Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jel ti stvarno verujes da je Bradulja cilj sam po sebi i da je on bitniji od rezultata?

    Nemoj da si naivan, celom strucnom stabu je vazniji dobar rezultat nego svima nama zajedno i sigurno ga ne bi zrtvovali da bi jedan Radulja morao po svaku cenu da igra.

    A zasto... milion puta sam ti objasnjavao ali ti kao da neces ili ne mozes da shvatis. Chiwi ti je vec nagovestio... ovo ti je turnir u kome se sve resava u tri utakmice pocev od cetvrtfinala. Na turniru je mnogo bitnije napraviti dobar stimung i hemiju izmedju igraca, nego da sablonski naredjas igrace od1do5 sto moze svako od nas.

    Po meni to je samo problem u slucaju povrede, i nije mali rizik ali opet - ko riskira taj i profitira.

    Comment


    • Trebaju nam 4 centra zbog Amera.
      Odbranom ih nećemo pobediti, moramo da damo koš više.

      Taj koš više se traži na 4 i 5 a ne na 1,2 i 3..

      Naprimer.

      Znam sad ćeš opet da pitaš a zašto 4 centra, ta ideja može da se sprovede i sa 3?

      Može ali 4 centra su odmornija od 3 u završnici, manje opterećeni faulovima u toku meča, više faula mogu da dobiju, više poena da utrpaju.

      Baš me zanima kako će Ameri da odbrane 4 i 5 kod nas.
      Isto kao i mi njihove bekove.

      Naprimer. Radulju umaramo u toku turnira na nebitnim utakmica i protiv Gobera..

      I onda kad dodje finale Bjelica, Jokić, Milutinov i Bobi zatrpaju Plamlija
      Last edited by Chiwwi; 28-08-19, 20:14.

      Comment


      • Oket Stojance.

        Cuj Chiwawa mi nagovestila. Pa nisam lud da ne znam to..Stahoces da kazes daje neko drugo losiji za atmosferu..cuj sablonski naredjas igrace..treba van sablona naredjati..Bogdan ,Simon, Luca, Jokic i Radljuica je po vama petorka hehe..Mislim i da to ko riskira profitira skroz netacna izreka..posebno ne treba da ima nikakvo znacenje za ovaj tim..posto nisi imao sta da rizikujes..Ono sto se odaziva na Birca je sta? Dobar sa atmosferu? Braduljica ne igra ozbiljnu kosarku od kada 2014? Cuj 1,2,3,4,5 sablonski.

        bolje 2,2,3,5,5 da malo izadjemo iz sablona...staljudi ovdepisu jbte hehe..Garantujem ti ..stavio bi celu platu neciju..da bi uzeli zlato sa Pesicem..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ma Pešić bi stavio u džep Midltona, Mičela i Kembu..
          Sa sve Micićem i Jovićem.
          A Guduru kad vide smrznuće se.

          Comment


          • Ne bojim se ja uopste Amera...vec ovih evropskih repki..al ajde..nije imalo sta da se rizikuje..imao si sve cisto da cistije ne moze biti..odes na prvenstvo bez dva najbolja defanzivca..i jedinim pravim kreatorom na kecu..ce vidimo..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ma Pešić bi stavio u džep Midltona, Mičela i Kembu..
              Sa sve Micićem i Jovićem.
              A Guduru kad vide smrznuće se.
              To sam mislio na Marka Pesica..za Karija ne bih ni da razmisljam..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Kakvu god matematiku da uzmemo ovaj tim bi bio jaci za 20-30% sa Kalinicem i Nedovicem umesto Bircevica i Raduljice. Nikakva hemija ne bi bila narusena, a mi bi na obe strane terena bili produktivniji. Isto kao sto smo s Jokicem na 5 opasniji kako god okrenes, dodas i oduzmes.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne bojim se ja uopste Amera...vec ovih evropskih repki..al ajde..nije imalo sta da se rizikuje..imao si sve cisto da cistije ne moze biti..odes na prvenstvo bez dva najbolja defanzivca..i jedinim pravim kreatorom na kecu..ce vidimo..
                  Nema šta da se bojiš ostalih repki, to će Radulja da zaključa.
                  Legenda kaže da je Gober išao na bajanje posle meča i kad je baba bacila na zid brašno ucrtala se slika Jokića na 5 i njemu laknulo.

