Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Ja se ne slazem,Raduljica se najbolje slaze sa Teom,igrao svako prvenstvo vrhunski a Macvan je cak i zamenik kapitena reprezentacije,uvek odlican doprinos daje,ko pamti malo bolje zna da je on bio vodja ove generacije na SP za mlade kad smo Amerikance sa Karijem dobili.
    Šta misliš o Teu, Bjelici i Bobiju kako ti se doimaju u svetom reprezentativnom dresu? Deluješ kao objektivni navijač reprezentacije pa te zato pitam.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Teo je najbitniji igrac reprezentacije,jos u FMP-u sam ga ocenio kao igraca koji moze postati bolji igrac od Djordjevica,Bjelica vrhunski igrac,ocekujem da bas on protiv Amera najbolje odigra ako dodjemo do tog meca jer ima mnogo jakih reprezentacija,nista nije sigurno,a nisam ljubitelj Bobijeve igre,s tom visinom je prespor,ne moze nikako pik da brani,Dragic nas je tako ubio,jedino dominira visinom i to se moze iskoristiti u napadu na 5,10 minuta kad ne ide ostatak tima,definitivno mislim da je Raduljica mnogo korisniji centar,dokazao je to milion puta na reprezentativnim takmicenjima.

      Comment


      • Ja ocekujem da Djordjevic napravi najvecu mogucu glupost koju moze da napravi i Jokica gurne na 4, samo da bi poveo Raduljicu uz Bobija i Milutinova. Tako mi se javlja....

        Comment


        • Ako Jokic moze s Plamlijem u tandemu da igra onda moze sa svakim centrom iz nase reprezentacije,svi su talentovaniji od Plamlija.Ja mislim da je Raduljica siguran,pitanje je samo da li ce Bobi ici u Kinu ili neka cetvorka Macvan,Bircevic,cak ne bih otpisao ni onog malog Todorovica.

          Comment


          • kakav Raduljica ljudi ..moze samo da preuzme ulogu Stimca i da mase peskirom ...Milutinov mora da ide ..to je nasa buducnost!

            Comment


            • Evo i svima omiljenog selektora:

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ja ocekujem da Djordjevic napravi najvecu mogucu glupost koju moze da napravi i Jokica gurne na 4, samo da bi poveo Raduljicu uz Bobija i Milutinova. Tako mi se javlja....
                Da li misliš da će Joka to da prihvati ? Nije on više klinac iz Mege nego NBA zvezda

                Comment


                • Dobro je da nema Hardena,ne mogu da gledam kako non stop pravi korake i da mu se nista ne svira,sad je covek izmislio novi potez,izgleda kao da su koraci ali nisu,sve im je dozvoljeno dok pare donose,imaju i svoja pravila.

                  Comment


                  • Ma nije dobro... bolje da ih dobijemo sa Hardenom nego bez njega, a za korake se slazem.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Ako Jokic moze s Plamlijem u tandemu da igra onda moze sa svakim centrom iz nase reprezentacije,svi su talentovaniji od Plamlija.Ja mislim da je Raduljica siguran,pitanje je samo da li ce Bobi ici u Kinu ili neka cetvorka Macvan,Bircevic,cak ne bih otpisao ni onog malog Todorovica.
                      Da otpiše Bobija !? I to da bi vodio Raduljicu koji u poslednje tri godine od ozbiljnih utakmica ima samo ove nastupe za repku.

                      Nemoj da se sprdamo, šanse nema, a i neke logike, Bobi je drugi centar

                      Comment


                      • Ja mislim da ce ici i Raduljica i Bobi i Milutinov.

                        Comment


                        • Usa nikad gora ..mislim da moze lako da se desi da ih neko dobije u borbi za medalju ..Spanija i mi pre svih ...

                          Comment


                          • Amerikanci imaju minimum tri cele postave sa kojima mogu da se prošetaju do zlata.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Amerikanci imaju minimum tri cele postave sa kojima mogu da se prošetaju do zlata.
                              mogu da osvoje ali se prosetati nece u to budi siguran ...zapamti ,velike muke ce imati da dodju do zlata ove godine

                              Comment


                              • Kanada je jača od nas, a vrlo moguće i Australija.

                                Ne znam što se stvara pompa da smo odmah iza USA, nemamo mi Bog zna kakve igrače. Jaki smo na centru, ovo ostalo sve više manje.

                                Bjelica ok, Bogdanović ok, ali npr Australija ima Simmonsa i Joe Inglesa koji je izmislio košarku za Bogdana. Imaju Baynesa i Boguta, Patty Mills je bolji od Tedosića koji nije ni igrao godinu dana.

                                Nešto nisam siguran da bi ih pobedili.
                                Last edited by Cassius Clay; 21-07-19, 07:47.

                                Comment

                                Working...
                                X