Strana 3 od 566 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 8480

Tema: Reprezentacija Srbije u košarci

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477141

Odg: Reprezentacija Srbije

I ovde je kao Teo zapoceo tucu!? #%d*
    WTF, pa Focis je njega dvaput napao, a onda je Krle poceo da bije sve redom. $#^%RT
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

2. Your Google Adsense code here
    mr.gold
    Guest

Stoka Grcka.
    Lepo su se nasi peglali +*@WT*48*

Koga je ono camuga tukao na podu od nasih?

Vratice mu nas Ozzy ove sezone u EL h5g6k8

mr.gold
    Guest

Takodje, cenim da ce Krstic sigurno biti kaznjen da ne ide na EP.
    A moguce i Teodosic.

A sve i da odemo kompletni, sudije ce da nas vole zbog ovoga &(/+q

TeKKe
    Guest

vidim da je krenulo od Teodosica sve ali on je mirno stajao dok mu se ovaj unosio u facu i pljunuo ga..a kada je sve izbilo Teo je odvlacio i smirivao Sofoklisa, nije cak na nikoga zamahnuo $%&5qw7..ali Krstic #%d*..udari Sofoklisa na zemlji i pocne bjezati od njega kada se ovaj okrenuo i onda (kakav kreten!) uzme stolicu i baci prema njemu i pogodi Bourousisa..

Forum Resident Dacha avatar
    Datum registracije
    02.08.2010
    Moć reputacije
    691

zasto pobogu,zasto???
    i na kraju cemo mi izvuci deblji kraj kao i po obicaju,ima da nas kazne samo tako

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477141

Fotsis ima neke nerasciscene racune sa Teom, zna se kako ih je ponizavao tokom sezone $#^%RT , ali Krle mi nikako nije jasan. #%d*
    Jos je Teodosic krenuo da odvlaci Sofo-a jer su igrali zajedno 2 godine, ali Krle je pukao skroz.
    Ono je cini mi se Teo oborio Fotsis-a i tu je Baby Shaq uhvatio da mlavi kao i cini mi se Novica. h5g6k8

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Datum registracije
    02.08.2010
    Moć reputacije
    691

jel sad mogu da ih kazne neigranjem na sp?

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750065

Krstic nije normalan i treba da ga kazne!

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477141

Neslavan završetak tradicionalnog turnira u Atini. Tuča igrča Srbije i Grčke nikome neće doneti dobro, a strasti se nisu smirile ni po izlazku sa terena. Iskusni centar domaće selekcije Kostas Caracaris isprozivao je srpske igrače, aludirajući verovatno na Miloša Teodosića.

- Deca koja u Grčkoj jedu hleb nastavila su da prave probleme. Ne smemo da zatvorimo oči zbog ovoga. Neki ljudi sa vrha trebalo bi da vide nešto. Imamo igrače sa dovoljno talenta i neki moraju da shvate da daju novac deci koja to ne zaslužuju - istakao je Carcaris, a prenosi Sport24.gr.

Izjava Carcarisa, a evo i komentar sa Sportala, ja sam se smejao pola sata kad sam procitao:

pozdravio te Keselj, jel zvoni jos u glavi? )))
    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

[quote author=dacha-czv link=topic=2737.msg157506#msg157506 date=1282257284]
    jel sad mogu da ih kazne neigranjem na sp?
    [/quote]
    Ma kakvi to, pa Grci su inicirali tucu...

Datum registracije
    02.08.2010
    Moć reputacije
    691

procitao sam to,jbg samo da nam ne diraju roster (

a karacemo ih u turskoj kad se budemo sastali

Mandusic manda avatar
    Datum registracije
    10.11.2008
    Moć reputacije
    1208773

Kazni ce nas 100%,odmah ce iscupati neko pravilo i primjeniti ga na nama prvi put. #%d*
    Sta je najcrnje onog Krstica treba kazniti jedno dvije tri godine. &*#GI(]
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYfAerSEQYbnkG-_9bsNvA7qpVmLMdQ1uaiCAM9r8rI7rKvSpI6Q
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

Active Member milanche avatar
    Datum registracije
    25.03.2010
    Moć reputacije
    390

http://www.youtube.com/watch?v=ymr43dHcOQA

Krle je preterao sa stolicom i mislim da ce dobiti drasticnu kaznu i to ne samo novcanu #%d*
    sramota nevidjena p%8@

Member
    Datum registracije
    19.04.2010
    Moć reputacije
    353

onaj Krstic se kandidovo za debilizam godine...najjaca fora je sto je on samo bacio stolicu u guzvu mogo je ladno nekog iz Srbije da strefi $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
    It's not just a club - It's a history It's not only a victory - It's passion They're not just players - They are legends

Active Member milanche avatar
    Datum registracije
    25.03.2010
    Moć reputacije
    390

[quote author=red devil link=topic=2737.msg157519#msg157519 date=1282260036]
    onaj Krstic se kandidovo za debilizam godine...najjaca fora je sto je on samo bacio stolicu u guzvu mogo je ladno nekog iz Srbije da strefi $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
    [/quote]

A onaj retard Sofoklis da bude kaznjen isto kao i Krstic,ako ne i vise... 'bes mi sve ako taj ne bi umlatio na krv ovog naseg dole na parketu da ga nisu ometali. (%fsd%&j

VIP LeBron fan avatar
    Datum registracije
    18.04.2010
    Moć reputacije
    368

[quote author=mr.gold link=topic=2737.msg157487#msg157487 date=1282255015]
    Stoka Grcka.
    Lepo su se nasi peglali +*@WT*48*

Koga je ono camuga tukao na podu od nasih?

Vratice mu nas Ozzy ove sezone u EL h5g6k8
    [/quote]

Bjelicu...
    Jesu ovi Grci cigani.. A Sofoklisa biju otpozadi Krle i Perovic a on reaguje na to kao na ujede komaraca... Stoka! SAmo da sve prodje bez kazni...
    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

Strana 3 od 566 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •