Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opasan Dekkard, oće da proveri da li ću izbrisati komentar jer nije u skladu sa temom, al ajd ostaviću ga.

    Što se Kalinića i Nedovića tiče, sve je rečeno. Najbolje staviti tačku jer ponovo pisanje o njima bi bilo ponavljanje već napisanog.

    Ima još mnogo vremena do početka SP. Moraću uz pomoć čika Gugla da istražim na kojim pripremnim turnirima ćemo učestvovati.

    Nisam na to obratio pažnju.

    Comment


    • Stojanče ja taman stignem do 2000 a ti me vratiš 15 posta unazad..

      Dekarde i ti Lošmi vama izgleda slučaj Gudure sa prošlog prvenstva ništa nije pokazao..
      Vi mislite da je turnirsko takmičenje i reprezentacija sony play station pa uzmeš Borišine highlights-e i samo ih dodaš na ostalih 4..

      Golobrade dečake ovaj put ne vodimo jer ovo nije razvojna liga već kvalifikacioni turnir.
      Last edited by Chiwwi; 30-07-19, 22:03.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Sto je bitno da li je pre ili kasnije...
        Ja mogu da ti objasnim sto i jesam, ali ne mogu da razumem umesto tebe. Osim kosarkaskog znanja postoji jos kvapiteta koji su bitni. Pominjanje one druge dvojice kosarkasa je smesno jer ja sam naveo Kalinu, ali mislim da ie normalno da ih sve pozove.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Stojanče ja taman stignem do 2000 a ti me vratiš 15 posta unazad..

          Dekarde i ti Lošmi vama izgleda slučaj Gudure sa prošlog prvenstva ništa nije pokazao..
          Vi mislite da je turnirsko takmičenje i reprezentacija sony play station pa uzmeš Borišine highlights-e i samo ih dodaš na ostalih 4..

          Golobrade dečake ovaj put ne vodimo jer ovo nije razvojna liga već kvalifikacioni turnir.
          Nego poslati rekovalescente iz kineske, japanske lige..Niko sa kvalitetom ne ide u Japan. To je jednostavno tako.Da uzmemo da nije zvao ni Dangubica na skracenje npr...Da je Zagorac imao bar neki kos u PO, zvao bi ga, a mozda i poslao u Kinu. Ej on zove Todorovica koji je u najmanju ruku upitnog kvaliteta i nije igrao godinu dana zbog povrede. On ce njima da pomgne da udju u formu. Zanimljiv vam trener. Njegov zanat i znanje ce najbolje osetiti navijaci Virtusa ove sezone.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            To koliko je jaka NBA liga pokazuje najbolje Marjanović koji za minornih 16 minuta u proseku uspeva da bude drugi najkorisniji igrač u reprezentaciji iako je maltene presedeo sezonu u Pistonsima. Dragića, Šredera i braću Gasol da i ne spominjem.
            Bjelica jeste jedan od najboljih i doktor košarke je za sve naše reprezentativce u ovoj reprezentaciji, to što je propuštao takmičenja ne menja tu činjenicu.

            Ono važnije, bravo momci, fenomenalan uspeh, ja sam prezadovoljan, u finalu samo opušteno i uživajte u igri!
            Dekarde jesi ovo ti?

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              . Zanimljiv vam trener
              Evo jos jednom si pokazao da nisi navijac reprezentacije... ne znam koji je to Vas trener, ali preporucujem ti da pises na Vasoj temi a na Nasoj da ne provociras pa posle jao kuku lele.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nego poslati rekovalescente iz kineske, japanske lige..Niko sa kvalitetom ne ide u Japan.
                Lošmi Mačvan poseduje kvalitet a to što ide u Japan je zato što niko neće da ulaže u smrskana kolena ali je to za ovaj turnir nebitno.
                Kao back-up opcija Bjelici biće spreman i odličan, Simanić tu nema šta da traži.

                Comment


                • Se sme nesto napisati,su tu Chiwwi i mmajstor xD
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Piši slobodno, čekamo te nestrpljivo kao gradski bus na -30* ...

                    Comment


                    • Macvan nema vise kvalitet za ozbiljnu kosarku, da ima otisao bi u partizan. Ocigledno je tu nesto gotovo, cim se odlucio za takav potez. Ne znam da li je Salo moj trener, ali znam da je repka moja i tu nema polemisanja. Ako bas zelis selektora mmajstore, dajem ti ga, sa sve Bircom, Gagijem i Chiwwijem
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Lošmi Mačvan poseduje kvalitet a to što ide u Japan je zato što niko neće da ulaže u smrskana kolena ali je to za ovaj turnir nebitno.
                        Kao back-up opcija Bjelici biće spreman i odličan, Simanić tu nema šta da traži.
                        Simanić je u ovom trenutku bolji i od Mačvana a kamoli od nesretbog Birčevića.
                        Ako je post izvučen sa SP teme onda jesam.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Posto vidim da se sve pretvorilo u Zvezda,Partizan,onda i ja da kazem da Pecarski pre zasluzuje da ide u Kinu nego Simanic.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Simanić je u ovom trenutku bolji i od Mačvana a kamoli od nesretbog Birčevića.
                            Ako je post izvučen sa SP teme onda jesam.
                            Nije Dekarde djavolčiću...
                            Marjanović i Dragić su igrali na Evropskom 2017 te

                            Comment


                            • Ma kaki, pisao je on na onoj temi za EP jos na pocetku prvenstva kako je uspeh barem srebro....pa eto nakon srebra nikom nista i sada kad su svi na to zaboravili ukljucujuci i njega samog, sada je odjednom to srebro neuspeh, a podrska se uslovljava narednim rezultatom koji ce takodje zaboraviti.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Se sme nesto napisati,su tu Chiwwi i mmajstor xD
                                A ti jadnicak sve ne mozes od nas pisati.
                                Sto ne odgovoris koji je to Vas selektor?

                                Comment

                                Working...
                                X