Announcement

Collapse
No announcement yet.

CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

    Ima malo istine u tome sto pises nucleO, ali kraljevska klasa i jeste tako nazvana, zato sto je najbolja.
    Ovo nije fan--klub Rosija, ali je cinjenica da je tako svuda po svetu. Mozes to proveriti i po stranim forumima.
    Zato i mi nismo izuzetak @(*6sd$%
    125cc--zanimljive su, ali ako Markez nastavi ovako da vozi, borba za titulu ce brzo biti odlucena, pa ce nam i tu nedostajati uzbudjenja.
    Moto 2, zasada Elias vodi, mada bih ja licno volela da Janone uzme titulu. Ili ako nista drugo, da mu se dovo;jno priblizi.
    Videcemo sutra, Tomizava je uzeo pol--poziciju, Janone je drugi a Elias treci. Ako nista drugo, to obecava uzbudljivu trku.

    Comment


    • #32
      Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

      Svaka cast Benu Spiesu koji napreduje iz trke u trku.Cekamo ga dogodine u jamahi gde ce na jakom motoru verovatno pokazati sta zna.Sutra Lorenzo i Rossi do poslednje krivine,a Pedrosa i Spies ce se boriti za trece mesto,to je bar moje misljenje.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

        [quote author=nnebojsa link=topic=2735.msg155368#msg155368 date=1281792051]
        Ne vidim u ovome nista provokativno te nema potrebe za klizecim s ledja! Niko normalan ne moze da omalovazava uspehe koje je Rossi postigao. Pitanje je da li ce ih iko i ponoviti. Ali dozvolices, GP se vozio i gledao sa velikim interesovanjem i pre Rossija a vozice se i posle njega. Hteo ti to da priznas ili ne ovo sto je gore napisano je surovo realan scenario a sa tim ce se sloziti i mnogi Rossijevi navijaci, a mozda i ti (samo kada budes mogao da sagledas stvari malo hladnije glave). Pa valjda je dobro sto je to tako. Dolaze mladi narastaji koji traze svoju sansu A siguran sam i da je pametniji od Schumachera i da nece napraviti istu gresku... #%d*
        [/quote]

        E ovako oticu off samo da bih tebi neshto objasnio, prvo i osnovno ako vec zoves ovo Valentinov fan klub, pa onda napises neshto za Valentina shto je vec objasnjeno milion puta u dvije proste recenice i ne potrudis se da procitas sto je vec napisano o tome zar nece svako normalan negodovati jer se provelo vise sati objasnjavajuci upravo ovo, razjasnilo do tancina zasto i kako a onda dodjes ti i neko slican i svo to vrijeme preskocite i krene ispocetka, i pride se jos pravis pametan oko toga umjesto da sjednes ko covjek i procitas sto pise na tu temu. Ovo ti pisem ko user i moderator. *(z$8
        E sad imam i post prije jos od juce u kojem lijepo kazem 30 do 75% posto danasnjih trka gleda se zbog Rossia, ROSSSI JESTE MOTOGP danas, i ne vidim sto si pokusao da kazes s ovom recenicom osim MotoGP ce postojati poslije Rossia shto je svima nama jasno. $%&5qw7
        I Rossijeva karijera i njegovih 5min prolazi jos od 2003. Svako malo naidje po neki sampion, svako malo tog sampiona Rossi ugazi. Njegovo vrijeme jos ne prolazi jer on i dalje pobjedjuje. Napravio je i malu pauzu od 2006 do 2008 u titulama pa se opeth vratio jaci nego ikad i slomio rekod po broju osvojenih poena u sezoni. &+I}\

        Kad ti JB kaze da vozac tj Valentino kaze da jos moze da pobjejuje da je motivisan i da ce uzeti jos koju titulu, kad svi strucnjaci u GP kazu lijepo da ce on jos koju titulu uzet vjeruj da je to tako. Lako je uzet titulu jednu sezonu al je treba odbranit od Rossia.
        Gazice on jos bar 4 godine u GP. Tako da kad sve upucuje da nijesi upravu zasto bih se slozio, i ko tebi kaze da ja nisam hladne glave? $%&5qw7 Potpuno mi je nejasan tvoj motiv za takvim izjava, molim te suzdrzi se od procjenjivanja mog psihickog stanja. ^a%v
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #34
          Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

