Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je faktora koji uticu na stvaranje kvalitetnih igraca na ovim prostorima.
    Ratovi,uslovi,brz i "lagodan" zivot,nedostatak strucnih kadrova sa autoritetom i znanjem,posledica ludih roditelja i bahatih menadzera, it'd,a mozda najveci problem i kocnica je statistika usrana.Od kako se ona ukorenila ovde sve manje je majstora kosarke.

    Comment


    • Srbija bez Teodosića protiv Finske i Gruzije?

      Pojavio se problem oko osiguranja. Da ne ulazimo u detalje, saznaćemo sigurno za 2 dana da li će biti u sastavu protiv Gruzije ili ne – rekao je Predrag Danilović

      https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...nske-i-Gruzije

      Comment


      • Ama kakvo osiguranje koga oni zajebavaju?

        Da ne ulazimo u detalje a....a mogli bi da udjemo u mnogo toga.

        Comment


        • Jedna plaketa za Teodosića i da mu okačimo dres na krovu njegovog hotela na Divčibarama (valjda tamo beše) i da se okrenemo onome šta imamo i ko je raspoložen da se odazove.
          Dosta je zajebavanja i selektora (islim i na ranije slučajeve) i saigrača i nacije. Majstor je ali nije nezamenjiv.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Stvarno nevidjeni foleraj ako i ovo preskoci....sramota i za njega i za KSS.

            Comment


            • Zato su tu dva mamojeba!
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Pričao je selektor i o naturalizaciji igrača.

                - U Sloveniji smo naturalizvali Rendolfa, poslovali su u pravilu koje propisuje FIBA, ti propisi postoje, oni su to iskoristili. Naše pravo kao federacije je da postavimo svoje pravilo i nisu postojali ni diskusija u okviru Saveza i u okviru nas da bez obzira na mogućnost da Amerikanci imaju mogućnost da igraju za nacionalnu selekciju, jedini momci na spisku su momci rođeni u našoj zemlji.
                Dejan Kravić je rođen u Mostaru, Dejan Todorović je u Mrkonjić Gradu, Dalibor Ilić u Višegradu, a Luka Ašćerić u Sankt Peltenu.
                Last edited by serbianhoops; 19-02-20, 13:07.

                Comment


                • Boriša, pa Smailagić.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Boriša ne, Samilagić možda ali za sad ne.

                    Comment


                    • Samo Boriša, posle Belog. Ali samo za takmičenje, ne za ovu FIBA PVC i ALU stolariju.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Lepo je videti Danilovića i Raduljicu oko Igora..

                        Comment


                        • Novi Selektor čak i sa Raduljicom bi uzeo zlato na prošlogodišnjem SP. Čak i sa njim.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ne sumnjam u Igora, prvi njegov spisak je pokazao zašto je veliki trener.

                            Comment


                            • Ma ovi su fuš potrošna roba za ovu PVC stolariju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Novi Selektor čak i sa Raduljicom bi uzeo zlato na prošlogodišnjem SP. Čak i sa njim.
                                Evo sad cemo videti da li ce sa Raduljicom uspeti da barem Finsku dobije. Ja mislim da nece....a zlato da ne pominjemo.
                                Last edited by mmajstor; 18-02-20, 22:56.

                                Comment

                                Working...
                                X