Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguce da je internet ,na ovoj stranici ,bagovao okruglo 5 sati?

    Comment


    • Ko su bili Dzavai,Lazme,Dzerels pre Partizana,niko nikad nije cuo za njih,otpali iz NBA lige,iz razvojne i dosli u Partizan a vas Kvinsi Miler je bio visoki pik na draftu,medju prvih 20,imao je i neko ime u NBA.
      Lo mi je ostao u secanju samo toliko sto je zavrsio u Olimpijakosu,ne znam ni sta je on to igrao u Partizanu,toliko je bio los da ga se ni ne secam,ako su mu dali 500k zajebali su se,Palasio je doveden iz Hemofarma.
      Samo Skorcianidis je zvucnije ime od svih ovih Partizanovih Amerikanaca a gde su ostali,Gist je u Partizanu stvorio ime u Evropi i posle toga postao evroligaski igrac,pre Partizana niko nije imao pojma ko je on uopste,mozda je mahao peskirom u NBA,ali ja ni to nisam video. Ti Partizanovi igraci sem Kinsija su kao i ovi danas,ko su Pejdz,Lendejl,Si,ko je cuo za njih pre Partizana a mozda ce postati evroligaski i NBA igraci.
      Za te tehnicke saradnje prvi put cujem,FMP je Covicev klub i to je cinjenica,pricalo se i za Borac ali ajde mozda gresim oko tog kluba. Ne znam sta Partizan ima s tim Dinamikom,ja nisam video nijednog njihovog igraca u Partizanu,za tu Mladost nikad cuo,za Vrsac isto,pa gde su igraci iz tih klubova ako su Partizanove filijale,iz FMP-a imas gomilu igraca koji zavrse u Zvezdi.
      Koliko Zvezdini klinci imaju godina,jedino Davidovac ce postati vrhunski igrac i tu se slazem da je trebao biti bar na sirem spisku,ovi u Partizanu su deca,nemaju ni 18 godina,kod vas godinama tavore na klupi,bar neka ih Covic da na pozajmicu,iako mislim da vasi klinci imaju 20 plus godina. U radne navike igraca nisam upucen,a evo vidim ti jesi,jos samo da mi otkrijes kako.

      Comment


      • za tu Mladost nikad cuo,za Vrsac isto
        To što ti nisi čuo ne znači da nije tačno

        Ostoja Mijailović


        Ove godine, mi ćemo potpisati sporazum o poslovno-tehničkoj saradnji sa KK Vršac, tako da će klub pored Mladosti iz Zemuna imati i Vršac u kojem će moći da razvija svoje mlade igrače.

        Opet Ostoja ...


        Naravno, postoje finansijski okviri u kojima možemo da se krećemo, ali ti okviri su ove godine daleko iznad onoga što smo imali u sezoni 2018/19. Čak možemo reći da je obezbeđeni iznos za tim i stručni štab verovatno najviši ikada kada je u pitanju KK Partizan.
        Last edited by Samo Zvezda; 11-07-19, 18:27.

        Comment


        • Koliko vidim to su filijale za razvoj mladih igraca,a Covic ima FMP,drzi dva kluba u ABA ligi. Niko ne kaze da Partizan nema lovu ove sezone i da Vucic ne vadi iz narodne kase,ali Covicev klub sigurno dobija tri puta vise sto se vidi i po imenima igraca koje dovodi,sad se vidi i zasto Vucic nema snage da se obracuna sa kriminalom u sportu.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Koliko vidim to su filijale za razvoj mladih igraca,a Covic ima FMP,drzi dva kluba u ABA ligi. Niko ne kaze da Partizan nema lovu ove sezone i da Vucic ne vadi iz narodne kase,ali Covicev klub sigurno dobija tri puta vise sto se vidi i po imenima igraca koje dovodi,sad se vidi i zasto Vucic nema snage da se obracuna sa kriminalom u sportu.

            Do sada je prodato blizu 4.000 sezonskih karata x 150 eur prosek 600.000 eur.
            Guduricev transfer je 2 mil $ od cega KKCZ na osnovu ugovora pripada 20 % 400.000 $.

