Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Postujem tvoje misljenje ali ipak ostajem pri svom stavu. Gde smo mogli bolje, sta mislis?

    @miki
    Sto si tako ostar batice, Uki je samo izjavio da je Ingles opasan, to nije za osudu. Normalno je imati razlicite stavove.
    A ovo je Uki? Onda sve ok, nisam znao da je promijenio nick.

    Dobar je Ingles nego ga predstavi ko MJ u najmanju ruku.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Pancev, jel ti znas ove igrace koji igraju za USA, za sta tocno ce se oni muciti? U kojem djelu igre?

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Pancev, jel ti znas ove igrace koji igraju za USA, za sta tocno ce se oni muciti? U kojem djelu igre?
        Mucice se da dobiju Španiju,Srbiju,Australiju,Kanadu. . .to sto Usa dovodi nije najbolje sto imaju i to je evidentno.
        Znam igrače i pratim,neće lagano osvojiti veruj mi!

        Comment


        • Ukica cesto preteruje sa senzacionalistickim pricama ala informer , ali sada mu je prica skroz na mestu. Nema ko da primirise Amerima bez obzira sto su otkazali Obrva, Harden, Gordon i Mekolum. Greg imam opcija do mile volje, a i s obzirom kakva je trenercina, prosetace se kroz sampionat i da mu jos mnogi otkazu.

          Srbi ne bi bili Srbi da ne preuvelicavaju igrace iz repke svoje zemlje. Sem Jokica nema tu nekog vrhunskog igraca. Uostalom, jedino jos Bogdan ima neku pristojnu ulogu u Nba, a ono sto se igra u Nba je potpuno drugi sport u odnosu na evropsku kosarku. Pa kad jedan Teo koji je otisao kao jedan od najboljih plejeva u Evriopi i nije mogao nista tamo, to je dovoljan dokaz da je rec o razlicitom sportu, tako da stvarno ne vidim na osnovu cega se dize neki hajp u Srbiji o potencijalnom zlatu jer ne igraju Harden i Obrva. Da se igra euro, bili bi medju favoritima za zlato, a na sp idu Ameri pa deset mesta prazno.

          Comment


          • NBA i jeste drugi sport,samo lici na kosarku,kada bi se igralo po pravilima,da im se sviraju koraci,duple,a da im se ne svira faul na pogled protivnika nisam siguran da ih ne bismo pobedili. Imamo mi sasvim dobre igrace,taj Bjelica je jako potcenjen u Americi,voleo bih da vidim to fiinale s njima,koliko sam slusao Bjelicu,s kakvom gorcinom prica o Minesoti,a sad mu se isto sprema i u Sakramentu verujem da je naostren da ih razvali. Verujem i da ce Teodosica dobro upamtiti jer mi igramo timski za razliku od njih,sa Jokicem ima cuda da pravi.

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Znam igrače i pratim,neće lagano osvojiti veruj mi!
              Ne bih rekao.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                NBA i jeste drugi sport,samo lici na kosarku,kada bi se igralo po pravilima,da im se sviraju koraci,duple,a da im se ne svira faul na pogled protivnika nisam siguran da ih ne bismo pobedili. Imamo mi sasvim dobre igrace,taj Bjelica je jako potcenjen u Americi,voleo bih da vidim to fiinale s njima,koliko sam slusao Bjelicu,s kakvom gorcinom prica o Minesoti,a sad mu se isto sprema i u Sakramentu verujem da je naostren da ih razvali. Verujem i da ce Teodosica dobro upamtiti jer mi igramo timski za razliku od njih,sa Jokicem ima cuda da pravi.
                to sto oni nemaju to je srce ,to je inat to je ludacka zelja za pobedom ,zajednistvo ,zelja za dokazivanjem a opet ...imaju kvalitet i imaju vrhunskog trenera ali ...ne igra trener sva sreca nego igraci ...
                petorka Teodosic,Bogdanovic,Bjelica,Jokic,Marijanovic....j e za mene najjaca na prvenstvu!

                Comment


                • To nije cak ni najbolja petorka nase reprezentacije.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    to sto oni nemaju to je srce ,to je inat to je ludacka zelja za pobedom ,zajednistvo ,zelja za dokazivanjem a opet ...imaju kvalitet i imaju vrhunskog trenera ali ...ne igra trener sva sreca nego igraci ...
                    petorka Teodosic,Bogdanovic,Bjelica,Jokic,Marijanovic....j e za mene najjaca na prvenstvu!
                    Ne mogu Jokić i Marjanović u istoj petorci da budu, Jokara se u NBA profilisao kao čista petica. Specifična, ali ipak petica. Po sadašnjoj formi najbolja petorka su Micić, Bogdan, Kalinić, Bjelica i Jokić. Ali nažalost nećemo biti u prilici da je gledamo na ovom SP.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ne mogu Jokić i Marjanović u istoj petorci da budu, Jokara se u NBA profilisao kao čista petica. Specifična, ali ipak petica. Po sadašnjoj formi najbolja petorka su Micić, Bogdan, Kalinić, Bjelica i Jokić. Ali nažalost nećemo biti u prilici da je gledamo na ovom SP.
                      Sve tacno. Posto nema Kaline onda Luca i to je to

                      Comment


                      • https://sport.blic.rs/kosarka/svetsk...spiska/ec23z2y

                        Legenda sve objasnio
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • sta je objasnio, nista novo nije rekao.

                          Comment


                          • Rekao je dosta. . Ko zna da čita izmedju redova

                            Comment


                            • Objasnio je da je selektor podanik SNS vrhuške.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Toliko je rekao da i ti ne umes da preneses? Jel i ti pises izmedju redova ili mozda "citas" na bazi tvojih predrasuda? Ja bih rekao ovo drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X