Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni liče na Pes random dresove... Bar malo kreativnosti jebiga, bar da su dodali 2 bele strafte da ubije ovu tamnu nijansu malo

    Comment


    • bela kombinacija prolazi na ovaj minimalizam fazon ali font i nijansa plave su za pritvor...
      naravno da smo živi i zdravi.
      Last edited by Wingwalker; 06-06-19, 23:54.

      Comment


      • Na širem spisku selektora Đorđevića su:

        PLEJMEJKERI: Miloš Teodosić (bez kluba), Stefan Jović (Bajern), Vasilije Micić (Efes), Ilija Đoković (Borac), Stefan Pot (FMP)

        BEKOVI: Nemanja Nedović (Armani), Bogdan Bogdanović (Sakramento), Dragan Milosavljević (Unikaha), Marko Gudurić (Fenerbahče), Branko Lazić (Crvena zvezda), Aleksa Avramović (Vareze), Dejan Todorović (Mursija), Vanja Marinković (Partizan), Ognjen Jaramaz (Partizan)

        KRILA: Vladimir Lučić (Bajern), Marko Simonović (Zenit), Ognjen Dobrić (Crvena zvezda), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Nemanja Dangubić (Bajern), Rade Zagorac (Partizan)

        KRILNI CENTRI: Nemanja Bjelica (Sakramento), Milan Mačvan (Bajern), Stefan Birčević (Bon), Stevan Jelovac (Gacijantep), Nikola Mišković (Mega), Boriša Simanić (Crvena zvezda), Dragan Apić (Lokomotiva Kubanj)

        CENTRI: Nikola Jokić (Denver), Miroslav Raduljica (Đijangsu Dragons), Nikola Milutinov (Olimpijakos), Boban Marjanović (Filadelfija), Ognjen Kuzmić (Real Madrid), Dejan Kravić (Virtus Bolonja), Nikola Jovanović (Trento)
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • UFFF dobra ekipa. Vidjecemo posle priprema kakav ce kurs odrediti selektor. Nadam se da ce svi izaci zdravi iz priprema. Rano je jos za bilo kakve prognoze. Moze se diskutovati o "sigurnim" putnicima ali mislim da je to irelevantno, bitna je ekipa ne pojedinci.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            UFFF dobra ekipa. Vidjecemo posle priprema kakav ce kurs odrediti selektor. Nadam se da ce svi izaci zdravi iz priprema. Rano je jos za bilo kakve prognoze. Moze se diskutovati o "sigurnim" putnicima ali mislim da je to irelevantno, bitna je ekipa ne pojedinci.
            Imamo tim za drugo mesto, ali ne mora da znaci. Bice dosta Jakih reprezentacija a znamo iz iskustava pre sta se desava sa nasim supertimova. Svakako da od Australije, Kanade i Amerike, imamo u plusu igrace, ali imamo realno losijeg trenera. Ako se dovede u dobar element mozda i uradimo nesto. Za mene je uspeh svaka medalja,a neuspeh suprotno..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Svakako da od Australije, Kanade i Amerike, imamo u plusu igrace, ali imamo realno losijeg trenera. Ako se dovede u dobar element mozda i uradimo nesto.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Imamo tim za drugo mesto, ali ne mora da znaci. Bice dosta Jakih reprezentacija a znamo iz iskustava pre sta se desava sa nasim supertimova. Svakako da od Australije, Kanade i Amerike, imamo u plusu igrace, ali imamo realno losijeg trenera. Ako se dovede u dobar element mozda i uradimo nesto. Za mene je uspeh svaka medalja,a neuspeh suprotno..
                Upravo tako, ništa ne bih dodao ni oduzeo, odlična analiza.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • https://www.telegraf.rs/sport/kosark...5Of-Bub4cZJVtA

                  Dobar text, tj vise mi se svidja prica njegovog oca. Vidi se da prati kosarku i zna sta i kako.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • On je već počeo da trenira ponovo i doćiće spreman u tu famoznu reprezentaciju.

                    Zašto famoznu?
                    - Zato što je bilo toliko buke. Mnogi o tome ne razmišljaju. Da. Znam da se sve stišalo. Samo, da li ti kada imaš nekoga koga si platio 150 miliona hoćeš da ga tako lako pustiš da se povredi na nekom takmičenju koje tebi kao vlasniku i kao gazdi i finansijeru ništa ne znači? A to ti je glavni igrač. Ljudi nisu svesni koliki je to rizik. Kod nas ljudi uvek sa emocijama kreću u neku priču. Emocije su tu, ali relano, nije sve u njima.
                    ...
                    - Dobro. Jednostavno.... Da ili ne reprezentaciji je malo smešan komentar. Pazi, mi smo u Srbiji, Srbi. Volimo ovu zemlju i uvek ćemo za nju igrati. I igrali smo i igraćemo idalje. Samo, pusti me, ako nekada ne mogu. Nije smak sveta. Je l' ti kada ujutru ideš na posao, si svakoga dana dobre volje, nasmejan ili proklinješ dan što si ustao. Malo je grubo rečeno, ali tako je to.
                    Zna mnogo, ali ne zna da kada zaradjujes 150 miliona sta to sve vuce zajedno sa tim. Pusti me ako nekada ne mogu? Nema toga bato....pojesce te javnost, plati cenu tolike popularnosti i novca.

                    Comment


                    • Koja javnost, koja zamenjuje nedostatak uspeha na ličnom planu sa (potencijalnim) uspesima reprezentacije? Takva će javnost uvek biti nezadovoljna jer uvek traži novu nacionalnu fascinaciju da skrene misli sa svog jadnog i bednog života.
                      Lepo je da se svi najbolji odazovu, ali nije pitanje života i smrti, ako se propusti jedno takmičenje jer je došlo u nezgodnom ličnom trenutku za nekog igrača, pa naravno da će da ga propusti i niko ne treba da mu kaže A zbog toga. Poslednje što treba nekom savezu ili selektoru da vrši preveliki pritisak i stvara konfliktnu situaciju koja će igrača zauvek odbiti od reprezentacije.
                      Tu je i pitanje ogromnog novca koji je počeo da se vrti u najjačim takmičenjima, pitanje je i ako dobiješ takvog skupocenog i vrednog igrača da li će zapinjati 100% na reprezentativnim utakmicama? Tih 150 miliona tek treba da se zarade, a u slučaju neplanirane povrede van NBA sve će ispariti u magli. Zato je bolje da reprezentaciju čine igrači koji su talentovani, kvalitetni, mladi i koji reprezentaciju koriste da skrenu pozornost na sebe. Oni bi davali i preko svojih mogućnosti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Je li istina da je ovaj Smailagic sto ga draftovao Golden Stejt godinama odbijao nase mlade reprezentacije?

                            Comment


                            • Igrao je on za U16, samo odjebao je nase sve klubove i otisao sa 18 godina da igra G ligu, neverovatno ali istinito..Sad je postao pik GSW-a..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Malo sam sad gledao na klipovima,pa on je vec sad odlican krilni centar,mogao bi Djordjevic da ga pozove bar da vidi za sta je klinac sposoban.

                                Comment

                                Working...
                                X