            Od Simanica i Ojo vrlo lako mozemo da predjemo u ukupnoj sumi 1 miliona eur.

            Ucesce u El ima zagarontovanih 200.000 eur na ime ucesca u istoj po osnovu 50 % tv prava. Neka ostvarimo 10 El pobeda eto novih 400.000 eur.

            broj prodatih ulaznica ako budemo imali prosek od 10.000 samo u Areni po ceni od 7 eur x 17 utakmica je 1.200.000 eur.

            Sponzori sto drzavni i sto privatni blizu 2.8 miiliona.

            Evo saberi samo ove stavke (BEZ SPONZORA) i dolazimo do blizu vasih ukupnih prihoda koje je prezentirao Ostoja kao uspeh vaseg kluba.

            Samo bih molio da napise Ostoja ili Tegi strukturu tih prihoda a da nisu cisto od drzave, sem Gosa nijednog igraca niste prodali, sezonske karte su kod duplo jeftinijih od nasih , i nikakvih bonusa nemate u cipiripiju.

            Kao sto svi mediji ispiraju usta sa platama nasih igraca, kada ce javnost saznati plate vasih igraca, kao da je tajni kod za lansiranje nuklearnih glava ka Severnoj Koreji.
            Ostoja danas lupi i ostade ziv da centar koji je bio u drugoj najboljoj petorci NCAA lige igrao kod vas za 95.000 usd, a nas Ristic koji je bio back up u Arizoni,imao duplo vise?????
            Za NC se sve moze reci, ali da je galantan na davanje para igracima i to pogotovo koledz igracima nije, ali da je LEndejl jeftiniji od Risitca, pa vidimo gde je Lendejl sada a Ristic ce imati srece ako uspe da nadje klub bilo gde.
            Last edited by Šarac; 11-07-19, 23:15.

            Comment


            • Šta Šarac radi... Au.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Do sada je prodato blizu 4.000 sezonskih karata x 150 eur prosek 600.000 eur.
                Guduricev transfer je 2 mil $ od cega KKCZ na osnovu ugovora pripada 20 % 400.000 $.

                Od Simanica i Ojo vrlo lako mozemo da predjemo u ukupnoj sumi 1 miliona eur.

                Ucesce u El ima zagarontovanih 200.000 eur na ime ucesca u istoj po osnovu 50 % tv prava. Neka ostvarimo 10 El pobeda eto novih 400.000 eur.

                broj prodatih ulaznica ako budemo imali prosek od 10.000 samo u Areni po ceni od 7 eur x 17 utakmica je 1.200.000 eur.

                Sponzori sto drzavni i sto privatni blizu 2.8 miiliona.

                Evo saberi samo ove stavke (BEZ SPONZORA) i dolazimo do blizu vasih ukupnih prihoda koje je prezentirao Ostoja kao uspeh vaseg kluba.

                Samo bih molio da napise Ostoja ili Tegi strukturu tih prihoda a da nisu cisto od drzave, sem Gosa nijednog igraca niste prodali, sezonske karte su kod duplo jeftinijih od nasih , i nikakvih bonusa nemate u cipiripiju.

                Kao sto svi mediji ispiraju usta sa platama nasih igraca, kada ce javnost saznati plate vasih igraca, kao da je tajni kod za lansiranje nuklearnih glava ka Severnoj Koreji.
                Ostoja danas lupi i ostade ziv da centar koji je bio u drugoj najboljoj petorci NCAA lige igrao kod vas za 95.000 usd, a nas Ristic koji je bio back up u Arizoni,imao duplo vise?????
                Za NC se sve moze reci, ali da je galantan na davanje para igracima i to pogotovo koledz igracima nije, ali da je LEndejl jeftiniji od Risitca, pa vidimo gde je Lendejl sada a Ristic ce imati srece ako uspe da nadje klub bilo gde.
                Zlatni tuš

