Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako gledamo učinak u reprezentaciji Mačvan je broj jedan.
    Bjelica više nije onaj igrač što je bio u Fenerbahčeu, taj Bjelica je bio paklen igrač. Ovo sad je neko prangijanje trojke sa 9 metara i to je sve. Uostalom gledali smo na zadnjem SP prvenstvu, bukvalno je izblejao.
    Last edited by Chiwwi; 19-01-20, 15:47.

    Comment


    • Druze ,ako gledamo ucinak u reprezentaciji ,Raduljica je bolji centar od Bobija,Milutinova i Jokica ,a to sto u stvarnosti to nema veze s'vezom ,to nije bitno.

      Macvan nikad i nije bio nivo niti ce biti na kojem je Bjelica.Macvan je old skul cetvorka ,tipa Felipe Rejes .

      Isto tako ucinak u reprezentaciji pokazuje da je Bogdan nas najbolji igrac ,kad ono prc Milojko ..to je Jokic ..

      Bespotrebno je gledati ko kako igra u reprezentaciji ,ako trener ne zna da iskoristi prednosti igraca koje ima (a realno pokazao je da ne ume,sada kada je imao najjaci moguci sastav sa izuzetkom Teodosica) ,tako da reprezentativne partije nisu merilo ko je bolji igrac.

      Comment


      • Bogdan vs Jokić uopšte neću ni da govorim ko je bolji jer je Bogdan bolji u napadu a u odbrani je takodje bolji.

        Naravno da mora da se gleda reprezentacija jer će oni igrati u reprezentaciji i to je tema koliko znam.

        NBA i Fibina turnirska takmičenja takodje neću da poredim jer su to dva različita sporta.

        Uostalom ako ćemo da gledamo ko gde igra onda je Novica opcija br.1 jer igra u najboljoj ekipi u evropi trenutno.
        Last edited by Chiwwi; 19-01-20, 16:19.

        Comment


        • kakv Macvan ..njegovo je proslo ....Jokic je igrac oko koga treba da se vrti sve ...

          Comment


          • Za Jokića moramo da razvijemo neku strategiju letećih izmena, da igra samo napad a u odbrani da ga menja Milutinov recimo, kao u rukometu..

            Comment


            • Vasa, Jović
              Bogdan, Gudura, Nedović
              Micov, Kalinić
              Kaminsky, Bjelica, Boriša
              Jokić, Bobi
              Treneri: Igor i Malone, uz asistenciju Jovanovića i Milojevića.
              I to je to. Top reprezentacija, ni pred kim da ustukne.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Pa ja ne znam sta drugo gledamo nego ucinak u reprezentaciji,sta me briga kako igra u Denveru,Olimpijakosu,Efesu ako u reprezentaciji ne pruza takve partije. Zato uvek ovde i branim Raduljicu,Teodosica,Macvana,Bogdanovica od Covicevih sledbenika jer su uvek u reprezentaciji bili nasi najbolji igraci.
                Kazete selektor neznalica a on sa tim Jokicem je bio odmah iza Amerikanaca u Riju,pa da ne zna da ga iskoristi ne bi ni tu dosli do medalje i to je jedino takmicenje koje je Jokic dobro odigrao u reprezentaciji. Micic i Guduric,mene koliko secanje sluzi ja gore igrace u reprezentaciji nisam video,toliko izgubljenih lopti,isforsiranih suteva jednog igraca ja ne pamtim u reprezentaciji. Sto se tice cetvorke meni su tu Macvan ako je zdrav i Bjelica dva nasa najbolja igraca,treba videti i sta Smailagic moze,za Simanica smo videli da je daleko jos uvek od reprezentacije,Velickovic je u njegovim godinama razbijao u evroligi,da ga povrede nisu unistile on bi i sad bio nasa najbolja cetvorka, a Simanic jos fizicki ne moze da se nosi sa evroligakim cetvorkama.

                Comment


                • Bivši selektor da je valjao ne bi bivši. Toliko.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Svaki trener,selektor cim pocne sa radom je bivsi,eto toliko.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Vasa, Jović
                      Bogdan, Gudura, Nedović
                      Micov, Kalinić
                      Kaminsky, Bjelica, Boriša
                      Jokić, Bobi
                      Treneri: Igor i Malone, uz asistenciju Jovanovića i Milojevića.
                      I to je to. Top reprezentacija, ni pred kim da ustukne.
                      Uesto Bobija Milutinov.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Vasa, Jović,Teo
                        Bogdan, Nedović
                        Micov, Lučić
                        Mačvan, Bjelica
                        Jokić, Milutinov, Musli
                        Treneri: Igor i Malone, uz asistenciju Jovanovića i Milojevića.
                        I to je to. Top reprezentacija, ni pred kim da ustukne.
                        Sad može..
                        Last edited by Chiwwi; 19-01-20, 17:09.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Uesto Bobija Milutinov.
                          Ma kakvi. Bobi bolji.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bobi je neupotrebljiv.
                            Jokić I Bobi jedini centri..

                            Tu bi nam samo pik tukli. Dali bi nam 100 poena iz pika.
                            Last edited by Chiwwi; 19-01-20, 17:00.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Sad može..
                              Lepo sam napisao Top reprezentacija, ne neka druga.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Gde Musli igra,prelistavam ovu sportsku stampu ali nikako da naletim na neki njegov ucinak. To bi Chiwi bilo otprilike to samo eto Kalinic ili Micov i taj treci centar,sve moze samo ne Bobi i Kuzmic,jedan nista ne moze da odbrani drugi nista da pogodi.

                                Comment

                                Working...
                                X