Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    na ubrzani kurs srpskog... drugacije ne moze.
    jok Birca ce da igra ...sta sve nismo trpeli od svakojakih strucnjaka ...Djure Ostojice ...Bircevice ,Stimce ....

    Comment


    • Kako god. Boljeg trenera od Kokoškova nismo mogli naći kad se sve okolnosti uzmu u obzir. Još uvek sam iznenadjen da je savez to izboksovao.

      Ako on misli da mu treba stranac--nemam ništa protiv (Ionako su sve reprezentacije imale naturalizovane tu i tamo i s vremena na vreme). Ali mislim da se na poziciji 4 i 5 može sve napakovati sasvim odlično sa našim igračima. I generalno sam protivnik stranaca u reprezentaciji.
      Last edited by Chiwwi; 24-11-19, 08:59.

      Comment


      • Treba verovati Kokoškovu šta god odluči. Nije od juče trener, sigurno u svojoj viziji vidi Kaminskog kao ozbiljno, pogotovo napadačko rešenje sa pozicije visokih igrača. Sadašnji član Finiks Sansa može ozbiljno raniti protivničke odbrane pošto se izvlači iz prvobitnog staništa reketa i beži na tri odakle dejstvuje u finim procentima.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Sta ima veze, poreklom je Srbin.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Naravno da treba da igra. Ima srpske krvi i to verovatno cetnicke, veci ce on biti Srbin nego Nikola Kalinic od tate jugoslovena. 5ice Kaminski Jokic, 4 Bjelica, Mirotic, 3 Davidovac, Radanov, Dobric, 2 Bogdanovic, Nedovic, 1 Goran Dragic i Vasa Micic i Stefan Jovic.

            Prva petorka za mene Dragic, Bogdanovic, Radanov, Mirotic, Jokic. Druga petorka Micic, Nedovic, Davidovac, Bjelica, Kaminski.

            Cuj decko ne moze da igra... Naravno da moze. Kakvi su sve antisrbi igrali za pre svega fudbalsku reprezentaciju, Kaminski je vise nego dobrodosao.
            Last edited by Cassius Clay; 24-11-19, 12:07.

            Comment


            • Ako pije rakiju onda može da konkuriše za povratak u srpski korpus, biće mu oprošten konvertitizam njegovih predaka. Prvo to da vidimo.

              Comment


              • Ma to je karakterna osobina. Evo Lovernj i Veseli, Dzenkins i Cirbes, sutra bi vise izginuli nego pola "Srba". Nisam za to, ali ovaj decko ima srpske krvi. Samo Dragic jos na pleja, posto cestita Bozic tamo na cirilici pravoslavni pa pola Slovenije ode na aparate, i Mirotic nase cedo, cisto da razvucemo teren malo.

                Chiwwi imas li jos neki predlog? Ja sam cuo da je Devinu Bookeru baba bila sa nekim Srbinom u semi. Kod Bookerove babe iso je na semu, zesca je riba pa je imo tremu.

                I da, Luka Modric hitno da predje kod nas da se penzionise. Jasno se vidi po faci da mu je Pizon caca.

                Comment


                • Za Devina Bookera neće biti dovoljno da pije rakiju kako bi smo ga vratili u srpski korpus, moraće da ispeče jedan kazan rakije Čedi Jovanoviću ispod prozora i da popije jedan litar na ex, direktno iz kazana jer mu je baba bila u šemi sa Klintonovim bratom od ujaka.

                  Tako je odlučeno danas na centralno otadžbinskoj svesrpskoj nebeskoj upravi. Miša Vacić je potpisao dokument.

                  Comment


                  • Morace da poseti grob Vojvode Djujica, morace da u emisiji slajmaricu udari Sonji Biserko, morace da juri po Knezu Zene u crnom. Pa kad izadje iz zatvora, pravac u A tim. Mada ako se uclani u SNS, nece ici u zatvor a dobice i doktorat sa DIF-a pa ako pukne NBA i basket moci ce da radi kao profesor + casovi olivanja i skijanja

                    Comment


                    • Ako se učlani u SNS onda će moći da sere po Srbima i da bude veliki Srbin.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Ako se učlani u SNS onda će moći da sere po Srbima i da bude veliki Srbin.
                        da nije zalosno bilo bi smesno ....a na zalost surova realnost

                        Comment


                        • Što se tiče stranaca u našoj reprezentaciji, M.Maljković je probila led kada je uvrstila u sastav Pejdž. Ukoliko Kokoškov odluči da nam je na nekoj poziciji potreban stranac, zašto da ne. Ima odgovornost i zasluge pa šta dobije. Svakako ne treba da robuje da smo mi bogom dani i da nam ne treba niko sa strane, ne oseća grb, zastavu etc...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Podrska najboljem treneru kojeg smo mogli dovesti!!! mozda samo Kari Pesic moze da mu parira...

                            Comment


                            • Grupa A: Srbija, Dominikanska Republika, Novi Zeland
                              Gruba B: Italija, Portoriko, Senegal

                              Laganini, pridji da ti vidim zlato i nakit
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Za Italiju ce morati vec dosta jak tim da se odazove.

                                Mada ce morati i za njih.

                                Comment

                                Working...
                                X