Announcement

Collapse
No announcement yet.

CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

    [quote author=shvapsMK link=topic=2735.msg154927#msg154927 date=1281706104]
    LUDAK IMO JE FRAKTURU KOLENA?!..PA DANAS JE ISO KO ISALE PA NE ZNAM STA JOS RECI DA IMA JOS JEDNU CILJ DA OBORI"GAKOMO AGUSTINI"..ALI BICE ZA VRLO KRATKO POCETI OD NEDELJU ZA KRAJ SA YAMAHOM I ONDA FORCA ITALIJA-DUCATI &*#GI(] @(*6sd$%
    [/quote]


    Dobrodosao @(*6sd$%

    Malo je nezgodno da te odmah ispravljam, ali na forumu se koriste mala slova.
    Velika slova, pisanje pod Caps Lock se smatra vikanjem %QWT&W

    Comment


    • #17
      Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

      Czech Republic Grand Prix - Free Practice 1
      Evo rezultata posle prvog treninga

      1 Jorge Lorenzo Yamaha Factory 1:57.215
      2 Dani Pedrosa Honda HRC +00.541
      3 Valentino Rossi Yamaha Factory +00.606
      4 Andrea Dovizioso Honda HRC +00.658
      5 Nicky Hayden Ducati MotoGP +01.071
      6 Colin Edwards Yamaha Tech 3 +01.282
      7 Casey Stoner Ducati MotoGP +01.317
      8 Marco Simoncelli Honda Gresini +01.625
      9 Ben Spies Yamaha Tech 3 +01.755
      10 Alvaro Bautista Suzuki MotoGP +01.989
      11 Loris Capirossi Suzuki MotoGP +02.001
      12 Aleix Espargaro Ducati Pramac +02.039
      13 Mika Kallio Ducati Pramac +02.074
      14 Marco Melandri Honda Gresini +02.295
      15 Hector Barbera Ducati Aspar +02.695
      16 Randy de Puniet Honda LCR +02.969
      17 Alex de Angelis Honda Interwetten +03.883
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

        Mislim da je on bas htio da naglasi svoje rijeci &*#GI(]

        Jedna stvar me zaintrigirala, ok banovali su mu testiranja to znaci da ce definitivno da predje ali zasto cekati poslije trke?
        I to je izjavio bas nakon trke.

        Moje licno misljenje je da zeli da pobjedi i napravi neko oprostajno slavlje. U Brno moze to da se izvede bez da se napravi stampedo preko njega kao npr u Mugellu. Ne vidim nijedan drugi razlog, zato sad stvarno jos vise zelim da ga vidim kako pobjedjuje i sto je pripremio. #$&+|r

        Jos neshto me na treningu zamislilo jeste njegov zadnji izlazak na stazu. Naime Valentino je izashao iz boxa posto je pricao sa Jerryijem i to na minut prije kraja, napravio krug i vratio se u box jer je oznacen kraj treninga.

        Cuo sam kako poslije toga prica sa Jerryijem i Jerry mu je rekao neshto tipa: DIdn'y i tell you? I valentino je neshto pokusao da mu odgovori ali nisam cuo jer je nosio kacigu dok je pricao pa je bio nerazumljiv. Moje misljenje je da je testirao neshto u drugom i prelaz na treci sektor jer je tu bio dosta slab a onda je zavrnuo gas i poceo da mase publici.

        Lorenzo odlican ovo sam ocekivao od njega, relaksiran sjedi u boxu vidi da moze. Pedrosa takodje dobar ocekujem pojacanje u ovom drugom djelu od njega (sve dok ne dodje do sanse da uzme titulu onda ce da crashuje opeth)

        Hayden bolji od Stonera za mene ocekivano, dosta ocekujem od njega u ovom drugu djelu nadam se da nece razocarati.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #19
          Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

          Hvala ti...i na svi sto ste me primili..Ja znam da ja to vikajne sa CAPS LOCK.Ali kad nesto zelim da potenciram i sam odusevjne uvek opotrebjujem CAPS LOCK..Tako da ne bude cudno ako opet vidite goleme bukve odnosno pismo sa CAPS LOCK..POZZ DO SVI @(*6sd$% @R&}*
          DOBAR!

          Comment


          • #20
            Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

            Pa prvi trening je prosao dosta dobro. Moze li Rosi do pobede----ja mislim da moze !
            Lorenco jeste uobicajeno dobar, smiren, siguran u sebe (sa razlogom ), ali ipak od Rosija ocekujem da bude bolji.
            Mislim da on ima cak i mnogo vecu motivaciju da pobedi nego Lorenco.A to je da ode iz Yamahe u velikom stilu, i da im na neki nacin poruci---ovo ste izgubili.
            U svakom slucaju ocekuje nas izuzetna trka u nedelju.

