Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA BASKETBALL 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NCAA BASKETBALL 2017/2018

    PRESEASON RANKINGS


    Nakon mozda i najburnijeg offseasona u istoriji, koledz kosarka se vraca. Sezona je formalno vec pocela, ali moze se reci da ce nova godina stvarno krenuti kada se veceras odigra sedmi po redu Champions Classic, neka vrsta mini-turnira u kojem svake godine igraju neki od najprestiznijih programa u koledz kosarci: Djuk, Micigen Stejt, Kentaki i Kanzas. Utakmice koje cemo ove godine gledati su:

    (2) Micigen Stejt - (1) Djuk [01:00]
    (4) Kanzas - (7) Kentaki [03:30]

    Marvin Begli (za sada projektovan kao prvi pik na draftu), Vendel Karter i Trevon Duval iz Djuka; Majls Bridzes (projektovan kao najbolji igrac NCAA lige za ovu sezonu) i Dzarin Dzekson iz Micigen Stejta; Kevin Noks, Amidu Dijalo i Nik Ricards iz Kentakija su glavni prospekti koje cemo veceras gledati u akciji.
    sigpic

  • #2
    Kanzas nema nikog interesantnog?

    Prenosi Arena obe, ispratiće se, ionako je tanko NBA veče

    Comment


    • #3
      Ima Kanzas 5-star regrute, ali koliko sam zapazio nemaju nikog ko se kotira visoko u ovim mock draftovima, sto se naravno moze promeniti do kraja sezone. Devonte Grejema vec znas i on ce biti jedan od najboljih igraca u ligi, ali nije neki NBA prospekt. I Kanzas generalno osim one klase sa Viginsom i Embidom nije imao neke vau NBA prospekte i ne mogu da pariraju prvenstveno Kentakiju i Djuku i recimo Arizoni sto se tice one and done igraca.

      Inace, gledaces sam veceras posto sutra moram rano da ustajem. Pogledacu obe tekme kad se vratim pa cu napisati nesto ako budem imao sta pametno da kazem.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ide snimak Duke MSU na Areni 2

        Comment


        • #5
          Jaren Jackson i Bridges su mi se jako svidjeli kod Spartansa, Rondo jesu oni freshmeni? Kod Dukea niko osim Bagleya fizički ono malo što je igrao, nadam se da ono sa okom nije ništa strašno. Okej Allen ali on je već dugo tu, to se ne broji, on nije zanimljiv

          Comment


          • #6
            Jaren je freshman, a Bridges je sophmore, on je valjda trebao da izadje na draft ove godine, pa se ipak odlučio da odradi još jednu godinu.
            Bagley samo fizika za sada, ništa od fundamenata košarke, koliko sam video, distancu nije ni pokušavao, a i nekako baš sili kad igra. U prethodnim mečevima koliko sam video, ni bacanja mu ne idu.

            Ayton i Bamba, e tu sam već poprilično impresioniran, obojica deluju kao da nema greške sa njihovim biranjem.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #7
              Mogu da kazem da sam zadovoljan utakmicama. Micigen Stejt nije znao da se izbori sa zonom Djuka, pa tako ni Bridzes nije imao priliku da pokaze nesto drugo iz svog repertoara osim suta (koji je prosle sezone btw vazio kao stavka na kojoj mora da poradi, a sinoc je pogodio 3-4 trojke). Od Djukovih freshmena, najimpresivniji je bio Duval. Koliko znam njemu je najveca mana sut, tj. nedostatak istog.

              Na drugoj utakmici mi je omiljeni momenat (kao i na svakoj Kentakijevoj utakmici) bio Kaliparijev intervju na poluvremenu. To je umetnost zivota mi, ja ne znam da l postoji veci serator i muljator od njega. Uvek prica duze nego sto treba (a poluvreme je, znaci treba da ide u svlacionicu i radi svoj posao), nikada ne odgovara na pitanje novinara, harizma i spontanost na maksimumu i ono najvaznije: uvek igrace oslovljava sa MY GUYS. Treba neku drinking game smisliti za ovo, ako vec ne postoji.

              Sto se tice utakmice, Noks ima lepu pracku i Malik Njuman je brz ko metak.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by Rondo9 View Post
                Od Djukovih freshmena, najimpresivniji je bio Duval. Koliko znam njemu je najveca mana sut, tj. nedostatak istog.
                Pa jesi li video ti onu mehaniku šuta ?

                Bukvalno da ima bar neki midrange, bio bi top5 prospekt. Dobro ne može baš top 5, ali bio bi u 10 naredne godine, ovako će izvan 20 biti gotovo sigurno.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #9
                  Video sam jednom i zacvileo sam

                  A ne moze ni Dzekson iz Micigen Stejta da se pohvali nekom tehnikom, ono njegovo isto izgleda presmesno.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Igraju Teksas i Djuk veceras u pola 12. Dva top 5 pika u akciji: Mo Bamba sa Teksasa i vec pominjani Marvin Begli III sa Djuka. Ne znam kako stojimo sa strimovima.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Rondo9 View Post
                      Igraju Teksas i Djuk veceras u pola 12. Dva top 5 pika u akciji: Mo Bamba sa Teksasa i vec pominjani Marvin Begli III sa Djuka. Ne znam kako stojimo sa strimovima.
                      https://www.reddit.com/r/ncaaBBallStreams/

                      Valjda će postaviti neko nekakav HD tu prije utakmice...

                      edit: npr kao ovaj NC-Arkansas
                      https://www.youtube.com/watch?v=hR03...ature=youtu.be
                      Last edited by Bastia33; 24-11-17, 22:45.

                      Comment


                      • #12
                        Nije nemoguce ni da na bas tom linku bude jer je u pitanju isti turnir (PK80) + obe utakmice idu na ESPN-u.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Kako je Bamba izlepio Baglija

                          Ali odličan je Balgi, baš mi se dojmi, udelio je i jedan prelep asist, ima fleši kretnju, konfidens, lepo vuče kontre, ima košarke u njemu.
                          Bamba je baš pauk kakav se retko vidja. Blizu 240cm ima raspon...

                          Comment


                          • #14
                            Spoiler


                            Zamalo da ih ugase kao program. 10 minuta 3 vs 5 igrali i bili bolji
                            Prišli čak na -3 i imali napad. Promaši Sexton neki mid-range, šteta što nije trojku pokušao, mada treba nekako i poziciju izgraditi u ovakvim uslovima. Ušli bi u istoriju sporta da su uspeli da pobede, mada je i ovako spektakularno svakako



                            Negde oko 1:30:00 kreće ludilo
                            Last edited by p4p1; 26-11-17, 06:21.

                            Comment


                            • #15
                              Sjajan mec Viljanova- Gonzaga, topla preporuka..

                              Comment

                              Working...
                              X