Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Za njih zna ceo svet. Za npr Zoca zna cela Evropa i to je to. Oni radebolji i kvalitetnije jos od prvih koraka, imaju sistem. Igraci i treba da budu iznad trenera,ne gledas trenere vec igrace. Stvar je ukusa, ali ovde je bzvze diskustovati. Imas takmicenje od 10 dana svake 4 godine ili NBA, EL itd..Stvarno neumesno porediti
    Biznis. Znaju ih, ali ne proizvode nijednu emociju kada kazes njihovo ime. Posao koji Zoc radi, ko sto rekoh, obavlja 5ili6 ljudi u NBA. Emociju koju unosi u sve to, ne znam da li neko moze nadmasiti. A navijaci prepoznaju tu emociju, i istom merom je vracaju.
    Last edited by mmajstor; 11-08-19, 22:30.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Imas takmicenje od 10 dana svake 4 godine ili NBA, EL itd..Stvarno neumesno porediti
      Zato se lepo diskonektujes sa ove teme koja te ne interesuje i diskutujes sa istomisljenicima na temi NBA i Evrolige. Pusti nas koji volimo reprezentacije da razmenjujemo misljenja i utiske vezano za takmicenja koja cenimo, a da ne moramo da sa vama uzaludno trosimo reci o visini znacaja onoga sto volimo.

      Comment


      • ali taj nivo kada post počne sa:
        '' svako ko misli...trt-mrt u prevodu drugačije od mene...trt-mrt taj živi u neznanju ''

        komunikacija je proces razmene mišljenja, ideja i informacija tokom kojeg se u suštini teži uspostavljanju društvenosti i koja teži da ispuni jednu od osnovnih ljudskih potreba a to je da se bude u kontaktu sa drugim ljudima.

        sa druge strane, patološka želja da se po svaku cenu bude u središtu iste agresivnim nametanjem stavova koji se prezentuju kao aksiomi a koji se brane nipodaštavanjem argumenata sagovornika...za to već postoji zaeban latinski naziv za koji moderna farmakologija već decenijama nudi širok spektar rešenja...i to u različitim bojama.
        Last edited by Wingwalker; 11-08-19, 23:07.

        Comment


        • Lepo si ovo napisao.

          Samo ta farmakologija to ne moze da resi, to je stanje duha.

          Comment


          • Misljenje i pljuvanje po nekom u ovom slucaju Djordjevicu su dve razlicite stvari,kad kazes ne svidja mi se sto Djordjevic nije pozvao Kalinica i Nedovica to je onda misljenje ali kad kazes Djordjevic nema veze sa trenerskim poslom,los takticar,obican duduk koji je imao srece da uzme tri srebra e to je onda pljuvanje tog coveka bez razloga. Na to sam hteo da skrenem paznju ovima sto uredjuju ovaj sajt.

            Comment


            • Teo za par dana putuje u Bolonju na veliki servis...Virtus je već objavio i ime lekara koji će raditi na saniranju povrede a naše zvanično saopštenje se još mota u oblandu i secka po dijagonali da se dobiju oni romboidi...
              ''zatim će biti urađeni novi kontrolni snimci i posle toga ćemo moći preciznije da znamo koliko će Miloš morati da pauzira''...nećemo da znamo...javiće nam talijani.

              Vasilije i Gudura imaju vetar u leđa i sklopljene kockice da na ovom svetskom prvenstvu pokažu da su dečije bolesti preležali, razmečkali se fino i da već lagano možemo da tovarimo ta pleća mlađana.
              U ovakvom rosteru će biti dovoljno da prikažu i samo 70-80% svojih kvaliteta iz prethodne sezone.
              Niko ne očekuje od njih da zamene Tea ili zasene Bogdana i Bjelicu.

              Ne sumnjam da Sale zna kako da ih prebaci u reli mod ali je neminovno da dobiju i veću slobodu na terenu. Prve dve tekme su idealne za jasno definisanje njihove uloge i da se izmere uzduž i popreko.
              Last edited by Wingwalker; 12-08-19, 08:53.

