Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Umoran od puta pa zaboravih ciji je trener. Rekoh pokusavas da zavuces kosku Covek operisan, aj sto nema rezultata, nije to ni bitno toliko, ali ih nista ne moze nauciti. Izgubljeno vreme.
    Sta ce ti rezultat u U19 konkurenciji? Ko to pamti? Treba da se izbaci igrac za seniorski tim.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Sta ce ti rezultat u U19 konkurenciji? Ko to pamti? Treba da se izbaci igrac za seniorski tim.
      Apsolutno se slazem, zato sam i rekao da je zali boze sto 15 igraca svako leto rade sa njim.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ESPN3 has picked up the FIBA U-19 World Championships Quarters, Semis and Final Friday-Sunday.

        Ovo valjda znaci da ce biti streamova.

        Comment


        • Posle obavljenih pregleda i mišljenja Lekarske komisije Košarkaškog saveza Srbije, iz opravdanih razloga, sa spiska su izostavljeni Duško Savanović, Novica Veličković i Zoran Erceg. Zbog njihovog izostanka, naknadno su pozvani Nemanja Krstić iz mlade reprezentacije i Nikola Kalinić iz univerzitetske selekcije. I dalje ćemo pratiti nastupe mlađih selekcija i konsultovati se sa njihovim trenerima. Moguće je da ćemo pozvati još nekog igrača iz ovih reprezentacija, kada se njihove obaveze završe, rekao je selektor reprezentacije Srbije, Dušan Ivković.
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Dudo, jedi bre govna.
            Sta mu je Milosav skrivio|?

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Dudo, jedi bre govna.
              Sta mu je Milosav skrivio|?
              Bitno da je tu Nemanja Krstic.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Dudo, jedi bre govna.
                Sta mu je Milosav skrivio|?
                Milosav ostaje u Patizanu, vec ima izgradjeno ime i solidnu cenu. Nije u interesu najjacem coveku evropske kosarke da igra. Pa necemo valjda hiljaditi put o tome da veliki brat skoMi sastavlja spisak.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Dudo, jedi bre govna.
                  Sta mu je Milosav skrivio|?
                  To je samo dobro po nas. Najveci radnik ima vremena za individualni rad i da bude jos jaci naredne sezone. A i boli me tuki za reprezentaciju, hocu sto bolji Partizan u EL.
                  sigpic

                  Comment


                  • Milosavljevica ceka Univerzijada u Kazanju koja pociinje za dva dana trajace do 17 jula.Ne treba iskljuciti opciju da ce ga Duda tek nakon toga pozvati, mada licno mislim da su male sanse za to.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Milosav ostaje u Patizanu, vec ima izgradjeno ime i solidnu cenu. Nije u interesu najjacem coveku evropske kosarke da igra. Pa necemo valjda hiljaditi put o tome da veliki brat skoMi sastavlja spisak.
                      A dobro sad...misljenja sam da bi Milosav dosta pomogao repki, a ako doguramo do (lupam) finala, onda ce i Miskovim pulenima da se digne cena.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Milosavljevica ceka Univerzijada u Kazanju koja pociinje za dva dana trajace do 17 jula.Ne treba iskljuciti opciju da ce ga Duda tek nakon toga pozvati, mada licno mislim da su male sanse za to.
                        Milosavljevic je ubedljivo najbolja dvojka nasa. Mnogo je smesno ovo na stranu sve, covek ima 100 godina i blago receno totalno je prolupao. Propali golubar.

                        P.S. Naravno da je super sto ga nije zvao jer je rad sa Duletom 1000000 puta vazniji i bolji za njega i Partizan.

                        Comment


                        • "propali golubar".

                          sta , ti se razumes i u golubarstvo? ipak je duda tri puta vece trenersko ime od dula, nemoj da se salimo

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Milosavljevic je ubedljivo najbolja dvojka nasa. Mnogo je smesno ovo na stranu sve, covek ima 100 godina i blago receno totalno je prolupao. Propali golubar.

                            P.S. Naravno da je super sto ga nije zvao jer je rad sa Duletom 1000000 puta vazniji i bolji za njega i Partizan.
                            Ovo je istina. Drago mi je sto nije pozvan kada razmisljam iskljucivo kao Grobar, ali i dalje volim repku (krv ti jebem, sada ovo mora da se napomene ) i zelim da osvajamo medalje.

                            Comment


                            • Originally posted by peca View Post
                              "propali golubar".

                              sta , ti se razumes i u golubarstvo? ipak je duda tri puta vece trenersko ime od dula, nemoj da se salimo
                              Ovo je tacno, ali u ovom slucaju ne preterano bitno. Zasto? Zato sto ce konkretno Milosav mnogo vise da napreduje za Duletom nego sa Dudom. Vidi se ogroman napredak posle samo jedne sezone sa debelim.

                              Comment


                              • Originally posted by peca View Post
                                "propali golubar".

                                sta , ti se razumes i u golubarstvo? ipak je duda tri puta vece trenersko ime od dula, nemoj da se salimo
                                Razumem se donekle i u golubarstvo. Cak sam prisustvovao takmicenjima golubara iz nekog razloga.

                                Naravno to nema nikakve veze sa cinjenicom da je odavno prolupao, da je smece od coveka, da se sa 70 godina bruka i objavljuje menadzerski spisak i da je jos jednom da ponovim, smece od coveka.

                                Comment

                                Working...
                                X