Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grijesis Ganac , u toku utakmica kad igraju blizanci procentualno sam navijao vise za kkcz, narocito dok je Dejo bio tamo.

    Comment


    • Још реци да у фудбалу навијаш за Звезду,па онда са сигурношћу можемо да кажемо да је Шофро иза профила Немам ти кад
      Пардон...Звезду и Милан

      Comment


      • Ahahahhahaha dje nadje toga amatera ..... on je pravi navijac vas ahahahaha

        Comment


        • Једини који више од Мила воли КК Будућност.... ал пази како сам заређао Мило-Воли-КК Будућност

          Ако има ко пише на овом форуму а ко је близак са Човом,нек му проследи овај мој ''возић'' горе...Има Чова да се одушеви!И нек се пренесе да је то захвалница за Џона!
          Last edited by Монтепаски; 20-10-20, 15:24.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            A dobro znamo da niste bas najponosniji na period mijenjanja pibova i imena...i da bi voljeli da se ne spominje ali valja makar jednom godisnje podsjetiti da niko ne moze da zabrani fmp-u kako ce da se zove..
            Barem nismo finasirani od prodaje narkotika.

            Comment


            • Ne ne...

              Comment


              • Pera zatvorio temu. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pera brat na dugme gasi.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Grijesis Ganac , u toku utakmica kad igraju blizanci procentualno sam navijao vise za kkcz, narocito dok je Dejo bio tamo.
                    Svaka čast za Genija ali više mi liči da je to ovako kada je košarka u pitanju ..."Biću objektivan i realan "

                    Comment


                    • 1/1 da je tako.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Svaka čast za Genija ali više mi liči da je to ovako kada je košarka u pitanju ..."Biću objektivan i realan "

                        Što bi rek'o ovaj iz podgoricu: " biću objektivan... da je svuda ko oko muda , gaće ne bi trebale."!

                        Da nije bilo Covida misLim da bi se Grobari Volim drogu tukli u Diznilendu za NAJBOLJEG USVIJET !

                        Čitam pre početka takmičenja vijesti iz Podgorice i Vjesnik i Partizana i neima boljijeh timova od ova dva usvijet.
                        I treneri su im najbolji.
                        Kad ono prc, neko im srušio snješka.

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=ZclW...tija-Zonapress 49:45

                          Е кад је овај човек дигао руке од ККП,онда знаш да је све пропало...

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Svaka čast za Genija ali više mi liči da je to ovako kada je košarka u pitanju ..."Biću objektivan i realan "

                            Сасвим реална и прије свега објективна анализа. Види се да су оба стручњаци у баба-ванга дисциплини.

                            Comment


                            • I vi ste se primili kad komentarisete razmisljanja random navijaca...nisam znao da je ova emisija jos ziva.

                              Comment


                              • U junu mesecu kada sam se uselio u stan, uveo sam SBB i mene pita operater jel me zanimaju arene sport. Rekoh Da. Uze on da cacka na android boxu i instalira mi Kodi app i postavi mi sve Arena kanale na favorite listu. Uslugu mi naplatio 3000 dinara. Palim sada Kodi, nista ne radi. Svaka Arena- 500 several error. Ako ima neko link neka ostavi ovde.
                                .
                                Izvaćario te, Kodi je peer2peer aplikacija.
                                Ja imam obrnut problem, imam Arene nemam SK, N1 I Novu S.
                                Delimično rešenje je da platim SBB-u EON sportski paket, ali to em košta 800 dinara, a već plaćam Supernovi 3600, em i dalje nemam N1 i Novu S

                                Kodi je besplatan . Može da se instalira na eon box-u ili na računaru . Imate fb grupu Balkan Green . Tamo imate sva moguća upustva za instaliranje ...nije uopšte komplikovano . Na Kodiju instalirajte Blue Tender buld i imate sve Arene i Sport klubove ...srpske i hrvatske. Ne radi perfektno , jbg ipak je besplatno . Nekad mora da se promeni portal (ima ih 11 ) .U principu , solidno rešenje za džabe
                                Last edited by Samo Zvezda; 25-10-20, 11:55.

                                Comment

                                Working...
                                X