Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razmisliću najozbiljnije. [emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Do kraja godine besplatno, a od naredne godine počeću da naplaćujem.
      Kilo - kilo (kilo pečenja i kilo špricera)
      P.S. ako ti se sviđa preporučujem se za menadžera (jbg to je danas moderno)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kilo - kilo (kilo pečenja i kilo špricera)
        P.S. ako ti se sviđa preporučujem se za menadžera (jbg to je danas moderno)
        Može, imaš sve potrebne kvalifikacije.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Hoćeš li da mi objasniš koje su to sendvičarske televzije, molim te. Ja imam Supernovu i prezadovoljan sam (inače sam čitao po forumima da SBB debelo zajebava sa internetom i paketima).
          Da te usmerim: Kada sam uzeo paket, dobio sam šta saam hteo AS, SK, eurosport, CZtv, kanale za UFC i boks, Fox paket, grupu kablovske sa discovery, NG. Wiasat explorer,traveler, animal planet...tu su kao obavezan prilepak i kanali sa nacionalnom frekvencijom i N1 (pink i to svašta u paketu ali ne gledam) ALI svakako supernova nije samo sendvičarska televizija paket. Internet im je sasvim zadovoljavajući, stabilan i brzina omogućava i posao da završavaš od kuće. Šta bi ti više hteo?
          Pa poenta tog paketa je da privoli sto vise korisnika SBB-a koji na mestu broj jedan ima zakucan N1, TV Nasa iz sapca, i Nova kanale koje jedino ne finansira karamila velikog vozda koji ima za cilj da sto manje ljudi u Srbiji gleda ove kanale.
          Glavni instrument da to ostvare jeste sto su jedini, a mozemo da pretpostavimo na koji tacno nacin, dobili pravo i na SK i Arenu. Ostali mogu ili samo jedno ili samo drugo. Klasican drzavni monopol kao i sve ostalo sto rade. Znaci moralni razlog... jebe mi se za oba sportska operatera, nema sanse da im u tome pomazem....jer iz navedenih razloga tj. glavne svrhe zbog cega postoji Supernova kao deo drzavnog Telekoma jeste da pomaze velikom vozdu, a masa ljudi nesvesno postaje deo toga samo da bi imali oba sportska operatera i sto pretpostavljam da su nesto jeftiniji.

          Sto se sbb-a tice i kvaliteta usluge, ne znam sta si citao po netu, ali imaju odlicnu uslugu i ubedljivo najvise hd kanala a internet cesto svima ubrzavaju bez nadoknade. Tehnicka podrska bez premca kao i eon aplikacija. Nova sport je jedan od nacina kako da se odbrane od drzavnog monopola velikog vozda i nelojalne konkurencije sto Supernova iz navedenih razloga definitivno jeste.
          Last edited by mmajstor; 29-11-19, 20:35.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Pa poenta tog paketa je da privoli sto vise korisnika SBB-a koji na mestu broj jedan ima zakucan N1, TV Nasa iz sapca, i Nova kanale koje jedino ne finansira karamila velikog vozda koji ima za cilj da sto manje ljudi u Srbiji gleda ove kanale.
            Glavni instrument da to ostvare jeste sto su jedini, a mozemo da pretpostavimo na koji tacno nacin, dobili pravo i na SK i Arenu. Ostali mogu ili samo jedno ili samo drugo. Klasican drzavni monopol kao i sve ostalo sto rade. Znaci moralni razlog... jebe mi se za oba sportska operatera, nema sanse da im u tome pomazem....jer iz navedenih razloga tj. glavne svrhe zbog cega postoji Supernova kao deo drzavnog Telekoma jeste da pomaze velikom vozdu, a masa ljudi nesvesno postaje deo toga samo da bi imali oba sportska operatera i sto pretpostavljam da su nesto jeftiniji.

            Sto se sbb-a tice i kvaliteta usluge, ne znam sta si citao po netu, ali imaju odlicnu uslugu i ubedljivo najvise hd kanala a internet cesto svima ubrzavaju bez nadoknade. Tehnicka podrska bez premca kao i eon aplikacija. Nova sport je jedan od nacina kako da se odbrane od drzavnog monopola velikog vozda i nelojalne konkurencije sto Supernova iz navedenih razloga definitivno jeste.
            Čekaj, koje su to sendvičarske televizije koje ima supernova a nema SBB?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Čekaj, koje su to sendvičarske televizije koje ima supernova a nema SBB?
              Mislio sam sendvicarski paket jer nema ili marginalizuje antirezimske kanale...ako sam drugacije napisao onda sam iskoristio pogresne reci.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Mislio sam sendvicarski paket jer nema ili marginalizuje antirezimske kanale...ako sam drugacije napisao onda sam iskoristio pogresne reci.
                I to je pogrešno, rekao sam ti kod prvog pitanja šta sve ima u paketu (veliki paket) ima oko 50 radiostanica pride, suština kablovske je da ima dvestotinak kanala od kojih korisnik uglavnom koristi deseti deo i ja tu zaista ne vidim sendvičarsku televiziju, osim toga kraj u kome živim je prinudno okrenut KCN (sada supernova) a moja laička procena kaže da bežična veza nije stabilna.
                Kako god, svako ide tamo gde mu odgovara.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa jbte sto preskoci sve ono sto sam napomenuo? Kakve veze ima sto imaju 200 kanala kada od jedine 3 opozicione televizije u srbiji oni su 2 izbacili iz paketa, a ovu trecu stavili na dvesta i neko mesto da ljudi nikada i ne stignu do nje? Ne moze to nikako biti isto, pa ako to nije sendvicarski rad onda ne znam sta je.

