Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA BASKETBALL 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    U 7 igraju Luivil (Lujvil, whatever) i Kentaki. Jeste da nema vise Pitina pa nemamo vise taj subplot njegovog i Kaliparijevog rivalstva, ali ovi timovi se i dalje preziru. Verovatno najbolji non-conference rivalitet u koledz kosarci, mada ne znam ni da li posle Djuka i Severne Karoline postoji ijedan bolji od ovog uopste.
    sigpic

    Comment


    • #17
      U noći sa srijede na četvrtak u 3 na Areni prenos Oklahoma-Oklahoma State (ima u 1 Florida St.-North Carolina). Ovo obavezno da se pogleda ko je u mogućnost, jer ono što onaj sitni, žgoljavi Trae Young sa mišićima maratonca radi je čista poezija ludila.

      Izbaci mi maloprije na twitteru ovo:
      Micah Adams‏Verified account
      @MicahAdams13
      50 years ago, Pete Maravich averaged 43.8 PPG his 1st season of varsity at LSU. He scored or assisted on 51.8 PPG and his offensive output has never been rivaled.

      Until Trae Young.

      Young is scoring or assisting on 52.6 PPG entering today.
      Kakva bolest jbt

      Comment


      • #18
        Gledao sam ga ja protiv Vicite Stejt i zaljubio sam se u prva dva minuta.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ništa od prenosa Oklahoma-Oklahoma st na Areni, nešto se sjebalo sa prenosom i ESPN-om... Pa sjajno.

          Comment


          • #20
            Vidim opet smo se igrali Sad Trae ozbiljno komplikuje ionako komplikovan draft

            Comment


            • #21
              Leptiebem kakav talenat. Ma morao se pojaviti jedan ovakav igrač na koledžu, Curry influence. Današnje klince sve više zanima taj šut za tri, normalno najviše i pogotovo niže igrače i jednostavno sa tolikom bazom igrača u USA mora da iznedri jedan ovakav, a realno ja nisam nikad video ovakvog na NCAA terenima. Meni samo nije jasno kako ovog malog apsolutno niko nije video na višoj poziciji na draftu, mada bio je five star recruit pred koledž.

              I da, ima brži release nego Curry.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #22
                Pih igrali Soonersi večeras a nisam pohvatao, šteta gledao bih. Ovaj 48 poena ali doduše uz OT i 14/39 šut što je znači bilo silovanje ala Kobe

                Trenutno me ništa ne privlači, možda upalim Arizonu ako me NBA smori, pa upalim Baylor-Kansas u ponoć.

                Comment


                • #23
                  Kanzas - Oklahoma veceras u 1.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Rondo9 View Post
                    Kanzas - Oklahoma veceras u 1.
                    Šta da radim kad mi ujutro škola, nekidan sam probao i NFL gledati pa se zajebo A šteta, baš obećava utakmica...

                    Comment


                    • #25
                      Pa gledaj sutra kad se vratis, ko da ce ti neko u skoli reci rezultat koledz kosarke
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Začudio bi se ali ima još par momaka da prate, i ja sam se nedavno baš iznenadio kada sam otkrio. Isplaniraću nekako da li večeras ili sutra, šteta Arena ne prenosi pa da mogu snimak uhvatiti na TV-u.

                        Comment


                        • #27
                          E to mi je drago da cujem. Kod mene je slabo ko pratio i NBA, a kamoli NFL ili koledz.

                          Evo stavljam u spojler ako nisi jos gledao

                          Spoiler
                          Do Janga su doprle sve one kritike nakon one utakmice kada je uzeo oko 40 suteva. U ovoj je bas bilo ocigledno da apsolutno nista ne forsira, uzeo je otprilike cetiri suta za prvo poluvreme a prvu trojku je ispalio na 15 minuta do kraja. Rekao bih da je bio i malo previse nesebican, ali verujem da je to bio slucaj samo za ovu tekmu i da ce to ispraviti ubuduce, ipak je on jebeni freshman.

                          A utisak utakmice mi je to sto Oklahoma ne moze bas bas nista da odbrani. Dosli su do toga da su pri kraju kompletno odustali od odbrane i krenuli da hakuju Azibukija, sto se pokazalo kao pametan potez.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            GDe bi mogao da pogledam celu tekmu?

                            Comment


                            • #29
                              Ne znam da li negde ima da se gleda online, ali ovde mozes da skines torent:

                              https://sport-video.org.ua/
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Hvala brate, ovo mi je jos bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X