Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za 2 najvise 3 godine

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Bjelica je stari evroligaski igrac a Pecarski tada jos dete,uskoro ce Pecarski sve da puni samo malo mase da dobije,on je vrhunski talenat.
      Pa sto nije zvao u 18 bar pecu i simsnu za iskustvo..nego Macvana iz Japana. Generalno danas treneri nemaju viziju.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Za 2 najvise 3 godine
          Ma za 3, 4 ali pitanje i za tada, ali mi je jasna tvoja referenca. [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Ganac, izvini, samo da pitam jos jednom. Dakle ti ostajes pri misljenju da Bogdan Bogdanovic na poslednjem EP-u nije pokazao svoj raskosni talenat? Covek koji je bio u najboljih 5 uz rame sa Gasolom, Doncicem, Dragicem i Svedom. Pitam jer najiskrenije ta recenica mi nema dodira sa zdravim razumom. Po meni postenije bi bilo da si rekao da zameras Bogdanu sto sam nije osvojio Evropsko zlato, valjda si na to mislio.
            Mislim da sam bio jasan ali hajde da pokušam da ti objasnim (možda sam ja u zabludi) da je imao krštenu zamenu ne bi gulio iz utakmice u utakmicu koliko je gulio te nije pokazaao sve što može, pošto nije išlo ostal šutere sve je bilo na njemu a on u odlučujućim trenucima je bio preumoran i pokriven kakvim "policajcem", pored toga, mislim da je njega mučila neka povreda ili je bio iscrpljen. Pošto je naša reprezentacija uzela srebro logično je da neko bude u timu prvenstva i tako...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Ali (dojke) trojke....NBA igrač
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Mislim da sam bio jasan ali hajde da pokušam da ti objasnim (možda sam ja u zabludi) da je imao krštenu zamenu ne bi gulio iz utakmice u utakmicu koliko je gulio te nije pokazaao sve što može, pošto nije išlo ostal šutere sve je bilo na njemu a on u odlučujućim trenucima je bio preumoran i pokriven kakvim "policajcem", pored toga, mislim da je njega mučila neka povreda ili je bio iscrpljen. Pošto je naša reprezentacija uzela srebro logično je da neko bude u timu prvenstva i tako...
                Imali smo krštene zamene (Gudurić, pa i Micić videsmo da je Efes sa dva pleja umalo uzeo EL), samo ih selektor nije pokrstio. Kao i na četiri uostalom, nije morao Mačvan da glumi KD-a, kao što je i Bogdan glumio MJ-a. A obojica dobiše Zlatnu malinu za taj performans.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Bjelica je stari evroligaski igrac a Pecarski tada jos dete,uskoro ce Pecarski sve da puni samo malo mase da dobije,on je vrhunski talenat.
                  I Earl Clark je stari NBA igrac pa ga je Borisa zakljucao

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Mislim da sam bio jasan ali hajde da pokušam da ti objasnim (možda sam ja u zabludi) da je imao krštenu zamenu ne bi gulio iz utakmice u utakmicu koliko je gulio te nije pokazaao sve što može, pošto nije išlo ostal šutere sve je bilo na njemu a on u odlučujućim trenucima je bio preumoran i pokriven kakvim "policajcem", pored toga, mislim da je njega mučila neka povreda ili je bio iscrpljen. Pošto je naša reprezentacija uzela srebro logično je da neko bude u timu prvenstva i tako...
                    'Logično je da neko bude u timu i tako..', otprilike da nije zasluzio nego eto jebiga, bili smo drugi pa mora neko. Svasta napisa, a ne odgovori mi na prosto pitanje. No, neka bude da se ne slazemo, ako Bogdan nije zadovoljio, ja onda ne znam koji nas igrac jeste.
                    Last edited by mark !t zer0; 31-07-19, 15:24.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      'Logično je da neko bude u timu i tako..', otprilike da nije zasluzio nego eto jebiga, bili smo drugi pa mora neko. Svasta napisa, a ne odgovori mi na prosto pitanje. No, neka bude da se ne slazemo, ako Bogdan nije zadovoljio, ja onda ne znam koji nas igrac jeste.
                      Nijedan, u tome i jeste problem a svi odreda pismeni igrači.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kokoskov bi uzeo ovo svetsko. Samo njega bas briga vise. Usao jednom u opanke, uzeo tozla i cao. Meni je on uvek bio zelja u Zvezdi, tacno koliko S u partizanu.

                        Grupa nam je laka. Ujrstanja isto, ali sve sumnjam da igraci iz NBA nece poceti da otkazuju. Ne samo kod nas, nego i inace. Suvise je to blizu NBA lige i trosi.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Taj rad, reprezentativna košarka što vreme odmiče postaje sve veća sprdnja, otkazi čak i druge ili treće garniture najboljih američkih igrača odavno nikog više ne iznenađuju, a i najbolji igrači ostalih reprezentacija će neminovno poći njihovim stopama, pa i naši.
                          Realno, ko hoće da gleda vrhunski kvalitet u ovom sportu neće ga tražiti na bilo kakvim dvonedeljnim turnirima, već u takmičenjima kojima prethode opsežne, ozbiljne i dugotrajne pripreme i koja traju 10 meseci godišnje sa 80+ utakmica.
                          Reprezentacija postaju sve manje atraktivne iz svih tih razloga, hoće ljudi da gledaju real deal, ne neku nacionalno-harlemovsku verziju košarke, i to je potpuno shvatljivo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                            Comment


                            • Pa sto onda gledate reprezentacije,znate li vi sta hocete,eno vam NBA pa pratite 100 utakmica godisnje,imate i neku Zvezdu zahvaljujuci Vucicu i Covicu pa i njih pratite,do mile volje gledajte kako Simanic ulazi da sutne jednu trojku ili napravi faul. Ovde samo mozete da se nadate da ce jednom neko zameniti Djordjevica i pozvati ceo FMP,Zvezdu kako se vec zove u reprezentaciju,treba neko da vam otvori temu mrzim Djordjevica i sve sto dolazi iz Partizana,ovde ste vec svim normalnim ljudima dosadili.

                              Comment


                              • Ko je rekao da oni gledaju reprezentacije, oni samo troluju na temi o reprezentaciji.

                                Ko je mozda zaboravio Slovenija je razvalila Spaniju sa Pau Gasolom na petici sa 20 razlike, a razlika je u nrkom momentu isla i na plus 30.

                                Comment

                                Working...
                                X