloja pa da vidimo o koga su se to ogresili?
              Last edited by mmajstor; 24-02-20, 21:13.

              Comment


              • Ja bih pre Golemca kao pomoćnog trenera.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  To sto je napravio tim oko njega ne znaci da ga je izmislio, vec samo da izvlaci ono najbolje iz njega (pod uslovom da se Joki oce). Tu se abstrahuje i sam Jokic koji je ipak najzasluzniji za ovo sto je napravio, a ne neko drugi iza njega.

                  Nego ne rece ti koji je to mlad trener sa imenom vecim od Miloja pa da vidimo o koga su se to ogresili?
                  Druze, niko i ne dobija sansu..ne mogu ni do KLS-a doci....nemas nikoga da treniras..ljudi idu po Rumuniji, Kataru u 3pm da treniraju..ovde imas dva, tri trenera koji mogu trenirati...a jedan je Miloje....koji bi ispao iz lige da nije zalizani tu..a mozda i ovak ispadne..
                  Last edited by LosmiSK; 24-02-20, 21:36.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Druze, niko i ne dobija sansu..ne mogu ni do KLS-a doci....nemas ni koga da treniras..ljudi idu po Rumuniji, Kataru u 3pm da treniraju..ovde imas dva, tri trenera koji mogu trenirati...a jedan je Miloje....koji bi ispao iz lige da nije zalizani tu..a mozda i ovak ispadne..
                    Ako su kvalitetni valjda bi i u Rumuniji i Kataru napravili nesto pa bi se proculi? Nije ni Kokoskov dobijao neku sansu kao prvi trener pa se probio kroz Gruziju i Sloveniju.

                    Dakle daj ime i prezime tog mladog trenera u Rumuniji, Poljskoj ili ne znam Kazahstanu kome su Miloje i Jovanovic uzeli mesto? Nemoj samo pricati na pamet nego daj nesto konkretno, a ne samo trla baba lan.

                    Comment


                    • Ja ne znam nijednog drugog mladog trenera koji radi na nivou ABA lige sa nasim mladim igracima sem ove dvojice,dva kluba,dva trenera. Ako ugase ta dva kluba,mozemo da pocnemo da trazimo nase igrace po Rusiji,Libanu,Iranu,Italiji,Rumuniji,Belgiji, u Srbiji ih necemo naci. Evo sad gledam Hrvate,vecina igraca igra im u nekim klubovima po Belgiji,Ceskoj,Rumuniji,za neke klubove prvi put cujem,unisticemo kosarku kao i oni sto su uradili.

                      Comment


                      • Jokic kakve poene postize sta je ono i asistencije....vidim namece se Avramovic kakav prvi korak ima ,prodoran brz jos i sut ko da je namestio,nije mi jasno zasto nije u boljem klubu

                        Comment


                        • nije bas konstantan...ali i meni se doima.

                          Comment


                          • Secam se kad nas je Sakota vodio na SP 2006 i kada nam neki Nigerijac sa vece udaljenosti ugasio u zavrsnici utakmice. Sa Nigerijcima smo otvorili SP.

                            Jedinog njihovog od tada kog se secam je Tundzu Avodzobi.

                            Ne mogu da se setim kada je otisao i da li je dobio otkaz ili podneo ostavku.

                            Comment


                            • Mislim da ce Micic imati veliku slobodu kod Kokoskova,ostalo od njega zavisi sta ce uraditi. Gledao sam Kokoskova kako vodi Sakramento,trpeo je gomilu nerezonskih poteza Foksa,zakucavanje u celu odbranu,izgubljene lopte,izgubili su u trecoj cetvrtini razliku od 28 poena i drzao je stalno Foksa,odmorio ga malo pocetkom cetvrte i odmah ga vratio u igru,nekako Sakramento izvukao pobedu. Slicno i Micic ume kao Foks da se zakuca u celu odbranu,gubi lopte u seriji ali s obzirom na ono sto sam video,imace veliku podrsku Kokoskova bez obzira kako igrao.

                              Comment


                              • ne moze da Vasa ima toliku slobodu sa Bogdanom, Jokicem, Bjelicom u petorci kao i Teom. Ne zavisi to ni od trenera, zna se i medju njima ko je ko i svakako Vasa nece biti prepotentan da sutira i finisira vise od pomenutih igraca jer i on sam zna da su kvalitetniji.

                                Comment

                                Working...
                                X