Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oglasila se i kombinacija Al Kaponea i Ane Brnabić


    Predrag Danilović: Zahvaljujemo državi Srbiji i Vučiću! https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1249...jske-igre.html
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Koliko god bila mučna ujedno i dobra vest.

      Nisam pobornik da se novac siromašne i opljačkane nam zemlje troši na takve stvari ali bez organizacije turnira realno teško je plasirati se na OI.

      Ovako sama organizacija povlači situaciju da će više igrača učestvovati i da nam je put lakši. Šteta bi bila da ova generacija ne igra na OI.
      Last edited by Chiwwi; 17-11-19, 09:52.

      Comment


      • Vučićevi zdravstveni problemi nastaju posle davanja sigurno ne male kinte za organizaciju kvalifikacionog turnira za OI.
        Treba sada nadomestiti ozbiljan finansijski minus u budžetu pa odma krenula tahikardija da čini svoje.
        Bojim se ako ne uspemo u misiji gde će onda Vučko završiti.
        Ozbiljan pritisak kod igrača i celog stručnog štaba već u najavi.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Koliko god bila mučna ujedno i dobra vest.

          Nisam pobornik da se novac siromašne i opljačkane nam zemlje troši na takve stvari ali bez organizacije turnira realno teško je plasirati se na OI.

          Ovako sama organizacija povlači situaciju da će više igrača učestvovati i da nam je put lakši. Šteta bi bila da ova generacija ne igra na OI.
          Mnogo bogatije zemlje nemaju potrebu da organizuju kvalifikacione turnire za OI jer su na prethodnim takmičenjima zaslužile svoje mesto na OI.
          Ali kad imaš nesposobne kriminalce na čelu Saveza sa sve nesposobnim selektorom onda moraš da platiš svojevrsnu divlju kartu od 3,5 miliona € da bi učestvovao na najznačajnijem reprezentativnom takmičenju.
          A postoji milion potrebnijih stvari na šta bi bilo svrsishodno potrošiti toliki ogroman novac umesto na zajebanciju za zabavljanje masa.
          U potpunosti zaslužujemo sve što nam se događa.
          Last edited by dekkard; 17-11-19, 10:27.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Tako je Dekarde, u potpunosti se slažem sa tobom.

            Comment


            • Ništa. Doće novi selektor pa ako se opet ne ispune ciljevi jer će i onda Sale biti dežurni krivac za sve? Otišao je čovek sa klupe dokle će se više spominjati? A ne vidim nešto veliki broj kandidata i da se ljudi otimaju za klupu Orlova. Lakše pljuvati sa bezbednog mesta nego latiti se nezahvalne uloge.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Ništa. Doće novi selektor pa ako se opet ne ispune ciljevi jer će i onda Sale biti dežurni krivac za sve? Otišao je čovek sa klupe dokle će se više spominjati? A ne vidim nešto veliki broj kandidata i da se ljudi otimaju za klupu Orlova. Lakše pljuvati sa bezbednog mesta nego latiti se nezahvalne uloge.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Ne razumeš. Dok god postoji ijedan grobar u reprezentaciji ili savezu borba ne sme stati.
                Last edited by Chiwwi; 17-11-19, 10:47.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ne razumeš. Dok god postoji i jedan grobar u reprezentaciji ili savezu borba ne sme stati.
                  Onda će borba sa vetrenjačama večno trajati.
                  Ništa. Zvezdaša za selektora, po mogućnosti Deju Radonjića pa ako stvari krenu ne željenim tokom da vidimo jer bi se i onda hajka vodila. Ili bi se nalazili svakojaki izgovori zašto je neuspeh napravljen.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Pa onda bi Danilović bio kriv jer ga je on postavio. A i Bogdanović bi verovatno silovao loptu, msm ko drugi..

                    Comment


                    • Ne razumem ljude koji ne žele reprezentacija da ode na san svakog sportiste Olimpijadu jer šatro nismo direktno otišli. OK. Napravljen je neuspeh, niko ne govori suprotno, al sada produbljavati priču koja završena pre koji mesec svakako nema smisla. Ako ćemo u prošlosti živeti onda ne treba da pratimo i gledamo državni tim.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ništa. Doće novi selektor pa ako se opet ne ispune ciljevi jer će i onda Sale biti dežurni krivac za sve? Otišao je čovek sa klupe dokle će se više spominjati? A ne vidim nešto veliki broj kandidata i da se ljudi otimaju za klupu Orlova. Lakše pljuvati sa bezbednog mesta nego latiti se nezahvalne uloge.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                        Dok ne postave novog a moraš priznati da on kao selektor ima velikog udela u uspehu i u neuspehu, tako da meta nije pogrešna.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja ne amnestiram bivšeg selektora od neuspeha. Morao bi nam objasniti šta se naprasno desilo da se raspadnemo poput sapunice? Ali iskreno, bez uvijanja i priča kako je atmosfera bila perfektna i razna bla bla truć sranja. I laik je uvideo kako je neki problem postojao,sad pitanje kakve dimenzije bio.
                          Ali opet se u zapećak baca i zaboravlja gde smo bili pre Saleta i da smo sa njim ipak nešto značili u svetu reprezentativne košarke.
                          Pa mi smo srebro sa EP okarakterisali kao smak sveta, neuspeh svetskih razmera.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Ja ne amnestiram bivšeg selektora od neuspeha. Morao bi nam objasniti šta se naprasno desilo da se raspadnemo poput sapunice? Ali iskreno, bez uvijanja i priča kako je atmosfera bila perfektna i razna bla bla truć sranja. I laik je uvideo kako je neki problem postojao,sad pitanje kakve dimenzije bio.
                            Ali opet se u zapećak baca i zaboravlja gde smo bili pre Saleta i da smo sa njim ipak nešto značili u svetu reprezentativne košarke.
                            Pa mi smo srebro sa EP okarakterisali kao smak sveta, neuspeh svetskih razmera.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            Sve je istina što si napisao, o problemima možemo samo da nagađamo ili ako neki insajder preko nekog igrača sazna deo istine ili viđenja iz ugla te osobe kako se i šta se izdešavalo, ipak je najverovatnije da nikada nećemo saznati.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ništa. Doće novi selektor pa ako se opet ne ispune ciljevi jer će i onda Sale biti dežurni krivac za sve? Otišao je čovek sa klupe dokle će se više spominjati? A ne vidim nešto veliki broj kandidata i da se ljudi otimaju za klupu Orlova. Lakše pljuvati sa bezbednog mesta nego latiti se nezahvalne uloge.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Spominjaće se sve dok se budu vukli repovi njegovog "rada" u reprezentaciji, što je upravo slučaj sa ovim "hvala Vučiću".
                              Last edited by Karamazov; 17-11-19, 17:25.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Zato će Dekkarde sada doći novi selektor koji će Vaskrsnuti naš državni tim do neslućenih visina.
                                Samo nam je nebo granica.
                                Ko će se setiti i više spominjati Saleta Nacionala.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X