Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze Zagorac na 2 ni u ludilu. Uprava Partizana je totalno neozbiljna, dovedu pojacanje pa novog trenera, pa treneru ne treba to pojacanje i rezultat je jurnjava za svakom pobedom da se spasi sta se moze spasti.

    Mislim da bi za njih najbolje bilo da nekako budu 4.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Riki Hikmen, na meti, i dalje se ima.. Jbt dovedes igraca iz Lejkersa, otpustis ga za mesec dana i stize novi Amer, i to iskusni evroligaski, bas me zanima ako i on podbaci. I posle pricamo o budzetima , za Zvezdu ostaju petorica iz Fmp a, kao i covicev nepotizam zbog nedostatka budzeta.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ove godine (pretostavljate svi pa ću i ja) u ABA ligi najveći budžet ima Budućnost, za njom Partizan pa Cedevita i kao četvrti klub je Zvezda a vi iznosite dalje svoje pretpostavke.
        Ma vi ste iza Zadra, Igokee i Olimpije [emoji38]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Samo da vas obavjestim da je ovaj brod kod Ulcinja i Bara nasao naftu,te pare idu direktno u Buducnost,provjerena i informacija.Gospodaricemo EL,o Aba ligi da i ne govorim.
          Eksploatacija nafte pocinje 2020,sto znaci da imate vremena do tad nesto da osvojite a poslije toga mrka kapa.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Samo da vas obavjestim da je ovaj brod kod Ulcinja i Bara nasao naftu,te pare idu direktno u Buducnost,provjerena i informacija.Gospodaricemo EL,o Aba ligi da i ne govorim.
            Eksploatacija nafte pocinje 2020,sto znaci da imate vremena do tad nesto da osvojite a poslije toga mrka kapa.
            Nek se cuvaju CSKA, Fener i Real...vec im sad nije svejedno, a i vikinzima Norvezanima sto ce drasticno pasti cena nafte

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Nek se cuvaju CSKA, Fener i Real...vec im sad nije svejedno, a i vikinzima Norvezanima sto ce drasticno pasti cena nafte
              Vjeruj mi da se tresu,vec se pregovara sa Bartomeuom o A licenci,bice nam gost na utakmici protiv CSKA.
              Prema nekim projekcijama cilj je da budzet dodje na vrijednost od oko 25-30 miliona do 2021.
              Last edited by E1_PG; 19-11-18, 20:20.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Vjeruj mi da se tresu,vec se pregovara sa Bartomeuom o A licenci,bice nam gost na utakmici protiv CSKA.
                Pa nije im svejedno sto je i razumljivo, velika opasnost po njih preti.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Pa nije im svejedno sto je i razumljivo, velika opasnost po njih preti.
                  Ovo su sve informacije iz uprave pa se vi salite na taj racun slobodno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ovo su sve informacije iz uprave pa se vi salite na taj racun slobodno.
                    Sve osim sale bi bilo izuzetno neozbiljno

                    Comment


                    • Necete se smijat za 2,3 godine.Inace Dubljevic dolazi na ljeto.

                      Comment


                      • Ivan_PG- troll mod on.
                        Slatko me nasmeja brate.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Necete se smijat za 2,3 godine.Inace Dubljevic dolazi na ljeto.
                          Jel u Boku ili Budvu?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Jel u Boku ili Budvu?
                            Postoji dogovor sa njim da ako se odbrani Aba liga tj obezbijedi EL raskida ugovor sa Valensijom i dolazi.
                            Inace da prekinem sva nagadjanja ovosezonski budzet Buducnosti je 8,5 miliona.
                            Last edited by E1_PG; 19-11-18, 20:35.

                            Comment


                            • Za dve, najvise tri godine....
                              Sto mi to nesto poznato....

                              Comment


                              • Ljudi ovo ce da bude nesto bas ozbiljno,u planu je nova sala koja bi bila izgradjena na periferiji grada,u Tolosima(ko je iz Pg zna dje je to)i imala bi kapacitet nekih 15 000 mjesta.
                                Postoji gotov projekat za to,gradice je Bemax kompanija.
                                Last edited by E1_PG; 19-11-18, 20:42.

                                Comment

                                Working...
                                X