Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Melo znam da sam u pravu @(*6sd$%

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Realan link=topic=2737.msg210455#msg210455 date=1291508226]
      Melo znam da sam u pravu @(*6sd$%
      [/quote]



      Vidi da se ovaj put zadrzis malo duze na forumu.

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Teodosić kandidat za titulu najboljeg u Evropi[color=rgb(255, 255, 255)][/si[/color]

        [color=rgb(255, 255, 255)]ze[/color][img alt=Teodosić kandidat za titulu najboljeg u Evropi]http://195.178.51.69/uploads/news/2010_49/images/00041179.jpg[/img][color=rgb(255, 255, 255)]][/color]

        sigpic

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Teo jedan od 2 igraca iz EL ostali svi iz NBA,realno ce je osvojiti tesko
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Pa prosle godine je Teo bio 3. iza Gasola i Nowickog.Ove godine ce verovatno opet biti Gasol,a za Tea cemo videti.Moguce je da opet bude isti poredak ko prosle sezone,mada i Hedo je tu zbog medalje jedan od kandidata sigurno,pa i Kleiza koji je imao dobru sezonu u Olympiakosu i uzeo bronzu.
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Ako opet ovu nagradu uzme Gasol, stvarno nece biti fer prema drugim igracima.

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=dusan1610 link=topic=2737.msg213789#msg213789 date=1292270150]
                  Ako opet ovu nagradu uzme Gasol, stvarno nece biti fer prema drugim igracima.
                  [/quote]
                  Zbog cega?Covek je imao odlicnu sezonu u NBA,uzeo jos jedan prsten,zasto?Sta da se radi kad je covek najbolji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=caniggia7 link=topic=2737.msg213794#msg213794 date=1292270227]
                    Zbog cega?Covek je imao odlicnu sezonu u NBA,uzeo jos jedan prsten,zasto?Sta da se radi kad je covek najbolji.
                    [/quote]

                    Slazem se sa tobom, ali mi je glupo vise da tu nagradu osvajaju NBA igraci, neka daju malo sansi evropljanima. Poslednji igrac koji je osvojio ovu nagradu, a da nije NBA igrac bio je Gregor Fučka 2000. godine koji je tada igrao za Bolonju.

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Ljudi sve je to uredu sto vi pisete...ali Hedo ce ovu nagradu uzeti! #%d*
                      Koliko sam ih samrzio nakon Mundobasketa. #&^Dk*
                      Gasol jeste osvojio NBA,ali nije ucestvovao na Mundobasketu,a i dva puta je uzastopno osvajao,tako da ne verujem da ce on ponovo osvojiti.
                      Nowitzki, (%fsd%&j nece.
                      Kleiza,blizu ali nedovoljno.
                      Samo Hedo preostaje.
                      Mada bi mogao i Teo,bio je MVP euroleague i usao u polufinale,zapravo on je odveo reprezentaciju u polufinale onom trojkom.Ali ce to Hedo dobiti. $JS}|
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=dusan1610 link=topic=2737.msg213800#msg213800 date=1292270497]
                        Slazem se sa tobom, ali mi je glupo vise da tu nagradu osvajaju NBA igraci, neka daju malo sansi evropljanima. Poslednji igrac koji je osvojio ovu nagradu, a da nije NBA igrac bio je Gregor Fučka 2000. godine koji je tada igrao za Bolonju.
                        [/quote]
                        Pa jedno je sta je tebi glupo,a drugo sta je realno,ali treba ipak gledati i klupske sezone i Mundobasket,a u tom slucaju Hedo i Teo,mada Hedo nije imao neku klupsku sezonu,dok je Teo bio najbolji igrac EL.

                        @BM24,slazem se za Heda kad malo bolje razmislim. @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          Ljudi obavezno glasajte i pomozite nasim igracima,a pre svega nasoj kosarci! $%&5@$A


                          Glasanje ua Teodosica,najboljeg evripskog kosarkasa!


                          http://www.fibaeurope.com/cid_5FGcSs...Rww79L3b2.html


                          Glasanje za Muslija,najboljeg evropskog mladog kosarkasa!


                          http://www.fibaeurope.com/cid_xomKo3...1C8NQLzi2.html


                          Moze se glasati jednom po danu.
                          Morate izabrati 3 igraca,i ako hocete da Teo pobedi ostala dva igraca uzmite koji verovatno nece pobediti.
                          Ja sam glasao za Casspia i Pekovic,pored Teo naravno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Ja cu da glasam za Tea,a ove ostale cu neke igrace koji nisu konkurenti,ako takvih ima %QWT&W
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Tako sam i ja uradio,Teo prvi,Pekovic drugi,Casspi treci. %QWT&W
                              Glasao sam za Veselog medju mladima i nekog poljaka,Musli je 1st place.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                Bilo bi dobro kada bi moderatori ove linkove mogli staviti na ostale podforume,kao obavestenje,dok se ne zavrsi glasanje. @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X