Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrv ce Bogdan i Nedovic da uzmu neke minite na pleju.. Jovic ima tek 27

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Vrv ce Bogdan i Nedovic da uzmu neke minite na pleju.. Jovic ima tek 27
      i ledja kao da ima 37

      Comment


      • Nas (rezervni) kapiten na B92:

        "S obzirom na to da sam rođen u Vukovaru, prva sećanja su vezana za neko odrastanje u ratu. Zbog dobro poznate situacije, morali smo da se selimo iz rodnog grada, pa sam sa majkom proveo jedan period u Novom Sadu. Kasnije smo se vratili kući, pa sam u šestoj godini krenuo da treniram košarku u KK Vukovar. Ali, ni tu nismo završili sa selidbama. Ponovo smo spakovali kofere i otišli u Bačku Palanku. A ja sam, naravno, opet bio pod obručima u lokalnom Dunavu. Tako da sam od ranog detinjstva znao da je košarka moja velika ljubav ", rekao je kapiten naših "orlova" u jednom davnašnjem intervjuu za "Novosti".

        A kada je upitan zašto je počeo da se potpuno posvećuje košarci - setio se čuvene trojke Saše Đorđevića. Dao ih je "Sale nacionale" više, Huventudu 1991. za evropsku titulu Partizana, Hrvatima na Eurobasketu u Španiji 1997... Mačvanov odgovor na jedno, sada već davno, pitanje Telegrafa "Da li je počeo da trenira košarku 2002. kada su naši osvojili svetsko zlato", glasio je ovako:

        "Ne, počeo sam ranije, kad je Sale dao trojku, u Vukovaru sam krenuo da treniram košarku", rekao je Mačvan.

        Koju trojku, onu 1997. ili 1992. godine?

        "Onu važniju za nas Srbe iz Vukovara", pojasnio je kapiten Srbije.

        Comment


        • Belezi se nagli porast nacionalisticki nastrojenih izjava i s jedne i s druge strane. Ono SP sem loseg fudbala nista drugo nije ni donelo.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Jadno i bedno s čije god strane da dolazi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Djordjevic je najveci nacionalista sto je zabio onu trojku 1997 a sto je inspirisalo mnoge mlade da se ozbiljnije posvete ovom sportu.

              Comment


              • prat li nekoovo evropsko. kako igra borisa?

                Comment


                • Onako, po meni se opet povukao, kada trebada gas, mislim da i onaj nesretni Jovanovic malo vise rotira i ceka ozbiljne PO utakmice da skrati rotaciju..1/8 je protiv Rumuna koje cmeo izuti 20+ tako da od 1/4 pocinje prava prica..Trojke ne moze da ubaci nista, ne uzima puno suteva...ali dole je dobar, dobar sut ispod..Ono sto je lose on igra centra u prinicpu sa Glisicem..Aranitovic nesto vise forsira ali meni smeta takva igra..neke repke, guraju jednog dva igraca da budu nosioci i vidi se da ce biti igraci za nesto vise...dok mi igramo na rezultat..

                  Meni je Simanic cak i ovde u 20 poprilinco neaktivan i trosi malo lopti..doduse igra i centra ali svakako ocekujem njega u boljem mode od 1/4 gde igramo verovatno sa nemcima koji su domacini i gde igraju Olinde, Mushidi itd...nije los tim ali mislim da smo bolji do njih, ali bice knap...

                  Sve u svemu i dalje mi je neaktivan, probui se malo pri kraju, juce je dao 16poena, ali sut spolja ga i dalje ne ide...mora po meni malo vise da trazi loptu i da igra..ali kazem mi igramo takmicarski...tek od 1/4 cemo videti ozbiljnu kosarku i preporucjem da to pratite, bice dobar basket tada... :P
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • gde gledas to, mora neki strim ili prenose?

                    Comment


                    • Prenosi su na YouTube kanalu fibe
                      Možda neko počne i da prenosi u završnici
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...amo-se/vr3pvr7

                        Ok je kad legende pricaju na pravi nacin, ali je ljigavo ako jedno pricaju a drugo rade...a tu prvenstveno mislim na otimanje Stojanovica iz Zvezde kroz marginalizaciju u tamo nekoj Orlandini u Italiji. I posle se cudi sto nam je kosarka u problemu? More znas sta.

                        Comment


                        • Samo što je F4 EL doneo Beogradu 20 miliona €.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nije selektore to kao sto kazes. Voja je otisao u jako dobru sredinu za razvoj mladih igraca, Kulboka,Voja, Strautins pa i ihring su dobili dobre minute i prostor za napredak...tako da ne pisi ako ne znas...Za Ihringa ne znam, vratio se u Slovacku ali ova tri ce biti dobri igraci i to bas dobri )) niko nije lud ko ima talenat da guli iz Fice Covica u FMP-u...Voja ce iz godine u godinu biti sve bolji igrac...uskoro ga ocekujem u EL kao i Kulboku, kojeg bi mogli maznuti )
                            Last edited by LosmiSK; 19-07-18, 11:41.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pa vrlo je dobro ljudima poznato koliko je vrhunskih igraca izaslo iz Orlandine, a koliko iz Crvene Zvezde i FMPa. Da li je potrebno nesto dalje da pricamo o coveku koji radi takve stvari a onda se u medijima proserava o interesu domace kosarke?

                              niko nije lud ko ima talenat da guli iz Fice Covica u FMP-u..
                              Oces da kazes da su svi ovi igraci u FMPu ludi?
                              Last edited by mmajstor; 19-07-18, 11:50.

                              Comment


                              • Inače, više je nego očigledno da je Savića pregazilo vreme. Živi još u SFRJok.
                                Last edited by dekkard; 19-07-18, 12:08.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X