Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oce oce... bas da vidim da li cete da placete kada ne stigne zlato ili cete da trazite opravdanja jer on nije omrazeni grobar.

    Comment


    • Zlato se očekuje, barem na EP. I jeste doktor košarke u odnosu na bivšeg selektora, mada to i nije preterano teško dostignuće.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Jasno ste to izrekli... ja samo kazem da ce biti zanimljivo dal cete traziti razna opravdanja ukoliko ono izostane, ili ce biti konzistentni pristupom koji ste imali prema bivsem selektoru.

        Comment


        • Ako se kvalifikujemo na OI (što je za očekivati) nije realno očekivati zlato pored Amera, ali je minimum bronzana.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Vidis da su ovi nezadovoljnici nezadovoljni i srebrom na OI 2016 i SP 2014 pored NBA amera.

            Comment


            • Ako budu bili Ameri kao na poslednjem SP, onda ni zlato nije nedostižno, naravno ako budemo u punom sastavu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nema sanse da budu u sastavu kao na ovom SP,mnogo ce jake da budu OI,Amerika zlato a mi,Kanada,Australija,Spanija,Francuska,mozda i neko iz drugog plana ima da se bori za ostale medalje. Protiv ovih ekipa svakako nismo favoriti u kojem god sastavu da odemo,svi imaju po desetak NBA igraca,nekoliko NBA zvezda.

                Comment


                • Pomoćni trener Sakramento Kingsa veruje da je bitnije ko igra za reprezentaciju nego ko je predvodi sa klupe.

                  "Drago mi je zbog toga ali svaki dobar tim se bazira na igračima. Mislim da mediji više treba da obrate pažnju na igrače nego na to ko je trener i ko je u stručnom štabu".
                  Igor kao da se obraca SK forumu

                  A i u pravu je covek.

                  Comment


                  • "Lokomotiva Kubanj je na svom zvaničnom sajtu potvrdila da će novi član stručnog štaba reprezentacija Srbije biti i Bogdan Karaičić, koji ulogu asistenta obavlja u pomenutom ruskom klubu.

                    Prema njihovim informacijama, Karaičić će od početka kvalifikacija za Evrobasket biti priključen stručnom štabu Igora Kokoškova, i to u ulozi skauta.

                    Karaičić je mlad stručnjak, ima 35 godina, a pre Lokomotive radio je i u Danskoj gde je vodio Horsholm i Nestved. Takođe, bio je i selektor juniorske reprezentacije Danske u kategoriji do 18 godina. "

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Igor kao da se obraca SK forumu

                      A i u pravu je covek.
                      Elementarna skromnost i pristojnost. Naravno da neće sebe da ističe u prvi plan, iako svi znamo da zbog selektora nemamo zlato.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ne znam da li kontas da ti se svaki upis svodi jedino na zlonamerno odasiljanje energije ka bivsem selektoru. Dokle ces da trolujes?

                        Comment


                        • Ja sam odgovorio na tvoje trolovanje da se selektor "kao da se obratio forumašima". Rastumačio sam ti šta je rekao.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Micov 16 poena, 4/8 za tri , 2/4 za dva, 2 skoka i 2 asistencije.
                            Nedović 13 poena, match winner.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Čaršija priča da je Jovan Novak dobio poziv za februarski prozor kvalifikacija za Evrobasket 2021.

                              Comment


                              • U februaru smo a i dalje nema zvanicnog spiska nego carsija prica....nesto tu nije kako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X