Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ljudi daju sebi za pravo da ocjenjuju Dudu Ivkovica kao covjeka , ovdje na forumu. Ludilo.
    Imaju pravo i na to.

    A šta je tebi tu problem? Što neko ne deli tvoje mišljenje?

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Imaju pravo i na to.

      A šta je tebi tu problem? Što neko ne deli tvoje mišljenje?
      Ne osporavam ja to pravo i nemam problem sa tim.

      Comment


      • Zzzzzz, zzzzzz...

        -Halo, ko je?

        - Ovde Aca Veliki..xexex salim se Aleksandar Kurcic ovde...vas predsednik..

        -aha,dobar dan,sta zeeeeliite?

        -Pa ja bih pre svega da se izvinim vama tajno sto sam vas pljuvao javno sa svakog medija koji posedujem,tj koji postoji u zemlji sem placenicke N1..

        - Pa dobro...a tad je bio golubarnik koji nema dozvolu...

        -Ma pusti to,zovem te da ti kazem da je legalizovano...greska..

        -E,ako je tako izvini sto sam govorio lose o tebi...

        -E,kad smo to resili...ako mogu nesto jos,ja hocu...

        -Pa,kad vec pitas,ima taj Radnicki..jes da za njih navija 50 ljudi i bar 500 mojih golubova,ali treba im hala..znam da nema niko svoju halu,ali bar 3-4milki bi mi znacilo...

        -Cuj 3-4m..daj 15m...

        -Jaooo,pa izvini za sve sto sam pricao o tebi,a zamisli ljudi kazu da si hostapler i los covek...a ti pomazes ovako jednom penzioneru...

        -E moj Dudo, sta ljudi sve pricaju o meni a delim im plate,penzije...da nema mene..eej

        -Prijetelju moj...

        -Brate....



        Duda je bre ljudina ko smo mi da pricamo o njemu...?ovna postena, siromasna..a on osvojio sve one medalje...a doktor Sapic nam valjao kad je osvajao zlata..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Ne osporavam ja to pravo i nemam problem sa tim.
          Ako ne osporavaš onda nema potrebe ni kritikovati ljude zbog komentara o Dudi i komentarisanju njega kao čoveka.

          Duda nije nikakav svetac i naravno da kao javna ličnost je podložan i kritikama.

          Komentarišu se njegovi postupci. A postupci su mu takvi da dovode u sumnju njegove ljudske kvalitete.
          Last edited by Karamazov; 21-01-21, 14:25.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ljudi daju sebi za pravo da ocjenjuju Dudu Ivkovica kao covjeka , ovdje na forumu. Ludilo.
            A što da ne ?
            Forum je melilo ljudskosti i poštenja?
            Ovde je da se priča o košarci a o njoj se najmanje priča.
            Sad, svi igrači i treneri su javne ličnosti
            neko malopre negde reče, i imamo pravo da ih komentarišemo.
            Kao učesnike u takmičenju tako i u postupcima.

            Ako to nekome smeta, žao mi je.
            Ovde svako predstavlja SEBE, kroz komentare i izjave.
            Ja stojim i dalje iza izjave da će Radnički dobiti košarkašku halu,
            ali tek posle KK P i KK C.Z - a to znači nikad.
            Da li je golubarnik i još nekoliko mesta legalizovano, me baš zabole,
            ali ako si srao protiv vlasti a sad ljubiš skute zbog nekoliko srebrnjaka...ti si ...
            Isto važi za šefa države, neko mi jebe sve po spisku godinama
            a ja da mu dajem nagradu i sređujem papire... on je...
            Izvinjavam se na dužem postu.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Hmmm a sta ako je Vucic recimo spoznao svoju grešku izvinio se Dudi, pomogao da se Radnicki ne ugasi a Duda oprostio uradjeno do sad al i dalje ne misle isto? Moze li tako?
              .
              Moze, ali tu ima nekoliko krupnih problema:

              1) Vucic da spozna svoju gresku, a koju tacno gresku kad ih ima bar jedno hiljadu samo u zadnjih godinu dana? Prema onome sto si napisao Vucic je napravio samo jednu gresku pa ako je prizna puj pike ne vazi eto sve mu je oprosteno...

