Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta im treba, poenta je da su plaćeni za svoje reprezentativne obaveze isto kao i selektor od naših para samo što za razliku od selektora javno podržavaju Vučića.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Ne znam šta im treba, poenta je da su plaćeni za svoje reprezentativne obaveze isto kao i selektor od naših para samo što za razliku od selektora javno podržavaju Vučića.
      A mozda je naredjenje bilo Kalina ne sme, Bobi mora.....makar isli i sa 4 centra? Sve po zaslugama.

      Comment


      • Šta god da je naredjeno to je sad prošlo vreme.
        Samo njihovo crveno-belo, providno licemerje ne kupujem.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ne znam šta im treba, poenta je da su plaćeni za svoje reprezentativne obaveze isto kao i selektor od naših para samo što za razliku od selektora javno podržavaju Vučića.
          Ne, selektor je plaćen za sve vreme dok je na klupi, a nacionalna penzija počinje da se dobija od 40-te godine (dobija je i selektor), s tim da se bivši selektor pobrinuo da ne primaju maksimalni iznos koji mogu da prime. Misli na svog Predsednika, to je baš lepo.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Aha, znači selektor je kriv što Bobi i Joka SNS pioniri ne dobijaju veću penziju od naših para.

            Pa dobro male su to penzije nekih 2,3 soma evra mesečno. Treba im povećati to a uzeti od moje babe, ona ih baš voli i ne smeta joj što ima 15000 penziju.

            Ajde daće bog da im novi selektor poveća te penzije.
            A i da prozove Vučića zbog Kaline, voli i Kalina penziju.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Aha, znači selektor je kriv što Bobi i Joka SNS pioniri ne dobijaju veću penziju od naših para.

              Pa dobro male su to penzije nekih 2,3 soma evra mesečno. Treba im povećati to a uzeti od moje babe, ona ih baš voli i ne smeta joj što ima 15000 penziju.

              Ajde daće bog da im novi selektor poveća te penzije.
              A i da prozove Vučića zbog Kaline, voli i Kalina penziju.
              Naravno, kod drugih selektora igrači su dobijali najveći iznos, onaj koji se dobija za zlatnu medalju. Nemaš pojma o čemu pričaš, za srebro na SP ili OI se dobija 111k dinara, za zlato 166k dinara.
              Nacionalna penzija nije ekskluzivitet Srbije, postoji u svim zemljama na svetu.
              Što se tvoje babe tiče, trebala je ili da radi duže ili da ima bolji posao pa bi imala višu penziju.
              Informiši se pre nego što počneš da lupetaš.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • 2 srebra po 130000 su nešto više od 2 soma evra za Joku i Bobija 111k je za bronzu a moja baba je radila dva posla dok nije nakon saobraćajne nesreće postala nepokretna nakon čega je otišla u invalidsku.

                Ali navija za Joku i Bobija koju podržavaju Vučića iz ubedjenja.

                Ne znam samo koja su to ubedjenja pošto variraju od sumraka do svitanja.
                Last edited by Chiwwi; 20-09-19, 21:11.

                Comment


                • Bogdan

                  https://youtu.be/SsRd06opBkk

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Kad je neko u bilo kom sportu dao otkaz kod nas? Jbs mi sve ako je neko dao,ne secam se. Rakocevic i Danilovic cak i ne osecaju da su oni gresili bilo gde. Turci dovode Senegalce, treneri ne vezbaju sut itd itd...samo oni nigde nista nisu promasili..Samokritike nigde...zanimljivo
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Samo neka je otisao ,sad cemo imati boljeg selektora...to je bar lako ..jer gore tesko da moze!

                      Comment


                      • Tugice
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Prenosim ovaj post u celosti s drugog foruma, jer je ovo u dlaku ono što sam pričao otkako je Đorđević preuzeo reprezentaciju bez ikakvih insajderskih informacija samo na osnovu logičkog zaključivanja i sopstvenog iskustva kako timovi funkcionišu

                          Ovako. Proslo je vec 2 nedelje od svetskog prvenstva i neuspeha nase selekcije. Brojna su bila nagadjanja, novinski natpisi, izjave selektora, Danilovica, igraca. Ovo nije ni lozenje ni trolovanje. Od coveka koji je blizak jednom nasem reprezentativcu (jednom od boljih) a imao je prilike sa njim da prica posle svetskog prvenstva cuo sam sledece stvari. Neka imena necu pominjati.
                          Od pocetka do kraja prvenstva je bila losa atmosfera. I to na relaciji igraci-selektor, pojedini igraci medjusobno. Kao i 2005 nekoliko igraca je kvarilo atmosferu celog tima. A to znaci da pojedini igraci nisu dolazili na vreme na treninge, da su imali jako neozbiljan i los odnos prema timu i takmicenju, da su pojedinci vise gledali licni ucinak nego timski, da smo imali miljenike selektora kojima je sve bilo dozvoljeno i pojedince koji su mu bili u nemilosti. Bilo je i svadja, do granice fizickih incidenata. Jokic je bio od pocetka skrajnut i na neki nacin stavljen u ulogu epizodiste. Sam Jokic je mnogo skromniji nego sto bi trebalo s obzirom na kvalitet koji poseduje. Dok su neki imali ego i stav Majkla Dzordana a srce zeca u kljucnim utakmicama. Milutinov od starta skrajnut i u nemilosti Djordjevica dok su neki njegovi miljenici mogli da rade sta god hoce. Na treningu i na utakmici. Sve u svemu, epilog je poznat. Mozemo ocekivati jos povlacenja iz reprezentacije a da je je Djordjevic ostao 5,6 igraca iz tima se ne bi vise odazivalo sigurno a i ovako je pitanje za neke. Sve u svemu, ono sto smo gledali na terenu je odraz onoga sto se desavalo mimo ociju javnosti. Djordjevic koga sam ja branio i cenio najvise je uprskao stvar. Da li je imao punu podrsku kosarkaske organizacije i to je pitanje. Sve u svemu, sujete, sukobi, losa atmosfera. To je ono sto je obelezilo nasu reprezentaciju. Ono sto se naslucivalo po ponasanju pojedinih. A tek cemo videti u sledecim ciklusima ko ce sve bojkotovati reprezentativni tim od igraca. Nadam se da necu biti u pravu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Prenosim ovaj post u celosti s drugog foruma, jer je ovo u dlaku ono što sam pričao otkako je Đorđević preuzeo reprezentaciju bez ikakvih insajderskih informacija samo na osnovu logičkog zaključivanja i sopstvenog iskustva kako timovi funkcionišu
                            realan post. . . sreća pa je otišla neznalica. . .koliku stetu je napravio tek ćemo videti . . .

                            Comment


                            • Dečko je inače Partizanovac.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment

                              Working...
                              X