Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda pisi tacno ono sto mislis, a ne da pises netacno. A i ovo sto si se ispravio opet nije tacno. Beneton je bankrotirao i ostao bez novca zbog cega je Sale prestao da im bude trener, dok je u Bajernu ostvario rezultatski ono sto je od njega trazeno... znaci jedini rezultatski kiks je bio u Pao gde je dobio otkaz kod nadrogiranog vlasnika kluba koji ima problematican renome sa trenerima, a Milano je bio toliko davno da se i ne secam sta se desavalo, a to mu je bio i prvi trenerski angazman. Ajde pisi malo nesto sto je istinito a ne da izmisljas samo da bi provocirao reakciju.

    Comment


    • Salo je ok covek ali kao trener je los, sto ne moete da prihvatite da neko ima takvo misljenje.

      Jokic i ostali centri sa average 215cm i 130kg ne mogu biti cetvorke..nije bitno dal to traje i 5min..jezivo je glupavo..njemu Birca igra 3ku..amater za mene..

      Zelim mu sve najbolje, ali po meni je los trener i to je to..peace
      Last edited by Karamazov; 29-08-19, 09:17.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nego gledate li ove emisije o reprezentacijama Jugoslavije na svetskim prvenstvima kad smo osvajali zlata,kakva postava u Manili bila Slavnic,Kica,Praja,Mirza,Cosic. Ne znam ko je rekao da smo igrali tada neke pripreme protiv americkih koledz igraca ili NBA tima nisam dobro razumeo,Dalipagic direktno zatrpao Birda.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Nego gledate li ove emisije o reprezentacijama Jugoslavije na svetskim prvenstvima kad smo osvajali zlata,kakva postava u Manili bila Slavnic,Kica,Praja,Mirza,Cosic. Ne znam ko je rekao da smo igrali tada neke pripreme protiv americkih koledz igraca ili NBA tima nisam dobro razumeo,Dalipagic direktno zatrpao Birda.
          Odlicna emisija... najezim se ponekad.

          Comment


          • Izgleda da će Saša Obradović biti novi selektor.

            Comment


            • Ne smatram da je on nešto epohalno osim ako se desi da mu Duda ili neki takav autoritet bude mentor. Nekako mi deluje kao granični trener EC/EL kvaliteta, da li će nešto promeniti - ko zna?
              Jedinu prednost kod S.O. ja vidim u njegovom insistiranju na disciplini i odgovornosti u igri.
              Last edited by nebitan; 16-09-19, 10:34.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Po meni ne baš najbolje rešenje, ali s obzirom na situaciju - dobro. Saša Obradović ima trenerskog iskustva, bio je i trener godine, njegova Lokomotiva je imala najdužu seriju nepobedivosti u EC, ako se dobro sećam. Dakle, ima rezultate. E, sad, da li je bolji od Djordjevića, to ćemo videti. Ukoliko nastavi da zove Raduljicu, Birčevića & co, za mene je isti. Nadam se da će malo prodrmati tim i prebroditi OI kvalifikacije.

                Comment


                • Em je Sasa, em je celav - moze.

                  Nema tu mnogo filozofiranja. Od srpskih trenera Kokoskov i Obradovic su najkvalitetniji, ako ne racunamo staru gardu pred penzijom. Utanjilo....

                  Comment


                  • Paaaaaa
                    Vise bi voleo da je Kokoskov jer nekako smatram da ima vise potencijala i da bi mogao u narednim goinama da "raste" zajedno sa timom

                    Svakako cu pruziti sansu Sasi Obradovicu jer je svojim radom zasluzio. Voleo bi, sto neko pomenu, da napravi mnogo ozbiljniji strucni stab. Da mu pomazu Duda, Zeljko....neko od stare garde. To nam je godinama bio recept za uspeh ne znam sto se odustalo od toga...
                    Mislim da ce bolje koristiti igrace ali videcemo kakav ce da bude odziv reprezentativaca.

                    Comment


                    • Sve o našoj reprezentaji na SP u tri tvita... Ili skoro sve

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Samo Zvezda; 16-09-19, 11:31.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Sve o našoj reprezentaji na SP u tri tvit

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Tako nekako....

                        Comment


                        • Je l' on Miskov?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Je l' on Miskov?
                            Svi smo Miškovi, Miško je naš!
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dakle, Obradović Saša. Zadovoljavajuć bi to bio izbor, mada, možda bi Kokoškov bio znak neke veće ambicioznosti saveza, ali ne mora nužno i ujedno da ispadne bolji izbor od Obradovića u konačnicu.

                                Nije na odmet da se pre špekulacija osvrnemo na realnost.
                                Rprezentaciju ne može da vodi trener koji vodi evroligašku ekipu i neko ko je angažovan u NBA ekipi.

                                Dakle, strogo gledano, izbor pada samo na Obradovića uz eventualno Kokoškova (10% šanse), ako uzmemo u obzir da Sakramento vode naši ljudi i da bi neki kompromis možda bio moguć.
                                Last edited by Chiwwi; 18-09-19, 19:47.

                                Comment

                                Working...
                                X