              2) eto nek je obecao pomoc za Radnicki. Da li je u redu da ga zbog toga mi, pa cak i Duda koji je dete Radnickog, operemo pored sledeceg:

              -nakaradnog sistema vrednosti koji je nametnuo u drustvu:
              -blokade medija i uvodjenja propagandnih svinjoida sa nacionalnom frekvencijom koji sistemski lazu narod i peru mu mozak;
              -unistavanja svih ali svih institucija postavljanjem svojih poslusnih i nadasve nestrucnih i primitivnih kadrova koji sluze samo da klimaju glavama;
              -stvaranja svoje privatne batinaske vojske od raznih kriminalaca i huligana koji treba da tuku ljude na ulici ako dodje do pretnje stvaranja kriticne nezadovoljne mase na ulici;
              -centralizovanog i autokratskog vodjenja drzave od strane jednog coveka sto je potpuno suprotno pravnom sistemu drzave u kojoj zivimo. Dovoljno je da samo pogledamo ko su nam ministri i na sta lici skupstina Srbije;
              -dugogodisnjeg sporucivanja medicinskih sestara Nemackoj cije su skolovanje placali poreski obveznici Srbije, a koju cenu sada placamo svakog dana;
              -brojnih politicko-mafijaskih afera u koje je umesan sam vrh drzave a na stetu drzave u kojoj zivimo.

              I sad pored svega ovoga Duda treba da klekne ispred njega i da mu kaze - ma jebes ti sve to, bitno da si ti pomogao moj Radnicki pa cu ja da ti javno podignem rejting da nastavis da radis to sto vec radis... a i jebes to sto takva pomoc nije u domenu odgovornosti predsednika?? Koliki jebeni parazit moras da budes da to da uradis, a mi toliko slepi pa da ne umemo da razlikujemo dobro delo od loseg??
              Last edited by mmajstor; 21-01-21, 20:18.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Ogroman je problem napraviti bilo kakvu strategiju kada ne znaš kako će te tretirati sledeće sezone.

                Sponzorstva su na kratkoj uzici i ne smeš da potpisuješ višegodišnje ugovore, a sa druge strane moraš da stavljaš klauzule kako bi se igrač otpustio ili prodao.

                Još imaš pritisak svakog leta da napustiš ULEB.

                Ništa se neće drastično promeniti dok je ove vlasti, samo od njih zavisi da li žele da budu sigurni da ne smetamo ili će se malo kockati kao prošle godine.
                Kad ste vi imali vlast 15 godina, a drugi nisu imali za leba a ne za strategiju,
                tada vam nije smetalo.
                Sačekajte još nekih 7 godina, ako uspete, pa ćemo onda da svedemo račune.
                Last edited by Пера Ложач; 21-01-21, 21:28.

                Comment


                • @mmajstor - iskljucivi ste, samo to. Vama je teze nego meni al moram da primjetim da generalno nasjedate na spin kampanje vlasti koje vas vode u apatiju i oni na to racunaju i sa svojim birackim tjelom jasu 13godina + demokrate...
                  Da bi ih smjenili treba da izadje 60%+ hocete li uspjeti ako svakog iole postenog popljujete zajedno sa njihovim medijima? To je poenta.

                  Comment


                  • Ja ne znam ima li gde na forumu tema o politici posto ja posecujem samo kosarkasku temu, ali ovo sto pisemo ovde ne pripada ovom podforumu. Ipak cu se usuditi da dam jos jedan komentar pa kad admin bude premestao ove poruke imace valjda nece praviti probleme kad se vec zapodenula diskusija ovde.
                    Viktore ti si u pravu ali je i Majstor u pravu. Videli smo kako je moguce smeniti totalitarni rezim sa placenim glasacima na primeru CG. Velika izlaznost i da imas jedan glas vise od protivnika. Ne treba nista vise od toga.
                    Od svog punoletstva nisam propustio ni jedno glasanje osim ovog poslednjeg, ne sto sam se nesto bojao korone nego sto sam mislio da kampanja bojkota ima sansu da uspe(godinama je vec mala izlaznost tako da nije ni bilo tesko)
                    Svi na izbore pa glasajte za koga hocete. Mada je kod nas veoma tesko postici veliku izlaznost jer se u birackim spiskovima nalaze svi oni koji su napustili zemlju. Nigde drugo ne postoji zemlja sa 6,9 miliona stanovnika(zavod za statistiku) i 6,8 miliona glasaca(RIK)

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      @mmajstor - iskljucivi ste, samo to. Vama je teze nego meni al moram da primjetim da generalno nasjedate na spin kampanje vlasti koje vas vode u apatiju i oni na to racunaju i sa svojim birackim tjelom jasu 13godina + demokrate...
                      Da bi ih smjenili treba da izadje 60%+ hocete li uspjeti ako svakog iole postenog popljujete zajedno sa njihovim medijima? To je poenta.
                      To što neko ne ravna mišljenje sa tvojim ne znači da je isključiv.

                      Dovoljno iskustva imam i dovoljno pameti da ne nasedam na nikakve spin kampanje.

                      Ti lepo razmišljaš što se tiče apatije i političara koji čine sve da ti utuve u glavu kako izlaza nema i da prestaneš boriti se.

