Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ne razumem? Ako si mislio vox ja sam i sa b92 otišao kada sam odlučio sam da odem a ne da me neko otera jer se nisam slagao sa tamošnjim većinskim stavovima, to se prelilo i na vox - tako da me neće videti. I da ne ostanem nedorečen, tamo se lično mišljenje modova smatra svetim pismom i dijalog se vodio/vodi do te (zamišljene) crte.
    P.S. oni misle da je taj kutak interneta u stvari život.
    A Ako si mislio kao predlog da tražim neko bolje mesto za mene jer je jelte moj komša izgubio mesto moda, malo si se zajebao i ti i svako ko tako misli.
    Komso, pobrisali tamo patos s njim Stondisha, Realni, Meda, Beonegro... i jos gomi;a njih pa samo ovde moze da se qurobeca.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Jesi ispratio vest Stojanče da je umro Gordan Mihić, jedan od naših najvećih scenarista?
      Last edited by dekkard; 14-08-19, 19:39.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Komso, pobrisali tamo patos s njim Stondisha, Realni, Meda, Beonegro... i jos gomi;a njih pa samo ovde moze da se qurobeca.
        Malo si se zajebao, povukli se u rupe. Ni prvi ni poslednji.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Jedna vest koja će mnoge verovatno rasplakati.

          U ponedeljak je bila poslednja epizoda serije Srećni ljudi.

          Iako sam se nadao Boljem životu RTS je odlučio da reprizira Vojnu akademiju.
          Jbg, necemo videti kako je skoncao Sima.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ne razumem? Ako si mislio vox ja sam i sa b92 otišao kada sam odlučio sam da odem a ne da me neko otera jer se nisam slagao sa tamošnjim većinskim stavovima, to se prelilo i na vox - tako da me neće videti. I da ne ostanem nedorečen, tamo se lično mišljenje modova smatra svetim pismom i dijalog se vodio/vodi do te (zamišljene) crte.
            P.S. oni misle da je taj kutak interneta u stvari život.
            A Ako si mislio kao predlog da tražim neko bolje mesto za mene jer je jelte moj komša izgubio mesto moda, malo si se zajebao i ti i svako ko tako misli.
            Ganac, iskreno me zabole za tvog komšu, s njim smo završili jednom za svagda, moj ti je predlog bio dobronameran, ti radi po svom nahođenju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Malo si se zajebao, povukli se u rupe. Ni prvi ni poslednji.
              Da, da, ... ljudi koji su vise videli kosarke i zatapkali loptu ce da se povlace ispred torlackog maga igre pod kosevima?
              JBT, u kojoj ti iluziji zivis?
              Daj, ne lupetaj - leba ti.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ganac, iskreno me zabole za tvog komšu, s njim smo završili jednom za svagda, moj ti je predlog bio dobronameran, ti radi po svom nahođenju.
                I mene nesto zabole zub, pa svako svoju ranu sisa.
                Kad si tako otvoren - napisi i za koje si svoje"sledbenike" trazio ban sto u reportima, sto na PM?
                Cisto istine radi.
                PS: Imam screenshot sve moje i tvoje prepiske, a i sa drugima, za svo vreme od kada sam ovde - mnogi bi crveneli.l...
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Idi bre čuvaj ovce, prestani da me stalkuješ po forumima.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Idi bre čuvaj ovce, prestani da me stalkuješ po forumima.
                    Sta je, maco - istina pogadja?
                    BTW, oko ovaca bi morao strucno da mi objasnis posto sam odrastao u centralnom delu Vozdovca, a ne iza Trosarine.
                    Taj deo Kiumodraz Sela mi je bas nepoznanica.
                    PS:Ja sam se u Selo Rakovica preselio svojom voljom, a ti si tu sto moras.

                    Last edited by kronostime; 14-08-19, 20:06.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Deco, opet se svađate.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Deco, opet se svađate.
                        Prema samozvanom svecu i tropar.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Jedna vest koja će mnoge verovatno rasplakati.

                          U ponedeljak je bila poslednja epizoda serije Srećni ljudi.

                          Iako sam se nadao Boljem životu RTS je odlučio da reprizira Vojnu akademiju.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Jesi ispratio vest Stojanče da je umro Gordan Mihić, jedan od naših najvećih scenarista?
                            Jesam. RTS je odmah to veče pustio i film Varljivo leto.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Mozda je razmenjivao s tobom twitter poruke i linkove?
                              Ne znam sta si teo da napises ovoi da diskreditujes novog moderatora?

                              Ne moras cinkati Dekkarda, znam da me je prijavljivao verovatno gomila ljudi ali sve im je oprosteno.

                              Sto flejmujes kronose,ides na sve ili nista...reci sta ti fali, sta ti treba, ucnicu ti zarad starih dana

                              Ako sam ti sta pisao u porukama slobodno pusti moje ja sam cak i pretnje pojedinih itd izbrisao....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Losmi, tebe sigurno ovi "tvoji" najvise prijavljivali i trazili banove
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X