Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Pa vi uzimate titule da nam ne šutnete na gol.
    Titule bez pobjeda u derbiju:
    Partizan 9
    Zvezda 3

    Ne treba vam ta rasprava [emoji6]

    Comment


    • Nagradna igra: pogodi zagonetnu ličnost. Pomoć: nije zaposlen na SK I voli srpski [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]


      https://youtu.be/ZoRMfkDEdWg
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Eto, sve je receno, jasno, transparentno. 3.000.000 na plate.


        reko cova kod sarape na pinku

        vladace ovi jos 100 godina...

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post


          reko cova kod sarape na pinku

          vladace ovi jos 100 godina...
          Mi prosto zudimo da Ostoja kaze jednu cifru, pa makar i to bilo kod Tegija na YT. Sarapa = Tegi ne samo po gabaritima.

          Srecom imamo opoziciju u vasem navijackom korpusu koji ce da rusi vlast, zvezdasi su to cinili 5 oktobra pa se opametili valjda, sada je red na vas opozicionare i borce za istinu.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post


            reko cova kod sarape na pinku

            vladace ovi jos 100 godina...
            Koji ovi? Nas predsednik nije clan glavnog odbora vladajuce partije.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Koji ovi? Nas predsednik nije clan glavnog odbora vladajuce partije.
              Hajde Storme, možda mu nije maternji jezik srpski jezik. Vidiš da mu nije jasno ovi - oni, vaši - naši...( zamenice su mu problem)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • „Govorimo o preporuci Evrolige koju je Crvena zvezda poštovala i poštovaće u budućnosti. Otprilike, tri miliona evra trošiće se na plate igrača u narednoj sezoni, među kojima će najveća biti 400.000 dolara, tačnije između 350.000 i 400.000 hiljada, a najmanja 70.000 evra, odnosno između 50 i 70“.


                Aoh...promijeni mi dan i raspolozenje na bolje...odavno se ne ismijah ovako...

                Bog kosarke, svaka mu cast.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Hajde Storme, možda mu nije maternji jezik srpski jezik. Vidiš da mu nije jasno ovi - oni, vaši - naši...( zamenice su mu problem)
                  Ma bre. Bivsi guru daje intervjue svakih nedelju dana, pa su se i oni uzbunili. Od jebanja majke sudijama do zrtve rezima. A onda malo hvalimo Ostoju, ali smo ujedno i najvecii opozicionari u zemlji. Na isti kalup funkcionisu i iste price pricaju. Dosadni su i Bogu i narodu.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Ma bre. Bivsi guru daje intervjue svakih nedelju dana, pa su se i oni uzbunili. Od jebanja majke sudijama do zrtve rezima. A onda malo hvalimo Ostoju, ali smo ujedno i najvecii opozicionari u zemlji. Na isti kalup funkcionisu i iste price pricaju. Dosadni su i Bogu i narodu.
                    Stend up komičari...uveseljavaju forumašku javnost.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      „Govorimo o preporuci Evrolige koju je Crvena zvezda poštovala i poštovaće u budućnosti. Otprilike, tri miliona evra trošiće se na plate igrača u narednoj sezoni, među kojima će najveća biti 400.000 dolara, tačnije između 350.000 i 400.000 hiljada, a najmanja 70.000 evra, odnosno između 50 i 70“.


                      Aoh...promijeni mi dan i raspolozenje na bolje...odavno se ne ismijah ovako...

                      Bog kosarke, svaka mu cast.
                      Realno, coek je profi lazov, preko 30 godina sluzbe.
                      Problem je sto ima veliki broj onih koji veruju u ove budalastine.

                      Jos se prisije transparentnost

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Realno, coek je profi lazov, preko 30 godina sluzbe.
                        Problem je sto ima veliki broj onih koji veruju u ove budalastine.

                        Jos se prisije transparentnost
                        Pa koliko po tvojim informacijama Uskokovic ima platu u KKCZ . 150 ili 250 k ili kao sto se i ovde prikazuje 50.000 sto mu je skok od ko zna koliko u odnosu na FMP.

                        Ili je transparentno kako vas klub placa Trinkija za 100 k eur vise od Bayerna a pri tom kukate kako ste u aparthejdu i kako to vasem prvom coveku kupuju Dzipove par godina stare kao da su juce izasli ispod cekica. Da li je moguce da takav opozicionar i borac za istinu kroz institucije moze da dobije takve poslove a da pri tom njegov klub kojim rukovodi nema nikakvih prihoda i pomoci drzave.

                        Evo Uskokovic ima 50 k za godinu dana, koliko prima vas neki igrac ? Od do je vas raspon plata , ali da to cujemo od uvoznika vozila za snimanje parkinga po Beogradu pa da se i malo smejemo, sto vama samo komeNdija i zajebancija na racun Covica, dajte i nama malo materijala da se smejemo.
                        Last edited by Šarac; 05-08-20, 17:13.

                        Comment


                        • Uvek smo bili moralniji i ispravniji deo Srbije

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ponosni što smo sa druge strane ZvezdaSvrbije

                            Comment


                            • Ko može da nasedne na Cooperovo trolanje taj je lud. Mene ovde mogu samo Lošmi i Sova iz najboljih dana da iznerviraju, mada je Sova ok već duže vreme.

                              Cooperove provokacije su simpa.

                              Jer mi i jesmo ZvezdaSrbijaNikadJugoslavija... pa prva strofa one pesme

                              Comment


                              • Ma sve nešto oni , pa oni.
                                A u stvari prevaranti i lopovi.
                                Zvezda samo tri tirule bez pobede sa Partizanom,
                                a patlidžanci ), ej DEVET, ali on slinavi kao da su prvaci vasiJone,
                                a ono imali finale i pehar za to prvo poluvreme,
                                i orden orlovih muda s grančicama.

                                Comment

                                Working...
                                X