Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dudo, jebem li ti kolje! Prvo mi ide na kurac sa totalnom slobodom za Tea, sad i ovo sa Milosavom. Pa ako on dečko nije zaslužio, niko nije. Mada, drago mi je što je tu Bogdan, ali bih više voleo obojicu.

    Možda nije ni smeo zbog "ravnoteže", da ne bude previše iz Partizana, pošto je zvao ona dva papka (Musli i Gagić).
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Milosavljevic je ubedljivo najbolja dvojka nasa. Mnogo je smesno ovo na stranu sve, covek ima 100 godina i blago receno totalno je prolupao. Propali golubar.

      P.S. Naravno da je super sto ga nije zvao jer je rad sa Duletom 1000000 puta vazniji i bolji za njega i Partizan.
      On pre Micova ne moze nikako da igra, a greota bi bilo da on krade minute Bogdanovicu, igracu koji ce za 2-3 godine biti jedan od najboljih igraca u Evropi. Bogdanu ce da se desi isto kao Teu, ekspoldirace u reprezentaciji, mozda ne na ovom ali na nekom od sledecih takmicenja sigurno. Reprezentacija je jako bitna za razvoj mladog igraca, moras da forsiras potencijal i trpis greske. Imas i Nedovica na toj poziciji... Tako da Milosav tu moze samo da dobije Paunicevu ulogu od 10 minuta jake odbrane, a i da se Duda izdere na njega kad Teo zasere.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        On pre Micova ne moze nikako da igra, a greota bi bilo da on krade minute Bogdanovicu, igracu koji ce za 2-3 godine biti jedan od najboljih igraca u Evropi. Bogdanu ce da se desi isto kao Teu, ekspoldirace u reprezentaciji, mozda ne na ovom ali na nekom od sledecih takmicenja sigurno. Reprezentacija je jako bitna za razvoj mladog igraca, moras da forsiras potencijal i trpis greske. Imas i Nedovica na toj poziciji... Tako da Milosav tu moze samo da dobije Paunicevu ulogu od 10 minuta jake odbrane, a i da se Duda izdere na njega kad Teo zasere.
        Teo je rodjeni gubitnik, odbranu ne moze da igra na tebi i sve dobro sto odradi, vrlo brzo prospe tako da uz svu njegovu „genijalnost” on je uvek u minusu i uvek ali uvek steti svom timu. Milosav je u strasno boljoj formi od Micova a u ovom trenutku je bolji i od Bogdana koji istina moze nekad sutra da nas vrati gde treba da budemo za razliku od Milosava koji ocigledno ima limit. Sporan je Kalinic, sporan je Andjusic, sporan je Krstic. Oni nemaju sta da traze tu.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Teo je rodjeni gubitnik, odbranu ne moze da igra na tebi i sve dobro sto odradi, vrlo brzo prospe tako da uz svu njegovu „genijalnost” on je uvek u minusu i uvek ali uvek steti svom timu. Milosav je u strasno boljoj formi od Micova a u ovom trenutku je bolji i od Bogdana koji istina moze nekad sutra da nas vrati gde treba da budemo za razliku od Milosava koji ocigledno ima limit. Sporan je Kalinic, sporan je Andjusic, sporan je Krstic. Oni nemaju sta da traze tu.
          Covece Micov ce da bude nosilac ove reprezentacije na ovom takmicenju. On, Teo, Krstic i Bjelica... Igra u CSKA 25 minuta po utakmici deleci minutazu sa najboljim igracem u Evropi Weems-om. Porediti Rudara i Umetnika ne mozes nikako, gluposti.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Covece Micov ce da bude nosilac ove reprezentacije na ovom takmicenju. On, Teo, Krstic i Bjelica... Igra u CSKA 25 minuta po utakmici deleci minutazu sa najboljim igracem u Evropi Weems-om. Porediti Rudara i Umetnika ne mozes nikako, gluposti.
            Ne poredim ih kvalitetom sigurno, vec onim sto u ovom trenutku mogu da pruze. Daj boze da Micov bude nosilac ali sve mi se cini da ce Teo „umetnik”, da radi opet sta mu se prohte.

            Comment


            • Prenosi RTS2 tekmu. A ja necu biti tu

              Comment


              • Написаћу ти ја овде резултат, да прочиташ кад се вратиш гајби.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Djoko tatica

                  Comment


                  • Ajde bre ne igrajte se . Zavrsite ovo kako treba, Hrvati su nam redovna musterija

                    Comment


                    • Ajde da zavrsavamo ovo, pa onda gulimo Ozije, i u finalu zna se.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        Ajde da zavrsavamo ovo, pa onda gulimo Ozije, i u finalu zna se.
                        Kao u Novom Sadu

                        Comment


                        • taj rad
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Биће спрдња са Аустралијом. Дерали смо их 20 разлике у групи. Сад очекујем бар 30..

                            Comment


                            • Kako je Saric mocan igrac, bruka. Svaka cast momcima, realno smo jedina pretnja Amerima, bice svacega u finalu, najbitnije da ih Okafor ne napuni faulovima kao prosli put.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ne znam da li neko gleda Amerikance, ali ovaj Okafor je dragulj jebeni. Ako se dobro razvije, sledeći Dankan. Fantastičan rad u postu, brza rešenja, inteligentan igrač. Oduševljen sam.

                                Ali trener USA, pa ono je smešno. Nit' akcije nit' ikojeg kurca, samo rokaj, prži, trči. Kao da gledaš klince kad igraju, svi trče na loptu lol.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X