Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Latvia - Letonija

    Ne moze Dirk sam da nas pobedi,pa za sta smatrate Dudinu ekipu...

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Rekao je Dirk da bi voleo da predvodi reprezentaciju ove godine na prvenstvu, videcemo da li ce tako i biti.
      A od cega zavisi da li ce predvoditi reprezentaciju ili ne? Znam da je ranije bila neka prica kad se PO zavrsio, al' nisam siguran da je to.

      Comment


      • Israel los :o ... Israel je meni bolji od Italije i Latvije ... Halperin,Green,Bluthental,Eliyahu,Casspi,Limonad,B urstein,Pnini , vrlo je jaka reprezentacija i mogla bi biti mina za sve
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Nikola_89 View Post
          A od cega zavisi da li ce predvoditi reprezentaciju ili ne? Znam da je ranije bila neka prica kad se PO zavrsio, al' nisam siguran da je to.
          Zavisi od njegovog ćefa.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Nikola_89 View Post
            A od cega zavisi da li ce predvoditi reprezentaciju ili ne? Znam da je ranije bila neka prica kad se PO zavrsio, al' nisam siguran da je to.

            Samo sam nacuo nesto juce ili prekuce, ali pretpostavljam da zavisi od njegove dobre volje, nista vise.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Dirk ce igrati to je 100% , izjavio je da zeli da igra na olimpijadi sa Njemackom i da mu je to jos neostvaren cilj da uzme medalju po mogucnosti zlatnu tamo , igrat ce , on i Kaman ce biti centarska linija verovatno
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Samo sam nacuo nesto juce ili prekuce, ali pretpostavljam da zavisi od njegove dobre volje, nista vise.
                Hvala na odgovoru, ali ne vidim razlog zbog kog ne bi on igrao za reprezentaciju. Cak mislim da je i pre finala PO-a govorio, da bi valjda sigurno igrao za reprezentaciju, ali da mu je vaznije da osvoji PO, pa kao iako ce kasniti za timom jer su oni valjda na pripremama, da ce zeleti da ipak zaigra za reprezentaciju. Al' to se sve nesto kroz maglu secam, tako da moze da bude i dezinformacija.

                Comment


                • Jeste, rekao je da ce igrati za reprezentaciju ukoliko bude zdrav...


                  Samo sto vuce onaj grip vec 4 nedelje, morace to da zaleci sto pre!




                  http://www.dallasnews.com/sports/dal...ional-team.ece
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ja uopste nisam znao da on i dalje vuce onaj grip, ja sam mislio da je on to odavno izlecio, a oni se jos pitaju da li ce ga proci do kraja avgusta. Pa ja izlezim par dana i ozdravim, od kog gripa on boluje! -.-

                    Comment


                    • Ako Dirk bude odlucio da igra za Nemce, odmah ce povuci Kaman-a za sobom... u tom slucaju, to ce biti tim koji ce svi gledati da izbegavaju...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Hoće li ovo stati?

                        "Orlovi" u Nemačkoj, Savanović zbog srca ostao u Beogradu

                        Nadam se da će sve biti u redu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • On je rekao da nije mnogo strasno,da su to neki rutinski pregledi koji se moraju obaviti sada,da ne bi kasnije doslo do problema.Za SOS.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sve je u redu sa njim.Ide sutra za Nemacku.

                            Comment


                            • Savanovic moze da igra normalno,i pridruzuje se nasima,joj hvala bogu jedna dobra vest,bas sam se obradovao kada sam cuo

                              Joakim Noah,najavio da ce igrari za francuze na evropskom i ako se skupe oni mogu jako daleko i bice jaki sa svaku ekipu

                              Comment


                              • Posle Burusisa, i Mavrokefalidis i Skorcijanitis su isto morali da otakzu svoj nastup na Evrobasketu.
                                Jos i Slovencima otkazao Lorberk.Nasa polovina zreba grupa smrti, a ova druga polovina je samo cista sprdnja.Ne bi me cudilo kad bi svi polufinalisti uz nas bile sve ekipe sa kojima bismo vec igrali u ranijim fazama.

                                Comment

                                Working...
                                X