Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Reprezentacija Srbije

    I ovde je kao Teo zapoceo tucu!? #%d*
    WTF, pa Focis je njega dvaput napao, a onda je Krle poceo da bije sve redom. $#^%RT
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #32
      Odg: Reprezentacija Srbije

      Stoka Grcka.
      Lepo su se nasi peglali +*@WT*48*

      Koga je ono camuga tukao na podu od nasih?


      Vratice mu nas Ozzy ove sezone u EL h5g6k8

      Comment


      • #33
        Odg: Reprezentacija Srbije

        Takodje, cenim da ce Krstic sigurno biti kaznjen da ne ide na EP.
        A moguce i Teodosic.

        A sve i da odemo kompletni, sudije ce da nas vole zbog ovoga &(/+q

        Comment


        • #34
          Odg: Reprezentacija Srbije

          vidim da je krenulo od Teodosica sve ali on je mirno stajao dok mu se ovaj unosio u facu i pljunuo ga..a kada je sve izbilo Teo je odvlacio i smirivao Sofoklisa, nije cak na nikoga zamahnuo $%&5qw7..ali Krstic #%d*..udari Sofoklisa na zemlji i pocne bjezati od njega kada se ovaj okrenuo i onda (kakav kreten!) uzme stolicu i baci prema njemu i pogodi Bourousisa..

          Comment


          • #35
            Odg: Reprezentacija Srbije

            zasto pobogu,zasto???
            i na kraju cemo mi izvuci deblji kraj kao i po obicaju,ima da nas kazne samo tako
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #36
              Odg: Reprezentacija Srbije

              Fotsis ima neke nerasciscene racune sa Teom, zna se kako ih je ponizavao tokom sezone $#^%RT , ali Krle mi nikako nije jasan. #%d*
              Jos je Teodosic krenuo da odvlaci Sofo-a jer su igrali zajedno 2 godine, ali Krle je pukao skroz.
              Ono je cini mi se Teo oborio Fotsis-a i tu je Baby Shaq uhvatio da mlavi kao i cini mi se Novica. h5g6k8
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #37
                Odg: Reprezentacija Srbije

                jel sad mogu da ih kazne neigranjem na sp?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #38
                  Odg: Reprezentacija Srbije

                  Krstic nije normalan i treba da ga kazne!
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Reprezentacija Srbije

                    Neslavan završetak tradicionalnog turnira u Atini. Tuča igrča Srbije i Grčke nikome neće doneti dobro, a strasti se nisu smirile ni po izlazku sa terena. Iskusni centar domaće selekcije Kostas Caracaris isprozivao je srpske igrače, aludirajući verovatno na Miloša Teodosića.

                    - Deca koja u Grčkoj jedu hleb nastavila su da prave probleme. Ne smemo da zatvorimo oči zbog ovoga. Neki ljudi sa vrha trebalo bi da vide nešto. Imamo igrače sa dovoljno talenta i neki moraju da shvate da daju novac deci koja to ne zaslužuju - istakao je Carcaris, a prenosi Sport24.gr.

                    Izjava Carcarisa, a evo i komentar sa Sportala, ja sam se smejao pola sata kad sam procitao:

                    pozdravio te Keselj, jel zvoni jos u glavi? )))
                    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                    [quote author=dacha-czv link=topic=2737.msg157506#msg157506 date=1282257284]
                    jel sad mogu da ih kazne neigranjem na sp?
                    [/quote]
                    Ma kakvi to, pa Grci su inicirali tucu...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Reprezentacija Srbije

                      procitao sam to,jbg samo da nam ne diraju roster (

                      a karacemo ih u turskoj kad se budemo sastali
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Reprezentacija Srbije

                        Kazni ce nas 100%,odmah ce iscupati neko pravilo i primjeniti ga na nama prvi put. #%d*
                        Sta je najcrnje onog Krstica treba kazniti jedno dvije tri godine. &*#GI(]
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Reprezentacija Srbije

                          http://www.youtube.com/watch?v=ymr43dHcOQA

                          Krle je preterao sa stolicom i mislim da ce dobiti drasticnu kaznu i to ne samo novcanu #%d*
                          sramota nevidjena p%8@

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Reprezentacija Srbije

                            onaj Krstic se kandidovo za debilizam godine...najjaca fora je sto je on samo bacio stolicu u guzvu mogo je ladno nekog iz Srbije da strefi $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                            It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=red devil link=topic=2737.msg157519#msg157519 date=1282260036]
                              onaj Krstic se kandidovo za debilizam godine...najjaca fora je sto je on samo bacio stolicu u guzvu mogo je ladno nekog iz Srbije da strefi $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                              [/quote]

                              A onaj retard Sofoklis da bude kaznjen isto kao i Krstic,ako ne i vise... 'bes mi sve ako taj ne bi umlatio na krv ovog naseg dole na parketu da ga nisu ometali. (%fsd%&j

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=mr.gold link=topic=2737.msg157487#msg157487 date=1282255015]
                                Stoka Grcka.
                                Lepo su se nasi peglali +*@WT*48*

                                Koga je ono camuga tukao na podu od nasih?


                                Vratice mu nas Ozzy ove sezone u EL h5g6k8
                                [/quote]

                                Bjelicu...
                                Jesu ovi Grci cigani.. A Sofoklisa biju otpozadi Krle i Perovic a on reaguje na to kao na ujede komaraca... Stoka! SAmo da sve prodje bez kazni...
                                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                                Comment

                                Working...
                                X