Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA BASKETBALL 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Rondo9 View Post
    Do Janga su doprle sve one kritike nakon one utakmice kada je uzeo oko 40 suteva. U ovoj je bas bilo ocigledno da apsolutno nista ne forsira, uzeo je otprilike cetiri suta za prvo poluvreme a prvu trojku je ispalio na 15 minuta do kraja. Rekao bih da je bio i malo previse nesebican, ali verujem da je to bio slucaj samo za ovu tekmu i da ce to ispraviti ubuduce, ipak je on jebeni freshman.

    A utisak utakmice mi je to sto Oklahoma ne moze bas bas nista da odbrani. Dosli su do toga da su pri kraju kompletno odustali od odbrane i krenuli da hakuju Azibukija, sto se pokazalo kao pametan potez.
    Da, baš izgledaju nezainteresovano, dosta im jednostavnih šemi ljudi prodaju, ali opet imaju prostora da se bar malo zategnu do marta, jer napadački to nije uopšte loš tim. Kad ih gledam precrtani Soonersi od prije dvije godine kada ih je Buddy vukao.

    I Trae je zategao pušku, sve do sledećeg meča, ovo je on balansirao procente.

    Comment


    • #32
      Veceras u 8 Djuk - Virdzinija. Duel najboljeg napada i najbolje odbrane i generalno dve top 5 ekipe. A u 8:15 igra nas gospod i spasitelj Tre Jang i Oklahoma protiv Alabame za koju igra Kolin Sekston, koji se takodje projektuje kao top 10 pik.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Skoro se raspde NCAA u danu, FBI je otkrila da je Sean Miller iskeširao 100k dolara i "pripomogao" da Ayton dođe u Arizonu. Ayton večeras napustio koledž, Miller teško da će vidjeti košarke više, a sumnjam da su ostali programi čisti. Ovo će da odzvoni još par puta na još par mjesta, siguran sam.

        edit: pogrešan info, sjebali me
        Last edited by Bastia33; 24-02-18, 22:25.

        Comment


        • #34
          Jedna opširna najava March Madnessa, analiza svih 68 ekipa

          http://www.doubledouble.rs/na-radaru...ajava-turnira/
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment

          Working...
          X