Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu ni gladni ni zedni ni jedni ni drugi,cak mogu i da se bahate s lovom,toliki im je budzet. Sad sto Partizan dovodi MVP-ja izraelske lige pored svih onih bivsih NBA igraca iz Makabija je do toga sto Partizan verovatno ima boljeg coveka za sportska pitanja dok se u ovom drugom klubu Covic za sve pita,niko ne moze da me ubedi da bi Volden pre pristao da igra za Partizan evrokup nego za Zvezdu evroligu da je imao ponudu Zvezde,a lovu imaju i jedni i drugi. Nije Partizan kriv sto je Covic odlucio da mu sin Fica igra drugog pleja ili sto mu polomljeni Kuzmic igra iako je pre par meseci bio u komi i nema snage za tri minuta na parketu,a svi ovi Amerikanci s obe strane su dobro placeni a verovatno van svih tih papira i funkcioneri otkinu koji milion.
    Last edited by Mihajlo10; 14-02-20, 15:00.

    Comment


    • Moja partija je Czvezda, kao sto je bila i kada je Sloba sipao u FKCZ/KKcz tada, a gutao sam suzavac zbog Slobe. Doduse, ti si tada gledao Branka Kockicu ili se lozio na 3k dur i Voju Nedeljkovica. Sada se borba protiv Vesare vodi na twiteru i forumima, nego jesli li setac , bojkotas, bojkotas ali iz Parlamenta, da znam kako da se ponasam u buduce posto znam za koga nisam, samo ne znamo jos za koga ti jesi.
      Last edited by Šarac; 14-02-20, 15:00.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        ....tamo pise da su sva 4 kluba tu negde blizu ali da KKP ima najveci.
        Ne pise da KKP ima najveci budzet, osim ako Partizanovih 9.4 miliona nije vece od isto toliko miliona koliko imaju Buducnost i Cedevita.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Comment


          • Najgore iskoriscen budzet definitivno ima Cedevita. Nesposobni.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Moja partija je Czvezda, kao sto je bila i kada je Sloba sipao u FKCZ/KKcz tada, a gutao sam suzavac zbog Slobe. Doduse, ti si tada gledao Branka Kockicu ili se lozio na 3k dur i Voju Nedeljkovica. Sada se borba protiv Vesare vodi na twiteru i forumima, nego jesli li setac , bojkotas, bojkotas ali iz Parlamenta, da znam kako da se ponasam u buduce posto znam za koga nisam, samo ne znamo jos za koga ti jesi.
              Protiv sam vucica, vesics, covica, seselja, ostoje i sve ostale kriminalne gamadi koja unistava ovu zemlju.

              Ti ako si progutao suzavac ja sa Carli Caplin...bio na severu kad se slobi pevalo i jeo taj suzsvac...

              To su Delije, to su cigani bili...ovo sad je dno, dna...prodali ste se za saku dolara. .
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Nisu ni gladni ni zedni ni jedni ni drugi,cak mogu i da se bahate s lovom,toliki im je budzet. Sad sto Partizan dovodi MVP-ja izraelske lige pored svih onih bivsih NBA igraca iz Makabija je do toga sto Partizan verovatno ima boljeg coveka za sportska pitanja dok se u ovom drugom klubu Covic za sve pita,niko ne moze da me ubedi da bi Volden pre pristao da igra za Partizan evrokup nego za Zvezdu evroligu da je imao ponudu Zvezde,a lovu imaju i jedni i drugi. Nije Partizan kriv sto je Covic odlucio da mu sin Fica igra drugog pleja ili sto mu polomljeni Kuzmic igra iako je pre par meseci bio u komi i nema snage za tri minuta na parketu,a svi ovi Amerikanci s obe strane su dobro placeni a verovatno van svih tih papira i funkcioneri otkinu koji milion.
                Ko kaze da ne mogu dve strane brda da se sloze.
                Mala dopuna oko Kuzmica,ko je mogao da predvidi udes,ali celu predhodnu sezonu je presedeo povredjen,DBraun takodje,Perper povredjen.
                Last edited by L a z a r; 14-02-20, 15:08.

                Comment


                • Sta mislite, koliko Trinki jede pljeskavica dnevno i koliko to kosta klub?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Zvezda 7m za plate , partizan5m Buducnost 3m i Olimpija 3m...tako nesto..
                    KKCZ 11 m za plate, KKP 2 m za plate , Futura i Olimpija zajedno 3 m za plate,

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Sta mislite, koliko Trinki jede pljeskavica dnevno i koliko to kosta klub?
                      Nije ti trebao ovaj komentar, samo ćeš me naterati da kupim pljeskavicu.

                      Pre sat vremena sam ručao i evo opet bih nešto da čalabrcnem

                      Stvarno ima dana kada imam golem apetit.

                      Dešava mi se da napravim sendvič i onda kažem sebi - ček bre malo, pa ja sam malopre večerao (zaboravio sam ).

                      Takav mi je nekad apetit.

                      Comment


                      • Sloba se rusio 9 marta, 95/96 u 100 i nesto dana setnje po mrazu, na doceku 97 na trgu, 5 oktobra a ne na severu stadiona koji je bio uvek na liniji vladajuceg rezima.

                        Joj nagutao se suzavca na severu protiv koga, Javora ili Bezanije?

                        Comment


                        • Originally posted by jozef k. View Post
                          Zaobidji me, ako ikako mozes. Bukvalno te nista nisam pitao.

                          Sad odgovaram cisto radi pristojnosti, da ne bude da izbegavam, ali ubuduce mislim da necu.
                          Zar na dan zaljubljenih? Aj ok, možda se predomisliš. Ostavlja te brat da radiš. </3

                          Šarac ne brukaj se sa takvim izjavama za sever. Nemoj porediti deo od 89-92 pa ni 92-94 sa severom posle 1994. Mnogo je tu ljudi gutalo suzavac. Ja nisam bio ni rodjen ali znam iz prve ruke.

                          Ne moraš spinovati stvarno. Bilo je zvezdaške mase sa svih tribina i bio je to mladalački bunt protiv komunjare Slobe. Postoje i pesme iz tog vremena.
                          Last edited by Cassius Clay; 14-02-20, 15:18.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Nije ti trebao ovaj komentar, samo ćeš me naterati da kupim pljeskavicu.

                            Pre sat vremena sam ručao i evo opet bih nešto da čalabrcnem

                            Stvarno ima dana kada imam golem apetit.

                            Dešava mi se da napravim sendvič i onda kažem sebi - ček bre malo, pa ja sam malopre večerao (zaboravio sam ).

                            Takav mi je nekad apetit.

                            To ti je od nervoze pred utakmicu sa uvek nezgodnom Megom. Bice sve okej.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              KKCZ 11 m za plate, KKP 2 m za plate , Futura i Olimpija zajedno 3 m za plate,
                              Sarac brale, zezam se malo...opusti se..Evo me sa Lakijem u Zagrebu slavimo dobro odradjn posao i sto nas je hvala dragom Bogu Nebojsha Dr poslusao....

                              Da je slusao one sa playbook-om...eh....

                              Nemoj mi zameriti ali idemo Laki i ja sad sa lepsim plovinama to da proslovimo na trgu Bana Jelacica...ajde pa se cujmo neki drugi put, pozdravljam i Dekkarda
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                To ti je od nervoze pred utakmicu sa uvek nezgodnom Megom. Bice sve okej.
                                Ma ja kad sam nervozan ne mogu da jedem.

                                Nervozu uglavnom lečim rakijom i cigarama.

                                I brzo me prođe.

                                Comment

                                Working...
                                X