              Comment


              • jovic,bogdan,lucic,bjelica,bobi to je prva petorka

                Comment


                • Iako poštujem (čuj, važna stvar ja poštujem) odluku Đorđevića ne ulazeći dublje u njene razloge (jer to nije pošteno, svelo bi se na spekulacije) da ne vodi Kalinića već na prijateljskoj utakmici, a koja je najmanje bila prijateljska, sa Litvanijom, se vdelo koliko nedostaje takav igrač.
                  Svaka čast Lučiću, odličan igrač ali on je čista trojka i onako "lagan" ne može da čuva četvorke tako da su ove varijante sa dve petice pokušaj da se premosti period kada se Bjelkan odmara.
                  Teova povreda nas prilično unazađuje, želim mu brz oporavak i povratak na teren (očito je da on neće biti deo reprezentacije na SP), svi oni koji likuju zbog povrede su (ne znam kako da okvalifikujem takve osobe a da nije uvredljivo) hajde da kažem - jako nezrele osobe sumnjivog karaktera i treba da ih je sramota napisanog jer to niti je hrišćanski niti se može objasniti u psihologiji a da se ne svede u devijantne osobine lica.
                  Svakako da ima boljih trenera od Saleta ali trenuto je on taj koji vodi reprezentaciju, ne vodi on ni jedan klub od ova dva magnetna pola u Srbiji već predstavnike Srbije i kao takvog ga treba posmatrati i u tom duhu i pohvale i kritike , hvala bogu pa nismo Severna Koreja.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • nisu ni bile potrebne utakmice da bi se znalo da je velika greška izostavljanje kaline koji pokriva i poziciju 4 i 3 . . .sujeta politika i nestrucnost su čudo
                    a da li ćemo podrzati i navijati to se ne dovodi u pitanje!
                    Last edited by darko pancev; 12-08-19, 07:27.

                    Comment


                    • Danas ponovo protiv Llitvanije.

                      Ovog puta oni su domaćini.

                      Utakmica počinje u 18:30. Prenos je na RTS-u i Areni sport.

                      Comment


                      • Razguzice nas danas....

                        Comment


                        • neka guze...njima je ovo mislim peta pripremna mi još nismo uzeli Snickers.

                          Comment


                          • Rezultat je u drugom planu. Treba probati sto vise opcija i videti ko koliko moze protiv ozbiljnog protivnika bez pomoci publike. Ja bih voleo da vidim petorku Jovic-Gudura-Gagi-Lucic-Bobi/Milutinov. To nam je druga petorka i interesantno je videti koliko moze...
                            Last edited by Storm; 12-08-19, 10:36.

                            Comment


                            • Presudan će biti šut za 3. Biće prostora dosta zbog prejake unutrašnje linije, Bjelica, Gudurić i Bogdanović moraju pogadjati na nekom nivou ako želimo najviše domete. Ne verujem da će Bobija a pogotovo Jokića neko 1 na 1 moći da čuva.

                              A i biće prostora u reketu kada Jokić udje, tada bih ja probao Lučića na 4. Da bude petorka gde svi mogu da šutnu i da niko ne kampuje u reketu.

                              Bjelicu bi sa Bobijem, mora biti tu neko da izmišlja poene. Bjelica, Bogdan, Jović, Bobi... A Vasa sa Jokićem, znaju se iz Mege.

                              Naravno da će se miksovati petorke ali ne bi bilo loše da se slože okvirno po kompatiblinosti da držimo nivo i ritam non stop, Bogdan i Jokić što manje zajedno da budu na parketu u prvom poluvremenu. Najbolji su strelci naši.

                              Već na kraju naravno da treba najbolji da igraju.

                              Comment


                              • Ja bih baš probao sa petorkom Vasa, Gudura, Lučić, Joka i Bobi, gde bi Joka bio sekundarni razigravač a Bobi taj koji vezuje dvojicu u reketu. Ni Luča ni Gudura nisu oni koj će insistirati da lopta bude u njihovim rukama ali su zato surovi egzekutori iz ćoška i kod povratne lopte. Osim toga dobri su i angažovani u odbrani, posebno Luča koji za trojku ima vrlo brze noge i skočnost (zato mu fali mase rekao bih) i Vasa kojem treba dati šansu da i u repki pokaže svoj raskošan talenat.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X