                Comment


                • Sto se tice plata,Lendejlova plata ne moze da bude ni blizu plate Brauna,Gista,K.C.Riversa koji su vec provereni evroligaski igraci za razliku od ovog koji je igrao koledz kosarku. Imao je te iste prihode i Partizan kad je igrao evroligu pa je zavrsio u minusu 7-8 miliona jer je nerealno davao lovu igracima od 2000. na ovamo,s tim da Partizan nije imao 6-7 proverenih evroligaskih Amerikanaca nego jednog,dvojicu ili tri,cetiri talentovana klinca iz Evrope,ako se ide dalje u proslost mislim da je bilo sezona kad smo i bez stranaca igrali i dosli cak do final foura 1998. Dakle,zakljucak je da bez ogromne pomoci Vucica koji iz drzavnog budzeta vadi pare ove igrace ne bi imao sanse da plati Covic.

                  Comment


                  • Ma ja mislim da me Mihailo sprda. Nemoguce je da neko ovoliko ne zna, cak i da nece da koristi google.
                    Cuj za Milera je cuo a za Palacia i Lazmea naravno da nije cuo. A iako je cuo to su oni mahaci peskirom. Dok za Milera naravno zna da je pokidao u NBA. Cuj jos bio i pik u prvoj rundi rece a bez da proveri
                    Ajde jos samo ovaj put da ti napisem istinu a svako sledece manijacenje i pisanje gluposti nek ti neko drugi ispravlja.
                    Miler naravno nije bio 20-ti pik nego 38-mi pik iz druge runde. Naravno da nije imao ugovor sa NBA timom pre nego je presao u KKCZ za razliku od recimo Lazmea koji je pokidao u Majamiju i dobio novi ugovor i onda prekipelo coveku sto je temperatura svakid dan u godini po 25 stepeni i rekao da mu je dosta i da ide u KKP jer mu nedostaje sneg zimi.
                    Palacio je odigrao oko 470 utakmica u NBA u 7 sezona i u naponu snage mu sve prekipelo i otisao u KKP. Promenio 5-6 gradova, nigde nije mogao da nadje sarmice pravog ukusa i onda mu sapnuli za KKP. Da kod njih nema novca ali da su sarmice vrh. Sta ce covek 7 godina nije pojeo kvalitetnu sarmicu nego batali taj NBA i predje.
                    Dzavai odigra 45-50 NBA utakmica i sasvim slucajno na treningu cuje da postoji klub u evropi koji daje gratis semenke pre i posle svakog treninga. Za njega je malo ko cuo da je fanaticni ljubitelj semenki i da je bio u stanju da batali i NBA karijeru zbog tih prokletih semenki. (doduse nisu mu rekli da se u KKP plata ne dobija vec samo te proklete semenke ali vec je bilo kasno)
                    Slicna prica je za kertisa dzerelsa samo malobrojni znaju za njegovu zavisnost o kikirikiju. Ali onom slanom ne obicnom.
                    Svim tim zavisnicima plata uopste nije bitna dok ima semenki i kikirikija. Eto tako je bilo
                    Dzavai je inace bio 41 pik druge runde, Lasme 46 pik druge runde....

                    Comment


                    • Ostoja,, Paftizan ce imati najveci budzet u istoriji,, [emoji848][emoji848][emoji848]

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Palasija sam pomesao sa onim Amerikancem iz Hemofarma sto je bio u Partizanu,isto plejmejker,zaboravio sam mu ime,u svakom slucaju ti Amerikanci su kostali Partizan dominacije i u narednih 10 godina,uvalili klub u dugove,a nista nisu doneli klubu izuzev Hausa,Lazmea,Mekejleba,Robertsa.Igrali smo 90-ih bez Amerikanaca i nista nam nije falilo,cak i do final foura stigli i onda pocese ovi Amerikanci da dolaze,ali nikad u toj kolicini kao sada u Zvezdi. Pricam naravno iz glave,po secanju,mrzi me da cackam po internetu,cinilo mi se da su komentatori govorili da je Miler izabran kao visok pik od Denvera. Posto si ti enciklopedija,ajde reci mi koliko je Partizan imao Amerikanaca od kada igra evroligu zakljucno sa zadnjom sezonom evrolige u kojoj je Partizan ucestvovao,garantujem da je Zvezda nadmasila Partizan po broju Amerikanaca vec posle ovih par sezona evrolige.Ja se ne secam timova Partizana sa vise od tri Amerikanca u evroligi,mislim da su Dzavaji,Gist i Dzerels rekord po tom pitanju,uvek je bilo jedan,dva Amerikanca i ostalo nasi igraci.

                        Comment


                        • Eh Mihailo pa naravno da je uvek bio jedan, dva amerikanca kada je u to vreme vazilo da mozes najvise 2 stranca da imas u timu. Tada su klubovi sa vise novca dovodili bolje domace igrace jer su oni imali cenu.
                          Elemm Mihailo, pa ne ide da ti ja trazim i dokazujem ono sto ti tvrdis. Dokazi svoje reci sam.
                          Evo da ti pomognem za prethodnu sezonu:
                          Amerikanci u KKCZ: Bili "su koraci" Beron i Dzo Regland
                          Amerikanci u KKP: Markus Pejdz, Entoni Braun i Aleks Renfro
                          Pretpostavljam da nisi ni cuo za Entonija koji je 4 sezone igrao NBA(34-ti pik druga runda) i kome ste isplatili 250k$ za sva 3 minuta u igri. Nije zavisnik od semenki i kikirikija pa je trazio novac. Kaze skupi kokteli u Majamiju
                          Ne postoji igrac na ovim prostorima koji je skuplje naplatio 3 minuta igre.

                          Jbg za prethodne godine se sam potrudi i dokazi svoju tvrdnju. Evo ja je oborih vec prve godine.
                          "Secanja" su varljiva kategorija narocito kada umesas ostrascenost.

                          Comment


                          • Da je Zvezdin budzet veci u intervalu od 10-30 posto, verovatno bi oni top igraci nasi po Spaniji, Nemackoj, bili kod nas a ne tamo neki amerikanci kako kaze Mihajlo, sve je stvar budzeta. Treba izdrzati ovaj tranzicioni period, instant ekipe sa zapada koje cute, puse i nude ugovore od 700 000 -1 000 000 dolara. Mislim da je ovaj tim koji Zvezda zida odgovor na novi trenutak koji je nastao, i dokaz da Zvezda prati trendove tj. jasno razume koncept i zelju Evrolige. S toga najodgovoriniji delatnik na Jadranu je upravo KK Crvena Zvezda. Kazem bice potrebno jos para, ali marketinska magija Tea i njegov eventualni dvogodisnji ugovor doneo bi Zvezdi jos sponzora. U narednim godinama voleo bih ponovo Dangubu u Zvezdi da vidim recimo. Ne treba zazirati od americkih igraca. Uvek ima odlicnih uboda i nekih razocarenja, ali ako amer prvu godinu igra u tvom klubu u Evropi verovatno nece odigrati top sezonu. Sto se tice Zvezde na poziciji jedan domaci igraci na poziciji dva jedan igrac sa stranim pasosem, na poziciji tri dva nasa jedan veteran stranac, na poziciji 4 top stranac i jedan mahac peskira sa klupe. Tako, da nije bas Zvezda legija stranaca, ona jeste kaznena ekspedicija ali nije legija stranaca.
                            Last edited by suptil; 12-07-19, 10:58.

                            Comment


                            • Eno koliko vidim na internetu 10 najboljih stranaca u Partizanu sa sve Veselim,Bertansom koji su dosli kao deca u Partizan i jos nekih 10 su bili u konkurenciji,znaci 20 stranaca od 2000. za nekih 13 godina evrolige,otprilike neka bude i po 2 stranca godisnje. Partizan je mala maca za Covica.

                              Comment


                              • Tvojom logikom mi treba da budemo ponosni na juniorski tim i 0 sponzora u sezoni kad su nam i koseve odnosili koliko nismo imali?
                                Meni je draze ovo sa provjerenim imenima i EL.

                                Comment

                                Working...
                                X