Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skariolo je isto u NBA, pa je u dogovoru sa klubom vodio Spaniju, ali da, jeste nezgodno za nekog ko je u NBA da dodje i vodi reprezetaciju.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Da, zato sam i ostavio Kokoškova kao potencijalnog selektora.
      Ako postoji obostrana volja saveza i njega, mislim da bi se neki kompromis pronašao sa Sakramentom.
      Last edited by Chiwwi; 18-09-19, 19:55.

      Comment


      • Ono sto malo smrdi je da je Misko brze bolje potrcao da kaze kako 99% Kokoskov nece moci zbog NBA, a Sasa Obradovic je njegov.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Da gledao sam.
          Zalizani je najzad dočekao da nakon 6 godina kaže kako je on bio u pravu kad je ukazivao na neke stvari, sad nek' nam je bog u pomoći.

          Samo se nadam da će se Obradoviću svi odazivati kako bi mogao da radi sa kvalitetnim materijalom.
          Za Kokoškova ne sumnjam da bi odziv bio dobar ali su i šanse male da on bude trener.
          Last edited by Chiwwi; 18-09-19, 20:07.

          Comment


          • Skariolo nije pomocni trener i njegove obaveze prema klubu su mnogo manje za razliku od Kokoskova koji je pomocni i zbog toga sto ima problema sa Zakonom Volton nije iskljuceno da bude promovisan u glavnog.

            Comment


            • Lično, ja bih voleo više Kokoškov da vodi reprezentaciju jer mi se stvarno sviđa kako rešava mismatcheve, kako pravovremeno reaguje, vrlo je kreativan u postavljanju taktike, zaista je bilo uživanje gledati Sloveniju na celom prošlom EP.
              Međutim, slažem se sa prethodno iznetim da je mala verovatnoća da će moći prihvatiti još jednu, iako razvučenu na čuvene debilne prozore, celogodišnju obavezu.
              Kao alternativa je S. Obradović i ne bih bio nezadovoljan tim rešenjem, naprotiv. Pitanje je samo njegovih ambicija i kako želi da on gradi karijeru. Jedan mandat bi svakako mogao da bude selektor, problem je u tome što ovo dolazi u vreme kada mora da nastavi da se dokazuje kao klupski trener, što je svima njima, sasvim razumljivo, prioritet.
              Ukoliko ne on onda je treća opcija Perasović.
              Odličan trener, koji se dokazao na najvišem nivou, a duže vreme je bez angažmana.
              Last edited by dekkard; 18-09-19, 20:41.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Cuj Perasovic, svasta. Za prva dva se slazem,ali treci moguci bi trebao da bude Dusan Alimpijevic hehe...salim se Mislim da je najbolje resenje neko iskusan za OI. npr Pesic, a da mu pomocnik bude Kokoskov ili Obradovic Mada je to...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nemam ništa protiv da nekada tamo kad više ne budemo imali iole ozbiljne trenere reprezentaciju preuzme kvalitetan stranac.

                  S obzirom da hvala bogu još uvek imamo pismene trenere onda nema potrebe još uvek za strancima. Ako bude bio angažovan, mora da bude visoko kvalitetan pre svega.

                  Što se Hrvata na klupi Srbije tiče pa još košarkaške reprezentacije onda ne, nikako i nikada.

                  Comment


                  • Ako može da bude trener srpskog kluba, što ne bi moglo i reprezentacije? Nije baš da ima nešto previše srpskih opcija koji bi mogli da vode reprezentaciju Srbije.
                    Last edited by dekkard; 18-09-19, 23:07.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Moze hrvat pod uslovom da se preziva Trinkijeri. I ne samo da moze nego bi bilo i pozeljno. Zna jezik, voli i postuje nasu kosarku i igrace, elokventan, ima autoritet, pozitivan, vole ga igraci, i sto je najbitnije - nije samo trener na parketu.

                      Od ostalih, pre ce Radonjic da osvoji neku reprezentativnu titulu nego sto ce neko iz hrvatske biti nas trener... drugim recima nikada.

                      Comment


                      • U tom slucaju bolje Nebojsa Covic da postane selektor,Misko pomocnik nego neki Hrvat da nam sedne na klupu,ne mogu njihovu kosarku da dignu iz pepela,kao kad bi mi njima dali Tumbakovica da im vodi fudbalsku reprezentaciju,Dekkard kad lupi lupio je.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Moze hrvat pod uslovom da se preziva Trinkijeri. I ne samo da moze nego bi bilo i pozeljno. Zna jezik, voli i postuje nasu kosarku i igrace, elokventan, ima autoritet, pozitivan, vole ga igraci, i sto je najbitnije - nije samo trener na parketu.

                          Od ostalih, pre ce Radonjic da osvoji neku reprezentativnu titulu nego sto ce neko iz hrvatske biti nas trener... drugim recima nikada.
                          Tebi mogu i Čanak, Džikić da budu selektori, znamo već.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Normalno da ce pre Dzikic biti trener nego..... Perasovic, dje ga izvuce.

                            Comment


                            • Peras je trenerčina za Džikića ali znamo da se neće desiti nikada da neki Hrvat vodi nacionalnu selekciju Srbije u košarci, ako se to desi prezvezdiću se nekoliko puta i javno priznati da sam grešio u proceni.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • A Italijan?

                                Comment

                                Working...
                                X