                  Comment


                  • Takoe, komso.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pa jbte sto preskoci sve ono sto sam napomenuo? Kakve veze ima sto imaju 200 kanala kada od jedine 3 opozicione televizije u srbiji oni su 2 izbacili iz paketa, a ovu trecu stavili na dvesta i neko mesto da ljudi nikada i ne stignu do nje? Ne moze to nikako biti isto, pa ako to nije sendvicarski rad onda ne znam sta je.
                      Koje su to tri opozicione tv kuće? N1 je stavljena u grupu televizija sa istom tematikom, tv kuće sa nacionalnom frekvencijom su na prvih 7/8 mesta, za njima idu Zam kanali i kanali sa nacionalnom frekvencijom iz regiona,sportski paket, filmski i serijski program paket, onda tv kuće koje neguju politiku i izveštaje, dečji kanali, radio i kanali za odrasle. Da li su trebali N12 na prvih 10 mesta? Pa nisu a onaj ko hoće N1 da gleda njemu ne smeta R.br.
                      Nego (jbg izbegavam politiku u butigu ali se ne može) sve se gleda kroz politiku pa i kablovske televizije, da nije žalosno bilo bi smešno i daleko je jednostavnije nego što izgleda a tiče se isključivo para primata (broja korisnika,što opet svodi priču u ekonomske okvire).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Pa jbte sto preskoci sve ono sto sam napomenuo? Kakve veze ima sto imaju 200 kanala kada od jedine 3 opozicione televizije u srbiji oni su 2 izbacili iz paketa, a ovu trecu stavili na dvesta i neko mesto da ljudi nikada i ne stignu do nje? Ne moze to nikako biti isto, pa ako to nije sendvicarski rad onda ne znam sta je.
                        Ne moraš da ideš kanal po kanal, pritisneš 2, pa 6, pa 2 (ali brzo) i dođeš do kanala koji želiš za manje od sekunde. To što je medijski mrak u Srbiji je potpuno druga tema.
                        Ovde je problem što se mačevanje između dva medijska magnata lomi preko kičme krajnjih korisnika.
                        Plaćam 3600 dinara paket i boli me kita za kodije i ostale eone i neone, razumeš!
                        Za te pare hoću SVE da imam bez ikakvog cimanja!
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ne moraš da ideš kanal po kanal, pritisneš 2, pa 6, pa 2 (ali brzo) i dođeš do kanala koji želiš za manje od sekunde. To što je medijski mrak u Srbiji je potpuno druga tema.
                          Ovde je problem što se mačevanje između dva medijska magnata lomi preko kičme krajnjih korisnika.
                          Plaćam 3600 dinara paket i boli me kita za kodije i ostale eone i neone, razumeš!
                          Za te pare hoću SVE da imam bez ikakvog cimanja!
                          upravo to ...placam duplo vise Kablovski nego truju i opet ne mozes da imas sve sportske kanale....da li su rezimski ili ne nije ni bitno ...sve kanale hocemo pa onda odaberi sta ti se gleda ...

                          Comment


                          • Ako Supernova ima i Sk i Arenu u cemu je problem da im i ostali imaju pristup a ne blokadu, pa da se takmice kroz kvalitet usluge i cenu sto je prava trzisna utakmica, a ne kroz nelojalnu konkurenciju i monopol? E pa zbog te cinjenice i politike rezima - ipak niko nece moci da ima sve jer uvek stigne odgovor konkurenta na takvo varanje koje je vaspostavljeno kroz Supernovu. Ne znam kako vam to ne smeta ali ocigledno vam je bitnija ta neka sitna licna korist od malo sire price.

                            Moji matorci jedva brzo nabodu i oba broja, a kamoli da nabodu 3 za redom pa da im okrene na N1. Na SBB imas opciju da sam biras redosled kanala, ne znam dal to imate isto.... ali opet ni ta mogucnost nije za basic usere. Gde su Nova RS i Nasa na supernovoj i zasto ih nema?
                            Ovakva kakva je nacionalna frekvencija takvi kanali uopste ne zasluzuje da se nadju na prvih 10 mesta i dobro je sto je sbb stavio dve antirezimske TV stavio na prva 2 mesta. Osnovno ljudsko pravo je pravo na informaciju.

                            Comment


                            • https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1624575

                              Evo nasta je spao B92 sa ovakvom naslovnom stranicom. More mamu li vam vasu... na sve ste stavili sapu.

                              Jebiga, morao sam.
                              Last edited by mmajstor; 30-11-19, 10:59.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1624575

                                Evo nasta je spao B92 sa ovakvom naslovnom stranicom. More mamu li vam vasu... na sve ste stavili sapu.

                                Jebiga, morao sam.
                                Rezimska gamad ...a nekada nije bilo tako .....tuga!!!

                                Comment

                                Working...
                                X