Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Utoka je žensko.
    To impliciraš da je Danilović cava?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      A je l ovo tacno?

      Nego šta je, uvek su svoju nesposobnost i nedostatak kvaliteta prikrivali izmišljenim podređenim položajem.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        To impliciraš da je Danilović cava?
        Impliciram da ne znam forumaške nadimke.
        Last edited by mark !t zer0; 22-10-19, 19:56.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Zaninljivo je videti da postoje ljudi koji veruju u priče Nebojše Čovića, Siniše Malog i Aleka Vučića. Stvarno ne bih diskutovao o tome. Samo znam da nikome od njih ne mogu bukvalno ništa da verujem.

          Ali evo čisto da se zna ko podiže uzavrelu atnosferu u srpskoj košarci. U Zvezdinu krizu je bez ikakve potrebe uvučen i Partizan, čisto da ima oko čega narod da se svadja dok ne nadje Nebojša trenera.
          Onda mi ništa drugo nije ostalo nego da verujem tebi da to nije istina.

          Inače navedenu informaciju su priznali i jedna i druga strana.

          Comment


          • Sad kad se znaju brojke valjda ce prestati svaka prica o siromasnom Partizanu, prvi su favoriti Aba lige i drugi Evrokupa, sto se vidi i po rezultatima, vasa stvar ali nemoj vise da se to predstavlja kao neko iznenadjenje i cudo.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Onda mi ništa drugo nije ostalo nego da verujem tebi da to nije istina.

              Inače navedenu informaciju su priznali i jedna i druga strana.
              Istina je isto koliko smo i lideri u Evropi i regionu u ne znam cemu sve, kao sto zivimo u najbolje vreme. Eto toliko je istina. A ti veruj kome god hoces, to je tvoj izbor.


              u medjuvremenu u nekom paralelnom univerzumu Spursi strepe za prednost

              Last edited by mark !t zer0; 23-10-19, 11:00.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Sad kad se znaju brojke valjda ce prestati svaka prica o siromasnom Partizanu, prvi su favoriti Aba lige i drugi Evrokupa, sto se vidi i po rezultatima, vasa stvar ali nemoj vise da se to predstavlja kao neko iznenadjenje i cudo.
                pa o cemu bi oni drugo pisali. . .

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Istina je isto koliko smo i lideri u Evropi i regionu u ne znam cemu sve, kao sto zivimo u najbolje vreme. Eto toliko je istina. A ti veruj kome god hoces, to je tvoj izbor.


                  u medjuvremenu u nekom paralelnom univerzumu Spursi strepe za prednost
                  I u Partizanu su poluinvalidi da kažu, jeste talne su informacije, a u stvari ne dobijaju ništa.

                  Ok je da se tebi ta matematika ne dopada i verovatno bih i ja isto mislio kao ti da sam na tvom mestu, da tvrdim jedno a ispostavlja se suprotno, lako bih se snašao sa teorijom zavere, kod nas Srba bar mašta radi kako valja.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    I u Partizanu su poluinvalidi da kažu, jeste talne su informacije, a u stvari ne dobijaju ništa.

                    Ok je da se tebi ta matematika ne dopada i verovatno bih i ja isto mislio kao ti da sam na tvom mestu, da tvrdim jedno a ispostavlja se suprotno, lako bih se snašao sa teorijom zavere, kod nas Srba bar mašta radi kako valja.
                    A mislis da bi bili jedini u ovoj zemlji koji bi cutali iako njima ide na stetu? Mislis da bi smeli nesto drugo da kazu?

                    Ja ne znam tacne informacije, ali ako tebi ima logike da Partizan dobija isto ili vise, a da imamo duplo losiji tim u svakom sportu, i ni u jednom nismo prvaci, ok. Ja stvarno to ne mogu da progutam.

                    Ne znam da li verujes u druge Vodjine priče, ili si tu kao i ja u teoriji zavere.
                    Last edited by mark !t zer0; 23-10-19, 15:00.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Obzirom da javno pričate da ste pastorčad ne vidim u čemu je problem da se kaže da cifre nisu tačne.
                      Za jedno pastorče lijepo vas hrane ;)

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Istina je isto koliko smo i lideri u Evropi i regionu u ne znam cemu sve, kao sto zivimo u najbolje vreme. Eto toliko je istina. A ti veruj kome god hoces, to je tvoj izbor.


                        u medjuvremenu u nekom paralelnom univerzumu Spursi strepe za prednost

                        Nemojte tako...
                        Trofej vicešampiona je svega jednom (samo)dodjeljen i nalazi se trajno ovoj lokaciji:

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          A mislis da bi bili jedini u ovoj zemlji koji bi cutali iako njima ide na stetu? Mislis da bi smeli nesto drugo da kazu?

                          Ja ne znam tacne informacije, ali ako tebi ima logike da Partizan dobija isto ili vise, a da imamo duplo losiji tim u svakom sportu, i ni u jednom nismo prvaci, ok. Ja stvarno to ne mogu da progutam.

                          Ne znam da li verujes u druge Vodjine priče, ili si tu kao i ja u teoriji zavere.
                          Problem je samo u tome što vi ne ćutite, vi ste priznali da su podaci sa ciframa tačni, tj. izašli ste u javnost pre vođe da ga preduhitrite.

                          Ja sam ovim tablicama izrazito ljut na vođu, ne sme vođa da hrani rivala, kako Bokiša u svoje doba, nula dinara bato pa se vi finansirajte prodajom koševa na Kalemegdanu, zalaganjem grba....mekano je to.

                          Comment


                          • Gleda li neko Galatasaray - Budućnost na SK 10?
                            Kakve su ono bule na tribinama tik iznad klupe Podgoričana sa crnogorskim zastavama?
                            Prilično bizaran prizor.

                            Comment


                            • Sta bi na kraju, ko je skuplji za poreske obveznike koji ne navijaju za sluge rezima?

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Gleda li neko Galatasaray - Budućnost na SK 10?
                                Kakve su ono bule na tribinama tik iznad klupe Podgoričana sa crnogorskim zastavama?
                                Prilično bizaran prizor.
                                Kad smo kod EC evo ga Obradović gubi od Ulma, kad bi ga otpustili večeras da vašarimo.

                                Comment

                                Working...
                                X