                      Mnogi tako razmišljaju, ali problem je što većina tih koji tako razmišljaju ne delaju nego čekaju da im neko drugi donese slobodu.

                      Ovde se ne pljuje pošten čovek, ovde se ošinulo po jednom licemerju i potezu čoveka čiji pljuvanje vlasti nije bilo zarad opšteg dobra, nego zarad nekog svog ličnog interesa.

                      Ono što je problem kod mnogih kada nekog zavole gledaju u njega kao u ikonu, teško se onda mire kada zabrlja i čine sve da ga opravdaju.

                      PS - Prebaciću u toku dana komentare na temi o politici.

                      Comment


                      • 20210123-211200.jpg

                        Клуб богате историје који је дао много легенди је спао на то да овај ''новинар'' буде званично гласило ККП...

                        Хвала Богу,нисмо исти!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post
                          [ATTACH=CONFIG]17290[/ATTACH]

                          Клуб богате историје који је дао много легенди је спао на то да овај ''новинар'' буде званично гласило ККП...

                          Хвала Богу,нисмо исти!!!
                          Sada zamisli da neko ovako nesto okaci a da sa druge strane je Igor Vujcin, Boskovic, Darko, Kovacic, Kuzmanovic............ I dzabe ovo kacis, 99 % komisijskih navijaca se kune u njega i smatraju ga najboljim kosarkaskim novinarom, da jedini sme da kaze istinu sta se radi protiv KKP a samo se pertle vide iz pozadine predsednika KKP. A opet vredjaju se gore pomenuti novinari da su ciganske smrde i sta sve jos ne pisu....

                          #NismoISti

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Mislim da je ova korona juče i definitivno stavila tačku na sezonu.

                            Treba insistirati na prekidu, jer ovo ne vodi nikuda

                            Previše utakmica se odlaže.

                            Niko ne gleda zdravlje igrača.
                            Sramota.
                            Samo vam je ekonom pod sumnjom, tetkicu nisu našli da je provere.
                            sad vam odgovara da se završi.
                            Ceo dan ćutiš, pa kad pilići polegaju ti bocneš.
                            Samo su tu žaoke sve kraće i slabije, ko kod žeksa i masnog
                            jer nema više ničega, "sve su prekrili snjegovi i šaš".

                            * izvini, mislio sam da pišeš o odloženoj utakmici kad FMP izlazi iz autobusa u "halu",
                            a ti pišeš o povredi igrača Borca. Tako zbrkano pišeš poslednjih 6 meseci da si postao
                            skoro nerazumljiv.

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Mislim da je ova korona juče i definitivno stavila tačku na sezonu.

                              Treba insistirati na prekidu, jer ovo ne vodi nikuda

                              Previše utakmica se odlaže.

                              Niko ne gleda zdravlje igrača.
                              Sramota.
                              Velika pobeda sinoc.

                              Iako je bila rezultatski nebitna, bitna je reakcija igraca koji nisu dozvolili poraz.
                              Ponos, sveti dres, igra za trenera, saigrace.

                              Nasa najveca snaga je sto imamo 9 igraca koji su ponikli kod nas i znaju tezinu dresa i koliko navijaca stoji iza kluba.

                              Sad samo jos ta 2 ili 3 pojacanja i krenuti snazno na sve trofeje.

                              30.12.2020 Cooper

                              Никад не издај своје принципе ,тврдње и уверења!!!Човек се држи за реч,а во за рогове!!!

                              Мада што би и ментор рекао''Не волим ја СНС,ал Остоја је добар и ако је СНС''

                              Чувена реплика из Кад порастем бићу кенгур '' Не знам ја,паре му не смрде''...

                              Comment


                              • Ok, svi ste sad napali Coopera što je nekad pisao a brdo materijala se može naći, izvući, iz vaših prethodnih postova gde ste milion puta sami sebe ugrizli za jezik. Ne znam šta je tako napisao da bi analizirali svaku njegovu izgovorenu reč.
                                Zašto niko od vas nije izašao pred forumaše i pobunio se što vaš voljeni tim nastavlja natecanje u kremu evropske klupske scene Evroligi. Kad se tako držite principa onda ste i tada trebali reagovati a ne samo sada kad vam je vaša guzica u pitanju.
                                Pitanje dal bi Partizan sa AT uzeo titulu, prošao Uniks, al je bilo realno posle sezone vladavine, koja je prekinuta kako je prekinuta da nađemo mesta na "mala vrata" kod Đordija ako ćemo iskreno. I niko vama ne spori što ste tu gde jeste. Al već kad s*rete po nama ko da ste popili svu pamet onda pogledajte i realnu i širu sliku.


                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 24-01-21, 12:04.

                                Comment

                                Working...
                                X