Strana 1 od 3 1 2 3 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 34

Tema: NCAA BASKETBALL 2017/2018

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887

NCAA BASKETBALL 2017/2018

PRESEASON RANKINGS

Nakon mozda i najburnijeg offseasona u istoriji, koledz kosarka se vraca. Sezona je formalno vec pocela, ali moze se reci da ce nova godina stvarno krenuti kada se veceras odigra sedmi po redu Champions Classic, neka vrsta mini-turnira u kojem svake godine igraju neki od najprestiznijih programa u koledz kosarci: Djuk, Micigen Stejt, Kentaki i Kanzas. Utakmice koje cemo ove godine gledati su:

(2) Micigen Stejt - (1) Djuk [01:00]
    (4) Kanzas - (7) Kentaki [03:30]

Marvin Begli (za sada projektovan kao prvi pik na draftu), Vendel Karter i Trevon Duval iz Djuka; Majls Bridzes (projektovan kao najbolji igrac NCAA lige za ovu sezonu) i Dzarin Dzekson iz Micigen Stejta; Kevin Noks, Amidu Dijalo i Nik Ricards iz Kentakija su glavni prospekti koje cemo veceras gledati u akciji.

2. Your Google Adsense code here
    Консумирай отговорно p4p1 avatar
    Datum registracije
    29.06.2012
    Moć reputacije
    214748885
    Kanzas nema nikog interesantnog?

Prenosi Arena obe, ispratiće se, ionako je tanko NBA veče
    When things get down
    And don't look great
    Keep your mind straight
    And
    run through the tape!

Vodič za LLM u Italiji

We are all bad in someone's story.

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887
    Ima Kanzas 5-star regrute, ali koliko sam zapazio nemaju nikog ko se kotira visoko u ovim mock draftovima, sto se naravno moze promeniti do kraja sezone. Devonte Grejema vec znas i on ce biti jedan od najboljih igraca u ligi, ali nije neki NBA prospekt. I Kanzas generalno osim one klase sa Viginsom i Embidom nije imao neke vau NBA prospekte i ne mogu da pariraju prvenstveno Kentakiju i Djuku i recimo Arizoni sto se tice one and done igraca.

Inace, gledaces sam veceras posto sutra moram rano da ustajem. Pogledacu obe tekme kad se vratim pa cu napisati nesto ako budem imao sta pametno da kazem.

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748646
    Ide snimak Duke MSU na Areni 2

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748646
    Jaren Jackson i Bridges su mi se jako svidjeli kod Spartansa, Rondo jesu oni freshmeni? Kod Dukea niko osim Bagleya fizički ono malo što je igrao, nadam se da ono sa okom nije ništa strašno. Okej Allen ali on je već dugo tu, to se ne broji, on nije zanimljiv

Forum Resident Freshman avatar
    Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749010
    Jaren je freshman, a Bridges je sophmore, on je valjda trebao da izadje na draft ove godine, pa se ipak odlučio da odradi još jednu godinu.
    Bagley samo fizika za sada, ništa od fundamenata košarke, koliko sam video, distancu nije ni pokušavao, a i nekako baš sili kad igra. U prethodnim mečevima koliko sam video, ni bacanja mu ne idu.

Ayton i Bamba, e tu sam već poprilično impresioniran, obojica deluju kao da nema greške sa njihovim biranjem.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

“We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887
    Mogu da kazem da sam zadovoljan utakmicama. Micigen Stejt nije znao da se izbori sa zonom Djuka, pa tako ni Bridzes nije imao priliku da pokaze nesto drugo iz svog repertoara osim suta (koji je prosle sezone btw vazio kao stavka na kojoj mora da poradi, a sinoc je pogodio 3-4 trojke). Od Djukovih freshmena, najimpresivniji je bio Duval. Koliko znam njemu je najveca mana sut, tj. nedostatak istog.

