Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment




        • Ovi ne lice bas na one 'najglavnije' iz Morace...

          Comment


          • Gde nestade Bayern tema?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Vidi stvarno... nema. Stojance, sad ga pretera. Vracaj svetu temu.

              Comment


              • Tako veliki klub kao Bajern zaslužuje svoju temu. A i bundes liga je kvalitetnije takmičenje od OI..

                Comment


                • Planiram da se prijavim za komentatora na SK.

                  Otvoren je konkurs.

                  Ako budem prošao nemoj slučajno da vidim neku uvredu na moj račun u toku prenosa.

                  Comment


                  • Za koji sport? Ili za vesti?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Za koji sport? Ili za vesti?
                      Nisu vesti.

                      Fudbal i košarka.

                      Comment


                      • Sad ionako više od pola Srbije ne može da gleda SK, možeš da pričaš šta hoćeš. [emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Partizanove utakmice najverovatnije ne bih prenosio, a pogotovo ne derbi.

                          Zamisli u jednom trenutku krenemo da im zatpavamo koš, pa sigurno bi izašlo iz mene - to bre, prcaj.

                          Comment


                          • Sta ako bude obrnuto?
                            Pokolj na pdf u najavi.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Derbiji idu na Areni, tako da nema šanse ni za jedan scenario. [emoji39]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Onda bi iskliznula i neka psovka na račun Nebojše, krivio bih Vučića za ugnjetavanje Crvene zvezde i zaveru čitave lige protiv Zvezde.

                                Dekard, pa možda derbi u Evrokupu

                                Comment

                                Working...
                                X