            Comment


            • #21
              Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

              [quote author=shvapsMK link=topic=2735.msg154993#msg154993 date=1281715307]
              Hvala ti...i na svi sto ste me primili..Ja znam da ja to vikajne sa CAPS LOCK.Ali kad nesto zelim da potenciram i sam odusevjne uvek opotrebjujem CAPS LOCK..Tako da ne bude cudno ako opet vidite goleme bukve odnosno pismo sa CAPS LOCK..POZZ DO SVI @(*6sd$% @R&}*
              [/quote]

              Ne uzbudjuj se previse, tesko mi da citam caps lock pa sam propustio sto si rekao .

              Valentinov oporavak vise ne izgleda toliko fascinantno kad vidite shto je napravio De Puniet za samo 4 nedelje. covjek nije normalan a gotovo identican prelom.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #22
                Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                Zasto svi hvale samo Rosija?Zar Lorenco nije zasluzio vise?9 trka,a 6 pobeda i 3 druga mesta.Niko ga nece stici.I dok je Rosi bio tu dokazao je da je bolji.Rosi je veliki sampion i veliko ime,ali zar ne vidite da njegovo vreme prolazi.Nece on vise nikad biti kao sto je bio.Ipak ga stizu godine.Svaka mu cast za sve sto je uradio tokom blistave karijere,ali tome se nazire kraj.Moci ce da pobedi koji put ali to je to.Lorenco do titule!!!
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2735.msg155006#msg155006 date=1281721075]
                  Zasto svi hvale samo Rosija?Zar Lorenco nije zasluzio vise?9 trka,a 6 pobeda i 3 druga mesta.Niko ga nece stici.I dok je Rosi bio tu dokazao je da je bolji.Rosi je veliki sampion i veliko ime,ali zar ne vidite da njegovo vreme prolazi.Nece on vise nikad biti kao sto je bio.Ipak ga stizu godine.Svaka mu cast za sve sto je uradio tokom blistave karijere,ali tome se nazire kraj.Moci ce da pobedi koji put ali to je to.Lorenco do titule!!!
                  [/quote]

                  Kao moderator drago mi je da si usao u raspravu, i dobro dosao na forum/

                  Kao user te molim da procitas prvo zasto svi mi toliko uzdizemo Rossia u temu MotoGp jer je mucno pisati svaki put
                  jedno te isto kako bi objasnili svoje stavove. Imas citavih 4 stranice na tu temu. Zabavljaj se malo.
                  $*(5f
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #24
                    Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010


                    Valentino Rossi: "We've done a good job on the setting and I was fastest throughout most of the session. It was a pity the rain came because we couldn't make the final step, but hopefully we can improve again tomorrow. Even though I still have some pain I am quite a lot stronger, especially with the shoulder, so I don't have such a big problem in braking."

                    Comment


                    • #25
                      Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                      [quote author=L. Lawliet link=topic=2735.msg155007#msg155007 date=1281721263]
                      [quote author=caniggia7 link=topic=2735.msg155006#msg155006 date=1281721075]
                      Zasto svi hvale samo Rosija?Zar Lorenco nije zasluzio vise?9 trka,a 6 pobeda i 3 druga mesta.Niko ga nece stici.I dok je Rosi bio tu dokazao je da je bolji.Rosi je veliki sampion i veliko ime,ali zar ne vidite da njegovo vreme prolazi.Nece on vise nikad biti kao sto je bio.Ipak ga stizu godine.Svaka mu cast za sve sto je uradio tokom blistave karijere,ali tome se nazire kraj.Moci ce da pobedi koji put ali to je to.Lorenco do titule!!!
                      [/quote]

                      Kao moderator drago mi je da si usao u raspravu, i dobro dosao na forum/

                      Kao user te molim da procitas prvo zasto svi mi toliko uzdizemo Rossia u temu MotoGp jer je mucno pisati svaki put
                      jedno te isto kako bi objasnili svoje stavove. Imas citavih 4 stranice na tu temu. Zabavljaj se malo.
                      $*(5f
                      [/quote]
                      A da se svi potrudimo da se ovaj forum ne pretvori u Rossijev fan-klub. Ne mora svaki post koji ne velica Rossija da bude docekan klizecim s ledja... //h*svb

                      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                      Comment


                      • #26
                        Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                        Ne radi se o klizecem s'ledja - jednostavno treba biti svestan ko je Rossi i sta je uradio.
                        Samo ne treba izjavljivati neke stvari poput: ma kakav Rossi, ovaj je pobedio u 6 od 9 trka... ... prosto
                        nije za uporediti. Ovaj je pobedio preko 100 puta odnosno u preko 50% trka koje je vozio.

                        Lorensu svaka cast! Fenomenalan vozac u sjajnoj sezoni. Ja navijam za Rossija ali mislim da bi i bez njegove
                        povrede ove sezone Lorenso uzeo titulu. Ne sa ovolikom razlikom u bodovima, ali bi je osvojio! Svejedno - osvaja je zasluzeno!

                        Meni je samo jaaaaaako zao sto Melandri nema fabricku Hondu ili Yamahu... on je fenomenalan vozac!