          [quote author=nucle0 link=topic=2735.msg155402#msg155402 date=1281797784]
          a kad neko pokusa da pokrene neku drugu temu niko ne odgovara. Izgleda da ovde sve zanima samo Rossi ( da li ce u Ducati ili ne, da li ce JB sa njim ili ne, zasto mu ne daju da testira itd.), a nikog ne zanima pravo trkanje..........................
          Moto2 i 125cc su mnogo zanimljiviji ove sezone od GP-a, a to niko ne pominje................
          [/quote]

          Gdje si u temi MotoGp da komentarises uticaj elektronike, prelazak na 1000c i sve ostale teme koje smo ja i vesna pokrecali?
          I#^@8
          Komentarisace se kad nekog bude zanimalo, sjednes pa pises o chemu zelis i ja cu biti vise nego srecan da komentarisem.
          Prvo pocnes od sebe kad kritikujes nekog... (%fsd%&

          Cinjenicno stanje je da sve u MotoGp-u zanima Rossi u ovom ili onom obliku. Kad je otisao na pauzu prodaja karata je drasticno opala, na svakom forumu uglavnom svi komentarisu Rossia ovdje nije izuzetak. Ja komentarisem doduse i Haydena jer mi je drag kao vozac @(*6sd$%


          E sad da se vratim na danasnje kvalifikacije dosta smo isli off. Koga zanima da komentarise na temu Rossi kao nezabilazni saharaf MOtoGP konstrukcije, nek podje na temu MotoGP nek procita sve sto pise i nek raspravlja tamo. Svaki sledeci post na tu temu ovdje bice obrisan od strane mene. Ovdje raspravljamo o Trci koja slijedi sjutra.

          Unaprijed zahvalan ^a%v
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #35
            Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

            [quote author=caniggia7 link=topic=2735.msg155404#msg155404 date=1281799509]
            Svaka cast Benu Spiesu koji napreduje iz trke u trku.Cekamo ga dogodine u jamahi gde ce na jakom motoru verovatno pokazati sta zna.Sutra Lorenzo i Rossi do poslednje krivine,a Pedrosa i Spies ce se boriti za trece mesto,to je bar moje misljenje.
            [/quote]

            Ovaj covjek mnogo brze od Edwardsa shvata sto treba ucniti da bi dobio GP trku. uci, to je svima jasno al uzece on podijume i iduce godine ako uzme fabricku Yamahu bice malo ozbiljnija prijetnja. Samo ce morati da obuzda svoj duh iz Superbike jer padovi ne dobijaju sezone u GP-u.

            Hayden je trebao da bude dobar danas ne znam shto mu se desilo.
            Stoner je imao ogroman problem sa trakcijoom. Pokusali su da nastijamu motor pomocu suspenzora i to je otprilike bilo zadnja dva kruga i njegova pozicija je pravo iznenadjenje sa tolikim problemom.
            Lorenzo jak, znao sam da ce biti, relaksiran cijeli vikend i njegov pad me iznenadio. Al nemojte se zavarati on je sjutra realan pretedent za pobjedu jer su mu vremena na gumama za trku fenomenalna.
            Pedrosa ce imati leteci start to je vec svima jasno, i krenuce da se odvoji dok se Lorenzo probija kroz guzvu. Vozio je agresivno danas ali vidjecemo ga u trku.
            Dovi ove godine nije zasluzio tu fabricku masinu definitivno.
            A Valentino danas jako dobar, al bio je bijesan kad je pao. Mada mu pozicija nije toliko losa morace da se pomuci za trku, ocekujem dobar start i borbu u vrhu, osim ako Lorenco i Pedrosa ne nadju neki setup za trku da prave mnogo bolja vremena na trkackim gumama nego danas. Sve ispod treceg za Valentina ce biti neuspjeh.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • #36
              Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

              Lorenco, posle pada:
              "This wasn't the best practice session of the year for us," he admitted. "We made some modifications that didn't work and it was especially a problem in the front, which was closing on me a lot. I wasn't fast and I was having to take too many risks. Then I made a mistake and the bike went flying!

              "I really hope the engine is okay for tomorrow, luckily I am not hurt and I was able to get up straight away. We are still on the front row and we can't always be on top! I think tomorrow will be a tough race but we will see how we can improve our setting and see what happens.

              Rosi, posle pada:
              "I'm okay and I haven't made any of my injuries worse, so this is the most important thing," he said. "I was pushing hard and trying to make my best flying lap and I just lost the front, so maybe we're still missing a bit of grip. I was really angry when I crashed because I think it was possible to get second or even the pole position!

