Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da zaboravim tu utakmicu trojica protiv petorice,u istoriji kosarke nezabelezen slucaj.

    Comment


    • А шта је претходило том незаборавном догађају?Који је узрок?

      Био је један сличан у Вршцу...Јес да се играло 3 на 3,ал је чудно то да су се сви тукли а ККП на терену остала баш 3 најбоља играча...

      Comment


      • Naravno, i mi smo jednom završili 4 na 5 (ako se ne varam ili sam sanjao) pa ne kukamo svakih par meseci.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Covic povredio Pejdza.

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Covic povredio Pejdza.

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
            Opsednut si Čovićem. Opusti se slobodno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Aha, to je fora, nisam skontao iz prve. Dobra.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by ЧШ. View Post
                Aha, to je fora, nisam skontao iz prve. Dobra.
                [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                Comment


                • Meni ovo nije jasno a i ranije sam čitao ovako nešto o povređenim igračima drugih klubova.

                  Zašto doktori i klub dozvoljavaju igraču da igra na sosptvenu odgovornost ukoliko postoji opasnost po njegovo zdravlje?

                  Jedine informacije o slomljnom nosu su došle sa jednog ins profila a Cooper i slični su to samo širili po mrežama i forumima . Nigde nema ni slova od strane KKP ni njegovog medicinskog tima . Meni dr Jakovljević deluje kao jako ozbiljan čovek i lekar

                  Comment


                  • I meni tako deluje Jakovljević.

                    Ko će ga znati šta je bilo na treningu i da li je uopte došlo do povrede nosa ili samo nekog sudara bez posledica.

                    Comment


                    • Dobio je udarac i vidljive su podlivi na njegovo tamnijem tenu.
                      Ima slika na Mozzartu sa zagrevanja.

                      Nije svaka povreda ista.

                      Comment


                      • To niko ne spori ali slomljen nos je ozbiljna povreda.

                        Po načinu kako je čuvao Lojda, kretanjem kroz blokove , teško da se radi o slomljenom nosu...

                        I još jednom, nema šanse da bi ga doktor, renomea dr Jakovljevića pustio da igra da se radilo o slomljenom nosu

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Ili vreme kad ste našeg glavnog trenera gađali urinom, drmali koševe i svašta po nešto.
                          Nemoj to zaboraviti kad kreneš da nabrajaš.
                          Al se nikad nije moglo, ko u današnje neko čudno doba, da dovodimo nove skupe akvizicije kad nam se ćefne. I u to vreme koje ti pominješ nije nosilo tako nešto niti je bilo moguće.
                          No. Nema sutrašnja tekma ništa sa tim. Niste vi krivi što nam se glavni i jedini šuter povredio na treningu. Što nam je bitan šraf Jaramaz ozleđen već neko vreme i što smo evidentno promašili sa Mikom.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Опрости што тек сад одоговрам,нисам видео да ти је пост пребачен овде,мислио сам да си избрисао...

                          Слажем се скроз!У оно у Железнику је било непотребно за све паре!Мислим да је Влада Јовановић увек био коректан према ККЦЗ,колико је мени познато није било ниједне ружне рече!Ако грешим,нек ме неко од Звездаша исправи!

                          Ја нисам присталица вређања породица играчима и спомињања деце,жене,мајке...Прозивај играча лично,ал немој породицу...Ал постоји једна друга ствар...Ако играч константно подбада и провоцира публику то ће изазвати реакцију...Као што је била реакција да се играчи партизана гађају бакљом у Железнику(2014),као што је Блажић добио столицу у главу 2015(највећи црњак је што га је погодио момак који је навијао за Звезди и годину дана пре тог инцидента пређе да навија за Партизан)...То подбадање ствара негативну атмосферу и наравно да ће сваки човек да реагује...Да ли прозивком породице,њега лично,гађањем...Такав нам је менталитет у народу...Наши навијачи су ломили кола нашим фудбалерима кад нису задовољно,би сте засули ваше играче свим и свачим после пораза од Арманија кад сте испали(2011 чини ми се)...

                          Ал ако неко стално подбада и ако је злонамеран(читај Вујошевић) нормално је да ће да добије неки непријатан одговор!Та његова болесна теорија завере и мржња је довеле до свега овог!Било је свега између навијача Звезде и Партизана,ал никад овако болесни односи који су кренули 2014 од стане њега!Да један човек може да прекида утакмицу кад се њему ћефне,да изводи екипу,па је враћа,па каже играчима шта да причају а шта не смеју...

                          Данашње време је такво да једини другима копамо очи и идемо у крајност!Иде се на титулу по сваку цену!Да ли притисак,да ли задуживање да би се довео неки играч,константа саопштења са обе стране...А за те странце у екипи(мсм на број странаца),то нек се јавност обрати зализаном из Меге!Због таквих и Рашковићу...Јел то узимање деце већ у пионирима,даш им паре са 13 година,даш им халу за њих да индивидуално тренирају,ослободиш га свих школских обавеза...Па реци ти мени,какав ће човек да постане то дете?!Он је са 16 већ освојио НБА!Београд је за њега мали!И онда ти очекујеш нешто од клинаца!Мишко ће 20 да их упропасти и 2 да изгура на драфт и то је то...Он срећан,паре у џепу!Имаш пример клинца око кога су се отимали сви док је играо у Визури...Да ли је мало на крају отишао у Мегу,нисам до краја испратио...Отац набија притисак у најмању руку као да ће цела породица пропадне ако не успе...Малом докурчило,баталио одједном и ваљда се запослио(или се окренуо науци)...Тако је неко редослед ишао,ко пратио више млађе селекције зна о коме причам...

                          Нисте ни ви криви што се Јарамаз повредио,повреде су саставни део...Гураш са оним с' чим располажеш...

                          Comment


                          • tegeltija.jpg
                            Немој неко после да пита зашто су нездрави односи

                            Comment


                            • Ima li gde snimak, slika Pejdža sa podlivima, baš me interesuje a i zašto nije igrao sa zaštitnom maskom.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Монтепаски View Post
                                [ATTACH=CONFIG]17267[/ATTACH]
                                Немој неко после да пита зашто су нездрави односи
                                Ja bih zamolio da se forum više ne zagađuje s ovakvim.
                                Bolesnici moraju u bolnicu i nije im mesto na forumima.

                                Comment

                                Working...
                                X