                        Comment


                        • #27
                          Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                          [quote author=nnebojsa link=topic=2735.msg155270#msg155270 date=1281772463]
                          A da se svi potrudimo da se ovaj forum ne pretvori u Rossijev fan-klub. Ne mora svaki post koji ne velica Rossija da bude docekan klizecim s ledja... //h*svb
                          [/quote]

                          Mislim da kad dokazes poentu 15 puta u poslednjih mjesec ipo dana, i to svakome pojedinacno ko je tek poceo da gleda GP i jasno razjasnish zasto, a onda neko dodje i prvi post koji postavi jeste da te pita za tu poentu a prethodno nije procitao sve sto je napisano o tome, onda su velike shanse da ce da ga doceka klizeci s ledja iz prostog razloga jer se nespreman upustio u duel. Prvo treniras, pa naucis, vidis kako se to radi a onda igras Ligu Sampiona u ovom slucaju ta liga jeste rasprava o dostignucima Rosia samnom ^a%v

                          Dakle svako ko nece povrede, citajte malo teme unazad vidite sto se govorilo i onda dodjete da vodimo diskusije koja ide dalje od toga JA KAZEM, ON JE DOKAZAO (al ne kazete cime i kada) jer onda je rasprava besmislena i racuna se kao provokacija a ne kvalitetna diskusija zar se ne slazes samnom? ^a%v
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #28
                            Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                            Czech Republic Grand Prix - Qualification



                            1 Dani Pedrosa Honda HRC 1:56.508 (q)
                            2 Ben Spies Yamaha Tech 3 +00.338
                            3 Jorge Lorenzo Yamaha Factory +00.357
                            4 Casey Stoner Ducati MotoGP +00.360
                            5 Valentino Rossi Yamaha Factory +00.551
                            6 Andrea Dovizioso Honda HRC +00.609
                            7 Colin Edwards Yamaha Tech 3 +00.714
                            8 Nicky Hayden Ducati MotoGP +01.127
                            9 Hector Barbera Ducati Aspar +01.452
                            10 Loris Capirossi Suzuki MotoGP +01.473
                            11 Randy de Puniet Honda LCR +01.581
                            12 Marco Simoncelli Honda Gresini +01.661
                            13 Mika Kallio Ducati Pramac +01.674
                            14 Marco Melandri Honda Gresini +01.922
                            15 Alex de Angelis Honda Interwetten +02.014
                            16 Aleix Espargaro Ducati Pramac +02.192
                            17 Alvaro Bautista Suzuki MotoGP q


                            Bravo Dani +*@WT*48*
                            Iznenadio me je Spies ali idemo do pobede Pedrosa.... #$&+|r
                            P.S.Steta za Rossija tek je 5 ali nadam se da ce se popeti na podijum sutra $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                              [quote author=caniggia7 link=topic=2735.msg155006#msg155006 date=1281721075]
                              Rosi je veliki sampion i veliko ime,ali zar ne vidite da njegovo vreme prolazi.Nece on vise nikad biti kao sto je bio.Ipak ga stizu godine.Svaka mu cast za sve sto je uradio tokom blistave karijere,ali tome se nazire kraj.Moci ce da pobedi koji put ali to je to.
                              [/quote]L. Lawliet procitaj jos jednom ovo sto je iznad napisano. Ne vidim u ovome nista provokativno te nema potrebe za klizecim s ledja! Niko normalan ne moze da omalovazava uspehe koje je Rossi postigao. Pitanje je da li ce ih iko i ponoviti. Ali dozvolices, GP se vozio i gledao sa velikim interesovanjem i pre Rossija a vozice se i posle njega. Hteo ti to da priznas ili ne ovo sto je gore napisano je surovo realan scenario a sa tim ce se sloziti i mnogi Rossijevi navijaci, a mozda i ti (samo kada budes mogao da sagledas stvari malo hladnije glave). Pa valjda je dobro sto je to tako. Dolaze mladi narastaji koji traze svoju sansu A siguran sam i da je pametniji od Schumachera i da nece napraviti istu gresku... #%d*
                              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                              Comment


                              • #30
                                Odg: CARDION AB GRAND PRIX CESKÉ REPUBLIKY 2010

                                U pravu je Nebojsa, ovaj forum se stvarno pretvara u Rosijev fan-klub, i ja navijam za Rosija, ali nisam se ovde registrovao da bih njega velicao, mislim da je to potpuno suvisno, svi znamo kakav je vozac i ne treba to stalno ponavljati, a kad neko pokusa da pokrene neku drugu temu niko ne odgovara. Izgleda da ovde sve zanima samo Rossi ( da li ce u Ducati ili ne, da li ce JB sa njim ili ne, zasto mu ne daju da testira itd.), a nikog ne zanima pravo trkanje..........................
                                Moto2 i 125cc su mnogo zanimljiviji ove sezone od GP-a, a to niko ne pominje................

                                Comment

                                Working...
                                X