              "Apart from the mistake though I'm very happy because I feel confident on the bike and I enjoyed riding today; I think for tomorrow I can be competitive. Warm-up is going to be important because we need to try to slightly improve my feeling with the front. We also need to wait to see what the weather does!"

              Comment


              • #37
                Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                [quote author=vesna8.11 link=topic=2735.msg155422#msg155422 date=1281805185]
                Lorenco, posle pada:
                "I really hope the engine is okay for tomorrow, luckily I am not hurt and I was able to get up straight away. We are still on the front row and we can't always be on top! I think tomorrow will be a tough race but we will see how we can improve our setting and see what happens.
                [/quote]

                Ovo pitanje motora me kopkalo, ako je i ovaj unistio ova sezona moze lako da bude otvorena odmah. Pedrosina pobjeda ili bilo sto ispred Lorenza sjutra bi ovaj sampionat opet ucinio zanimljivim .

                [quote author=vesna8.11 link=topic=2735.msg155422#msg155422 date=1281805185]
                Rosi, posle pada:
                "I'm okay and I haven't made any of my injuries worse, so this is the most important thing," he said. "I was pushing hard and trying to make my best flying lap and I just lost the front, so maybe we're still missing a bit of grip. I was really angry when I crashed because I think it was possible to get second or even the pole position!

                "Apart from the mistake though I'm very happy because I feel confident on the bike and I enjoyed riding today; I think for tomorrow I can be competitive
                [/quote]

                Upravo ono sto sam ti rekao.bio je bijesan jer zna da moze i znao sam da ce biti izjava ovakva. Prosto se stedio cijeli trening i to se jasno vidjelo.
                Snaga u to rame mora da se sacuva za dan trke. Mislim da sjutra moze biti jako zanimljivo ^a%v
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #38
                  Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                  Idemo dalje ^a%v
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #39
                    Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                    LL, jel mnogo ovo pola sekunde po krugu za sutra?

                    Mislim, da li su rezultati iz kvalifikacija pokazatelj sutrasnjeg stanja na trci?
                    Ako Rosi i Dovi vec sad kasne vise od pola sekunde, sta ima da izlaze sutra %QWT&W

                    Comment


                    • #40
                      Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                      [quote author=L. Lawliet link=topic=2735.msg155408#msg155408 date=1281801441]
                      [quote author=nucle0 link=topic=2735.msg155402#msg155402 date=1281797784]
                      a kad neko pokusa da pokrene neku drugu temu niko ne odgovara. Izgleda da ovde sve zanima samo Rossi ( da li ce u Ducati ili ne, da li ce JB sa njim ili ne, zasto mu ne daju da testira itd.), a nikog ne zanima pravo trkanje..........................
                      Moto2 i 125cc su mnogo zanimljiviji ove sezone od GP-a, a to niko ne pominje................
                      [/quote]

                      Gdje si u temi MotoGp da komentarises uticaj elektronike, prelazak na 1000c i sve ostale teme koje smo ja i vesna pokrecali?
                      I#^@8

                      [/quote]

                      Iskreno ne znam mnogo o razlici izmedjju 1000cc i ovoga sada (valjda su u pitanju 800cc, jel tako?), a mislim da malo ljudi na forumu zna, zbog toga niko ni ne komentarise, sto se tice elektronike: da li je bolje bez traction controla ili ne stvarno ne znam. Evo u formuli 1 su prosle godine ukinuli traction control i ne deluje mi da se ista promenilo, tako da ne znam kako bi ta ukidanje TC uticalo na MotoGP. A to sto na forumima sirom sveta svi pricaju o Rossiju ne znaci da tako treba da bude, osim ako je tema Valentino Rossi.
                      A sto se tice trke sutra nemam predstavu ko ce pobediti i to mi se svidja. Sta mislite hoce li Stoner pobediti na nekoj trci do kraja, i zbog cega je Dovi ovako prosecan?

                      Comment


                      • #41
                        Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                        [quote author=nucle0 link=topic=2735.msg155461#msg155461 date=1281811725]
                        zbog cega je Dovi ovako prosecan?
                        [/quote]

                        Isto pitanje za bolje poznavaoce.
                        Pored Rosija, omiljeni vozac, ako moze tako da se kaze %QWT&W

                        Comment


                        • #42
                          Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                          [quote author=mr.gold link=topic=2735.msg155460#msg155460 date=1281811522]
                          LL, jel mnogo ovo pola sekunde po krugu za sutra?

