Strana 532 od 532 PrvaPrva ... 32 432 482 522 530 531 532
Rezultati 7.966 do 7.972 od 7972

Tema: Reprezentacija Srbije u košarci

Moderator Stojanče avatar
    Datum registracije
    12.03.2019
    Moć reputacije
    214748426
    Citirati Originalno postavljeno od Chiwwi Pogledati poruku
    Šta ostaje od pripremnih?
    Novi Zeland i Francuska?
    Novi Zeland u nedelju i Francuska u utorak.

Isti termini kao i danas.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member Chiwwi avatar
    Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748527
    Citirati Originalno postavljeno od Ganac Pogledati poruku
    Koliko je Birčević neinteligentan prosto je bolno gledati.
    Ne shvatih poentu sa Vasom, Jovketom i Bogdanom na parketu, dva pleja a Bogdan prenosi i organizuje....niko nije to očekivao. Čini mi se da baš i ne koristi Joku najbolje po tim.
    Pa poenta je u odbrani. Jović je dobar u odbrani.
    Pa porukaaa... poruka anglomanijskoj Srbiji, poruka jeee... kace budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili, bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno rideri u Ruskoj federaciji, u Ruskoj dumi, u Evropskoj uniji, u Americi, u Njujorku, Srbi će biti lideri i taj dan će doći. Kada umesto bombi budu dlanovi goreli, vratili smo, vratićemo se šalovima, iii drago mi je što je danas derbi, mnogo sam srećan, znači dali Partizan dobio ili ne, ubiću se od alkohola večeras, goreće Srbija, goreće Beograd. Partizan mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Zvezde, ako budemo to uradili, Partizan dobija sa dva-nula, hvala.

... Saša Djani Ćurčić ... 139. Večiti derbi

Active Member Ganac avatar
    Datum registracije
    16.03.2017
    Moć reputacije
    214748543
    Citirati Originalno postavljeno od Chiwwi Pogledati poruku
    Pa poenta je u odbrani. Jović je dobar u odbrani.
    Ok ali šta će mu Vasa u igri, da glumi dvojku ili šta, pored Bogdana? Jovke, Bogdan, Simon su mogli da odigraju izuzetno kvalitetnu odbranu ali ok Sale je nešto hteo i malo se kockao, svakako nije skupo i da smo izgubili jer još uvek su pripreme.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

Active Member Chiwwi avatar
    Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748527
    Ne znam. I ranije je voleo da igra sa dva pleja Teo i Pefi su često bili u petorci zajedno plus bek.

Verovatno je sad zbog odbrane peglao to jer Italijani igraju konstantno bez centra i peglaju spolja.
    Pa porukaaa... poruka anglomanijskoj Srbiji, poruka jeee... kace budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili, bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno rideri u Ruskoj federaciji, u Ruskoj dumi, u Evropskoj uniji, u Americi, u Njujorku, Srbi će biti lideri i taj dan će doći. Kada umesto bombi budu dlanovi goreli, vratili smo, vratićemo se šalovima, iii drago mi je što je danas derbi, mnogo sam srećan, znači dali Partizan dobio ili ne, ubiću se od alkohola večeras, goreće Srbija, goreće Beograd. Partizan mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Zvezde, ako budemo to uradili, Partizan dobija sa dva-nula, hvala.

... Saša Djani Ćurčić ... 139. Večiti derbi

Senior Member Mark0 avatar
    Datum registracije
    21.12.2015
    Moć reputacije
    116280724
    Druga utakmica sa njima, tek treba odigrati utakmicu koja je stvarno bitna. Krijemo malo karte, mislim da nema nista lose ni da smo izgubili. Ove prognoze da smo ispred amera i sl nam uopste ne trebaju.

Active Member darko pancev avatar
    Datum registracije
    20.11.2017
    Moć reputacije
    214748466
    ko je ispred koga videćemo na pobednickom postolju
    Sever celi sada se veseli

Active Member Wingwalker avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748463
    Vasilije je očigledno pre tekme sa talijancima bio ipak na prejakom stimulativnom brifingu.
    Nekoliko puta sam stekao utisak da iako u dobroj formi i fizički dominantan...ni tajming mu nije loš
    ali izgleda ona frizura mu šalje po najmanje dve, tri komande odjednom kada krene u prodor.

Ili upotrebi previše sile ili usled vaganja: dal ću o'tablu il na drugi obruč...voz prošo.
    Saberi se Miciću...ti si dobar ali trebaš nam kao gud inaf...ne mora ludilo odma majkumu.
    Izmenio/la Wingwalker; Danas u 01:23.

Strana 532 od 532 PrvaPrva ... 32 432 482 522 530 531 532

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •