Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Opet ti sa politikom i spinovanjem nemoj nije lepo. Zar ne mislis da je licemerno da navijac kluba ciji je generalni sponzor Telekom Srbija prica o licemerju? Svaki korisnik MTS mobilne, fiksne ili kablovke sponzorise zvezdu a da toga nije ni svestan.
    Nisi trebao da mu kazes to. Sutra ce da trci u VIP da raskine ugovor i uzme neki MTS paket. Neku moravu 5.
    sigpic

    Comment


    • Koliko znam MTS je bio ili i dalje jeste i sponzor FKP. @owl

      Comment


      • Ja čuo Raduljica dolazi u PKK za F4, je l to istina i dokle traje taj prelazni rok, odnosno da li je prošao ?

        Comment


        • Sve, sve ali kada vidim cigane da se lože na Tea, haos. Čoveka boli uvo za Zvezdu.

          Comment


          • Ja sam ozbiljan za Raduljicu, stvarno sam čuo.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Koliko znam MTS je bio ili i dalje jeste i sponzor FKP. @owl

              Ogranicio sam se na kosarku - vi u imenu kluba nosite MTS, oni NIS (aka Gazprom) - obe firme su drzavne kontrolisu ih ljudi iz iste stranke... glupo je pominjati politicki uticaj kad se gubi jer se na taj uticaj zaboravlja kad se pobedjuje.

              Comment


              • @Uki

                Omasio si poentu sa slikom.

                Ma kakav crni Raduljica. Niti nam treba poluspreman igrac, niti uopste mozemo da ga dovedemo ja mislim (zbog registrovanja vec 20 igraca - zajebali smo se sa malim Trifunom i Tanaskovicem). Sa Jaramazom je to to.

                Zanima me sta ce od ovog sastava ostati za sledecu sezonu.

                Ono sto raduje, je da je Jaramaz igrao sasvim solidno i dugo, sto ipak znaci da je Andrea birao i aminovao njegovom dolasku. Tj. da ga nisu samo uvalili Italijanu.
                sigpic

                Comment


                • NIS sponzoriše prvog, MTS drugog na tabeli, takav je dogovor u partiji.

                  Comment


                  • Mislim da je u petak prosao rok za dovodjenje igraca.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Samo sam hteo reći da i Crvena Zvezda i Partizan žive od sponzorstava.

                      Kada politika hoće da neko prevagne od njih tako će i biti.

                      Najveći tragičar ovog režima će na kraju biti FKP.

                      Ustvari je FKP bio institucija i mnogo je žilaviji mnogo od Danilovićevog i Duletovog KKP-a. Sada je završio kariejru pogotovo jer Grobari imaju sada košarku pa se neće žaliti.

                      Comment


                      • Nije u tome poenta da li su klubovi na drzavnim jaslama ili ne. Bili su vec koliko godina i bice jos prilican period.

                        Problem je u tome sto se Valter tog SNSa seti kad gubi, a zaboravlja ko njegov klub sponzorise kada dobije, tj. bas ono sto je owl napisao.

                        To je licemerno. A ne to sto ja podrzavam Adreu i igrace, a pljujem Limara i taj isti SNS. Gade mi se i Limar i SNS i Gmazura i Vuletic i lopovcina Djuric i svaki mafijas koji je ikada imao veze sa Partizanom. Stvar je u tome sto u tom Partizanu i dalje ima toliko legendi, koje ne mogu i necu, a i nema razloga da nipodastavam zbog prekucaca iz Cacka.

                        I mislim da generalno navijaci Partizana imaju mnogo vecu svest u tome ko im sedi u klubu i ko treba da se postuje, a ko ne.

                        A i sam Limar kao takav. Obicna jajara i politicka ulizica, ali daleko manje opasan i znacajan covek od skracenog sa naocarima koji nema u kom govnu nije ucestvovao.

                        Navijaci Zvezde koji imaju punu svest o tome ko im sedi na celu kluba i koji ga ne podrzavaju od mene imaju puno postovanje. I ne mogu nikog naravno kriviti i smarati za to sto podrzavaju svoje igrace i trenera. Ne vidim kako to moze biti licemernrno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja imam svest ja sam to i podržavao zbog revanšizma Partizanu. Sad ćete vi zbog revanšizma Zvezdi. Kažem ti začarani krug. Ja sam čak bio razočaran što odmah od 2012. nisu skinuli Partizan. Mi 2 u fudbalu nismo vezali, evo tek sad ćemo.

                          Ovo je otimanje ispod mojih očekivanja.

                          Što bi se pravili ludi normalno da je SNS gurao KK i da gura i dalje FK uz još neke ljude.

                          Ne vidim ništa za stid tu, ako ne guraju nas guraće vas, bar neke vajde od te vladavine. Nije kao da će se pojaviti neko pravedan ko će ravnopravno to šibati.

                          Tako da ako već moraju da guraju nekoga neka to bude Zvezda bar u fudbalu. Ko će biti u basketu prvi to mi je svj, može i Partizan, oni su nekako privrženiji košarci.
                          Last edited by Cassius Clay; 18-02-19, 01:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Samo sam hteo reći da i Crvena Zvezda i Partizan žive od sponzorstava.

                            Kada politika hoće da neko prevagne od njih tako će i biti.

                            Najveći tragičar ovog režima će na kraju biti FKP.

                            Ustvari je FKP bio institucija i mnogo je žilaviji mnogo od Danilovićevog i Duletovog KKP-a. Sada je završio kariejru pogotovo jer Grobari imaju sada košarku pa se neće žaliti.
                            Upravo suprotno. Kad dodje kraj ovom rezimu FKP ce jedini moci da funkcionise samostalno koliko-toliko, sve ostalo moras zakaciti na drzavnu sisu i titrati nekom. Zec je otac svog posla za sve koji su ikad radili u srpskom sportu. Resili su ovaj stadion i hektare, apsolutno zatvorili prilaze klubu Biku i Nedicima, kad bude bilo prostora napravice Terzu volom kao 2017. Kao i uvek, stara ruska krtica ceka momenat.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Nije u tome poenta da li su klubovi na drzavnim jaslama ili ne. Bili su vec koliko godina i bice jos prilican period.

                              Problem je u tome sto se Valter tog SNSa seti kad gubi, a zaboravlja ko njegov klub sponzorise kada dobije, tj. bas ono sto je owl napisao.

                              To je licemerno. A ne to sto ja podrzavam Adreu i igrace, a pljujem Limara i taj isti SNS. Gade mi se i Limar i SNS i Gmazura i Vuletic i lopovcina Djuric i svaki mafijas koji je ikada imao veze sa Partizanom. Stvar je u tome sto u tom Partizanu i dalje ima toliko legendi, koje ne mogu i necu, a i nema razloga da nipodastavam zbog prekucaca iz Cacka.

                              I mislim da generalno navijaci Partizana imaju mnogo vecu svest u tome ko im sedi u klubu i ko treba da se postuje, a ko ne.

                              A i sam Limar kao takav. Obicna jajara i politicka ulizica, ali daleko manje opasan i znacajan covek od skracenog sa naocarima koji nema u kom govnu nije ucestvovao.

                              Navijaci Zvezde koji imaju punu svest o tome ko im sedi na celu kluba i koji ga ne podrzavaju od mene imaju puno postovanje. I ne mogu nikog naravno kriviti i smarati za to sto podrzavaju svoje igrace i trenera. Ne vidim kako to moze biti licemernrno.
                              Znao sam, Limar je sranje ali ipak bolji od Covica, podseti me kad je tebi i Tegiju Covic tacno zasmetao kad je bio jos u Fmp u, ili kad je dosao u Zvezdu, idgovor znamo. E vidis sto se Sns a tice Ostoja ima daleko vecu moc u stranci nego Covic o tome ja pricam i to se vidi po ulaganjima i logistici, gde tim bez transfera ozbiljnog dovede 20 igraca. Prosto dugo ste se bahatili, pa sad prodajete to kao nesto normalno, jesi pricao tako kad niste inali konkurenciju, kad je ta legenda koju ste oterali zarad sns para drzao vrata da predsednik prebija sudije, ili sudijska greska u finalu sa trojkom iz auta, jel tad bilo smesno praviti klipove, naravno da jeste moglo vam se. A onda je Covic uz politiku uradio nesto, pa ste se setili para sa Kosova i kolika je on ljiga. Licemerno je sto pljujes toj legendi u lice podrza ajuci nesto samo zbog trofeja, a to je najveci bio problem, zadnjih godina kad su stigle pare nestalo je i Vucicu pederu, pala je Kadinjaca, kazes ne volim Gmazuru i Limara ali kad isti dovede Renfroa i masno plati onda je dobar jel bez njega nema para , skandal sa Sergejem uuuuaaa Ostoja , trofej u kupu sve se zaboravi insce to sa Vipom i mts-om je vas nanir vi ste sekli kartice.

                              Comment


                              • Trofej je sve loše izbrisao, samo napred Ostoja, predsedniče naš!
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X