                          Mislim, da li su rezultati iz kvalifikacija pokazatelj sutrasnjeg stanja na trci?
                          Ako Rosi i Dovi vec sad kasne vise od pola sekunde, sta ima da izlaze sutra %QWT&W
                          [/quote]

                          Uglavnom mozes da ocjenis i to imas na zvanicno sajtu kako im je isla sekvenca brzih krugova. Tu vidis koji im je ritam u trci
                          svakom podjedinacno mnogo dobra objasnjena tabela.

                          Sad odgovor na tvoje pitanje: Valentino moze sve da nadoknadi, on jos nije pokazao svoj ritam za trku, on ima jos u motor.
                          Julian Ryder je rekao da vidi Valentina da namjesta svoju voznju i da se stedi za trku. To rame danas je moralo biti postedjeno jakih stezanja i kocenja dok u trci kao i u prethodne dvije on ce da shiba to shto moze. Vidio si u Laguna Secu kad treba da se uzme podijum odmah je dao gas i radio 0.5 brza vremena. Brno ce biti ista prica siguran sam.
                          Ono cega se plasim za Valentina, Lorenca i Stoner jeste da ce da im ode prednji kraj u trci. Vidio sam danas da im mnogo bjezi. A Stoner je jos imao problema sa traction controlom koji nisu mogli da rijese, jednostavno nisu znali zasto taj zadnji kraj bjezi.
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #43
                            Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                            [quote author=mr.gold link=topic=2735.msg155464#msg155464 date=1281811944]
                            [quote author=nucle0 link=topic=2735.msg155461#msg155461 date=1281811725]
                            zbog cega je Dovi ovako prosecan?
                            [/quote]

                            Isto pitanje za bolje poznavaoce.
                            Pored Rosija, omiljeni vozac, ako moze tako da se kaze %QWT&W
                            [/quote]
                            Par bitnih stvari:
                            Dovi radi iste treninge kao Valentino, zbog toga njegov stil kocenja je jak kao Rossijev tj drugi covjek na kocenjima
                            u GP karavanu poslije Rossija jeste Dovi. Njegovo stil voznje je jako u nedostatku bolje rijeci "lijep". Prelazak
                            s lijeve na desnu stranu, brzo obaranje motora, promjena pravca, bas ima dobar stil.

                            OT: Zasto je prosjecan ja imam vise teorija. Jedna je da motor koji je trenutno dobio u Hondu napravljen za Pedrosu. Kristalno je jasno svima da ta minijatura od vozaca ima najvise glasa u Fabrickoj Hondi jer je Spanac i Lobi radi za njega. Vjerovatno vec znate da je njegov motor malo manji da bi mogao da sjedne na njega i sl, smijesno ali istinito. Takodje Dovijeve inpute u Hondi
                            niko ne slusa, to je jasno kao dan. Navodno su na kraju prosle godine u Hondi odlucili da promjene malo tu politiku ali kao sto vidite po Dovijevim rezultatim bez uspijeha, bolje je radio na privatnom timu, mnogo bolje.
                            Druga teorija je da nema jaku motvaciju, prosto biti sampion jeste san svih ovih vozaca, ali ako nisi sto posto skoncentrisan kao Lorenco ove godine. Rossi svih godina, Stoner 2007 (onu zelju vjerujte mi malo sam puta vidio), ne mozes biti sampion i ne mozes biti vise nego prosjecan vozac. Dakle njemu nedostaje stav i agresivnost. To mora da promjeni malo.
                            Itd, itd, sve to cini ovaj sport. Kvalitet ima, u to ne sumnjajte, ali zelja i fokus, pomijesano sa dosta slabom podrskom Honde mislim da je tu kljuc njegove prosjecnosti. Da sam na mjesto Yamahe doveo bih ga prije Spies-a jer taj motor bi mu 10000% odlicno lezao.
                            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                            Comment


                            • #44
                              Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                              Danas mi je rodjendan, i najbolji poklon bi bio da Valentino pobjedi i objavi da ide u Ducati sa nekim slavljem na sred staze ^a%v
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #45
                                Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                                Pa evo da ti ja prva cestitam rodjendan.
                                [glow=red,2,300]Srecan ti rodjendan, sa zeljom da ti se svi snovi ostvare. Za pocetak, ona prva zelja--da Rosi sutra pobedi![/glow]

                                Comment

                                Working...
                                X