Na drugoj utakmici mi je omiljeni momenat (kao i na svakoj Kentakijevoj utakmici) bio Kaliparijev intervju na poluvremenu. To je umetnost zivota mi, ja ne znam da l postoji veci serator i muljator od njega. Uvek prica duze nego sto treba (a poluvreme je, znaci treba da ide u svlacionicu i radi svoj posao), nikada ne odgovara na pitanje novinara, harizma i spontanost na maksimumu i ono najvaznije: uvek igrace oslovljava sa MY GUYS. Treba neku drinking game smisliti za ovo, ako vec ne postoji.

Sto se tice utakmice, Noks ima lepu pracku i Malik Njuman je brz ko metak.

Forum Resident Freshman avatar
    Datum registracije
    16.08.2011
    Moć reputacije
    214749010
    Citirati Originalno postavljeno od Rondo9 Pogledati poruku
    Od Djukovih freshmena, najimpresivniji je bio Duval. Koliko znam njemu je najveca mana sut, tj. nedostatak istog.
    Pa jesi li video ti onu mehaniku šuta ?

Bukvalno da ima bar neki midrange, bio bi top5 prospekt. Dobro ne može baš top 5, ali bio bi u 10 naredne godine, ovako će izvan 20 biti gotovo sigurno.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=7248&dateline=1393432  718

“We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887
    Video sam jednom i zacvileo sam

A ne moze ni Dzekson iz Micigen Stejta da se pohvali nekom tehnikom, ono njegovo isto izgleda presmesno.

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887
    Igraju Teksas i Djuk veceras u pola 12. Dva top 5 pika u akciji: Mo Bamba sa Teksasa i vec pominjani Marvin Begli III sa Djuka. Ne znam kako stojimo sa strimovima.

Beštija Bastia33 avatar
    Datum registracije
    16.09.2014
    Moć reputacije
    214748646
    Citirati Originalno postavljeno od Rondo9 Pogledati poruku
    Igraju Teksas i Djuk veceras u pola 12. Dva top 5 pika u akciji: Mo Bamba sa Teksasa i vec pominjani Marvin Begli III sa Djuka. Ne znam kako stojimo sa strimovima.
    https://www.reddit.com/r/ncaaBBallStreams/

Valjda će postaviti neko nekakav HD tu prije utakmice...

edit: npr kao ovaj NC-Arkansas
    https://www.youtube.com/watch?v=hR03...ature=youtu.be
    Izmenio/la Bastia33; 24.11.2017 u 21:45.

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499887
    Nije nemoguce ni da na bas tom linku bude jer je u pitanju isti turnir (PK80) + obe utakmice idu na ESPN-u.

Active Member Busby Babe avatar
    Datum registracije
    14.08.2017
    Moć reputacije
    214748472
    Kako je Bamba izlepio Baglija

Ali odličan je Balgi, baš mi se dojmi, udelio je i jedan prelep asist, ima fleši kretnju, konfidens, lepo vuče kontre, ima košarke u njemu.
    Bamba je baš pauk kakav se retko vidja. Blizu 240cm ima raspon...

Консумирай отговорно p4p1 avatar
    Datum registracije
    29.06.2012
    Moć reputacije
    214748885
    Spoiler

Zamalo da ih ugase kao program. 10 minuta 3 vs 5 igrali i bili bolji
    Prišli čak na -3 i imali napad. Promaši Sexton neki mid-range, šteta što nije trojku pokušao, mada treba nekako i poziciju izgraditi u ovakvim uslovima. Ušli bi u istoriju sporta da su uspeli da pobede, mada je i ovako spektakularno svakako

Negde oko 1:30:00 kreće ludilo
    Izmenio/la p4p1; 26.11.2017 u 05:21.
    When things get down
    And don't look great
    Keep your mind straight
    And
    run through the tape!

Vodič za LLM u Italiji

We are all bad in someone's story.

Active Member VLADIMIR PERIC VALTER avatar
    Datum registracije
    04.08.2017
    Moć reputacije
    214748507
    Sjajan mec Viljanova- Gonzaga, topla preporuka..

Strana 1 od 3 1 2 3 PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •