Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A oni ubrusi i toalet papir na stolu su za...?

    Razumeo bih da je neki automehanicarski kalendar na zidu, a ono neki automobil...

    Comment


    • To služi da se briše znoj kad Nole trokira..

      Stojanče mi u državnoj firmi malo radimo, udjemo, izadjemo i rešimo..

      Comment


      • Pa zato mu se i ne ide u Austrougrsku..zato sto bi tamo morao da radi...nije lose ovde biti avangarda....xD

        Ti Sarac si opozicija kao sto sam ja Maraja Keri...naravno i prozivas da su svi pljuvali Deja sem tebe...al ti ga samo sad pljujes kad ga svi vole....racuni, gorivo itd..a nigde nijednog apsolutno dokaza...bukvalno nijedan
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ispada da kad zoves sa ''covinog'' broja, poziv za Baskoniju kosta 100k...xDDDDDDDD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pa zato mu se i ne ide u Austrougrsku..zato sto bi tamo morao da radi...nije lose ovde biti avangarda....xD

            Ti Sarac si opozicija kao sto sam ja Maraja Keri...naravno i prozivas da su svi pljuvali Deja sem tebe...al ti ga samo sad pljujes kad ga svi vole....racuni, gorivo itd..a nigde nijednog apsolutno dokaza...bukvalno nijedan
            Durze , ja cu ti naci 5 svedoka koji ce da posvedoce kako sam se na Banjici borio za Dejana kada su ga svi terali iz KKCZ. Zivi svedoci, telefoni u pp pa ih pozovi, a ne laprdanje po forumima.
            Uostalom to i Dejan licno zna, ne trebaju meni lazni profili da bi njega pljuvao ili hvalio, uostalom udji na Rsb pa izlistaj malo na temama sta sam pisao kada ga je 90 % foruma i tamo teralo, kada nije bilo popularno braniti Deju, kao sto nije ni ovde popularno braniti bilo sta vezano za KKCZ a i na jos nekim forumima pogotovo.

            # nismo isti, ja i ti i nikada necemo biti srecom.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              To služi da se briše znoj kad Nole trokira..

              Stojanče mi u državnoj firmi malo radimo, udjemo, izadjemo i rešimo..
              A da ne fatate mozda i Hustler na onom telefunkenu novije proizvodnje?

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Durze , ja cu ti naci 5 svedoka koji ce da posvedoce kako sam se na Banjici borio za Dejana kada su ga svi terali iz KKCZ. Zivi svedoci, telefoni u pp pa ih pozovi, a ne laprdanje po forumima.
                Uostalom to i Dejan licno zna, ne trebaju meni lazni profili da bi njega pljuvao ili hvalio, uostalom udji na Rsb pa izlistaj malo na temama sta sam pisao kada ga je 90 % foruma i tamo teralo, kada nije bilo popularno braniti Deju, kao sto nije ni ovde popularno braniti bilo sta vezano za KKCZ a i na jos nekim forumima pogotovo.

                # nismo isti, ja i ti i nikada necemo biti srecom.
                Ti branis i Sakotu po potrebi, Alimpija..ne branis ti njih, ti branis Cokija...naravno da nismo isti, nije lako biti ja...ja sam svetski poznata licnost...mozda me jedino Chiwwi stigne ako ode u Austrougarsku xD ili ovi iz Valjeva..kad diplomiraju..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  A da ne fatate mozda i Hustler na onom telefunkenu novije proizvodnje?
                  To hvatamo preko stare Iskrine centrale, tamo desno je staro operatorsko mesto, čuvamo ga zbog nostalgije..

                  P.S.
                  Momci ako vas zanima šta je Radonja pričao sa Baskonijom pitajte mene, čika Čivi ima zapis svih razgovora KK Crvene Opozicije i njenih zaposlenih..

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    To hvatamo preko stare Iskrine centrale, tamo desno je staro operatorsko mesto, čuvamo ga zbog nostalgije..

                    P.S.
                    Momci ako vas zanima šta je Radonja pričao sa Baskonijom pitajte mene, čika Čivi ima zapis svih razgovora KK Crvene Opozicije i njenih zaposlenih..
                    Pa seruj sta cekas.... cek cek, a da nije to bio Kalina za vreme gostovanja u Spaniji, a cim je bio veliki racun mora da je bio video call??

                    Comment


                    • Radonja je rekao, sad je red na nekog drugog..nek se uci malo Alimpije Miric... idem ja u Minken da ispravim greske kosarkaske neznalice..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Pa seruj sta cekas.... cek cek, a da nije to bio Kalina za vreme gostovanja u Spaniji, a cim je bio veliki racun mora da je bio video call??
                        Zakletva domovini i Vučuću me sprečava da to prenesem u slovo pa ću otprilike da ga izmenim ali je poenta ista..


                        Radonja:
                        Alo, alo...
                        Pa jbm ti Meni na Engleskom, ništa ne razumem..
                        Alo, Baskonija!
                        Čujemo li se?


                        Baskonija:
                        Da mi vas čujemo, a vi nas?

                        Radonja:
                        Čujem i ja vas, kako ste?
                        Ima li što novo?

                        Baskonija:
                        Odlično, hvala na pitanju, izvolite, slušamo vas, kako možemo da vam pomognemo?


                        Radonja:
                        Pa šćeo bi da se ponudim da treniram vaš prvi tim, mislim da sam dovoljno iskusan za takav posa..

                        Baskonija:

                        Kmhk..

                        Znate kako..

                        Hvala vam pre svega na ponudi, razmotrićemo je kad se fuzionišemo sa Real Madridom i kad se Katalonija odvoji od Španije..
                        Sigurni smo da ćete osvojiti prvenstvo Španije u tom slučaju..


                        Radonja:
                        E fala vi ko bratu, pozdravite mi tamo sve i ljubi vas Radonja..

                        Baskonija:
                        Bip, bip...

                        Comment


                        • Jos mmmmajstor da napravi svoj strip i da umrem od smeha.. xa xa..evo ismejah se...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dugo nisam pisao na forumu, ali posto citam posle duzeg vremena, reci cu jednu stvar samo...
                            Eh da mi je mozak od pojedinih ovde, pa da se slatko odmorim.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Dugo nisam pisao na forumu, ali posto citam posle duzeg vremena, reci cu jednu stvar samo...
                              Eh da mi je mozak od pojedinih ovde, pa da se slatko odmorim.
                              gde si bre Jimmela kuco stara, sta kaze onaj tvoj crveni decko insajder, kako se ovaj Acin burazer iz USA pokazao na prvom treningu, vredi li sta?

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                gde si bre Jimmela kuco stara, sta kaze onaj tvoj crveni decko insajder, kako se ovaj Acin burazer iz USA pokazao na prvom treningu, vredi li sta?
                                Ne bih znao reci, niti sam se raspitivao.

                                Comment

                                Working...
                                X