                  Comment


                  • Salo je poznatkao prvak pripremnog dela i po nekog kupa. Rano je krenuo i primio se ko siroce na pripremne tekme.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Sale je poznat kao jedini osvajač medalje na sva tri reprezentativna takmičenja i kao trener i kao igrač.

                      Hall of fame..

                      Last edited by Chiwwi; 28-08-19, 20:46.

                      Comment


                      • Inace,Raduljica meni omiljeni igrac,jako talentovan napadacki,ima problem u skoku ali zato igramo sa dva centra. Jokic to moze da igra,vrlo slicno onome sto u Denveru radi sa Plamlijem,jedini problem moze da bude neka cetvorka koja ima vrhunski sut ali onda ulazi Bjelica da to zatvori. Zadovoljan sam kako igra Jovic,nadam se da ce i Micic uci u formu da ne mora Bogdan da se trosi na poziciji pleja. Za sada deluje da smo bas jaki.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          . Nikakva hemija ne bi bila narusena, a .
                          Kako ti to znas kada ne poznajes kakva je situacija iznutra? Ne poznajes im karaktere, ne poznajes im ponasanje i ne poznajes im odnose. Ne radi se o tome da se ne pokvari atmosfera, nego da se napravi NAJBOLJA hemija od svih na sampionatu. A na turniru je to bitnije nego dal ces ici sa 3 ili 4 centra. Mislio sam da ne zeli ali Losmi to u stvari ne moze da razume.
                          Rizik je to sto nakon povreda Tea i Gagija idemo samo sa 4 beka, jer ukoliko se jedan povredi ne moze krilo glumiti beka. Ja bih zvao cak i onog Avramovica da taj rizik smanjim, ali opet ko sam ja pa da znam bolje od njih. Toliko da budem prepotentan pa da tako nesto pomislim sigurno nisam.

                          Comment


                          • Napisao si da je u zadnjih 6 godina dobio 5 otkaza... nisam znao da je trenirao Milano i Beneton u zadnjih 6 godina, kao i da je u Virtusu izvesno da ce dobiti otkaz pa da od 2 otkaza u zadnjih sest godina, od kojih jedan nema veze sa rezultatom, si ti dosao na 5. Znaci tacan broj je 2 a ne 5 pa je jasno da baronises namerno da bi isprovocirao ovu glupu jednu-te-istu diskusiju...tj da bi trolovao.

                            Iz istog razloga banalizujes ovu pricu pa ides u ekstrem i pominjes nekakve kuvare... ako su ti ovih 12 kuvari a ne nasi vrhunski kosarkasi onda svaka ti cast. Mi smo na najbolju atmosferu osvajali sve ove medalje u zadnjih 5 godina, iako su nam svi davali neke losije prognoze od ostvarenih.... izuzev poslednjeg EP gde smo opravdali ocekivanje.

                            Comment


                            • Eeej Bircevic u 12...ste vi svesni..zbog atmosfere? Mene podseca na Lurca, harizma ..Mislio sam 5 trenerskih godina 5 otkaza...

                              Njegova taktika je haos ali potrefe mu se srecne zvezde sto je dobro za repku..On je i u Pao igrao sa 4 centra kad ga je Radonja otresao dva puta i kad je popio otkaz
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Hahahaha,sa haosom taktikom mi drugi na svim reprezentativnim takmicenjima,neka samo on nastavi sa tim svojim haoticnim sistemom u reprezentaciji,to definitivno prolazi. Sto se mene tice i tebe da povede a mi uzmemo medalju ja sam zadovoljan,Bircevic ima svoju ulogu u timu,faul,trojka,skok.

                                Comment

                                Working...
                                X