Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sto. Ni jedna odluka nije sto posto pravedna. Sto se tice kkcz i ostanka u EL, mislim da je jednostavno usla u taj kos sa ostalima i da je ni kriva ni duzna ostala u EL. Nije jedini ovosezonski evroligas koji se nadao ovakvom epilogu. Niti je to zasluga kluba niti Covica, jednostavno visa sila. Moje misljenje. Svakako je Efes mozda najveci gubitnik sezone , mislim da je bio zreo za makar finale.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Nema sto. Ni jedna odluka nije sto posto pravedna. Sto se tice kkcz i ostanka u EL, mislim da je jednostavno usla u taj kos sa ostalima i da je ni kriva ni duzna ostala u EL. Nije jedini ovosezonski evroligas koji se nadao ovakvom epilogu. Niti je to zasluga kluba niti Covica, jednostavno visa sila. Moje misljenje. Svakako je Efes mozda najveci gubitnik sezone , mislim da je bio zreo za makar finale.
      Efes je ponajvise izgubio, vec dvije godine igraju najljepsu kosarku a ove godine su bas bili spremni za tron. Znam F4 ne garantuje nikome titulu al da su bili najbolji to sigurno.
      Sad im slijedi osipanje tima, velika pauza, ko zna kako ce izgledati.

      Comment


      • Screenshot_20200525_174739_com.twitter.android.jpg

        oplakao

        Comment


        • Citam sad izjavu vlasnika Virtusa. Odmereno, sportski, pametno, sa dosta rezonovanja. Sve to nije krasilo Partizan poslednje dvije godine.
          Al jutros vidim i Grba se oglasio gsje izmedju redova porucuje kako je Partizan pregovarao za EL mjesto vec dvije godine i kako mu je kao nesto obecano pa ih Djordi izjebao.
          Nigdje korone, nigdje da i ostali ucesnici dijele istu sudbinu ni grama objektivnosti.
          Sad kad su zakulisne radnje propale, kad se desilo jedino normalno sto je moglo, sad cemo o postenju

          Comment


          • Ma Grba je prso odavno.

            I komšije se sprdaju sa njim.

            Comment


            • Pesma - Hej ljubavi u dalekom gradu, čuvaj mi se da te ne ukradu......

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Imali smo odličnu sezonu, brdo dobrih utakmica, sjajnu ekipu...
                Ne bih to menjao ni za kakvu nagradu za zelenim stolom.

                Sad od septembra nastaviti gde smo stali, uživanje je gledati i navijati za Partizan.

                Većina igrača i treneri su pod ugovorom, bićemo još jači.
                O da, menjao bi.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Citam sad izjavu vlasnika Virtusa. Odmereno, sportski, pametno, sa dosta rezonovanja. Sve to nije krasilo Partizan poslednje dvije godine.
                  Al jutros vidim i Grba se oglasio gsje izmedju redova porucuje kako je Partizan pregovarao za EL mjesto vec dvije godine i kako mu je kao nesto obecano pa ih Djordi izjebao.
                  Nigdje korone, nigdje da i ostali ucesnici dijele istu sudbinu ni grama objektivnosti.
                  Sad kad su zakulisne radnje propale, kad se desilo jedino normalno sto je moglo, sad cemo o postenju
                  Budala, ne vidi siru sliku. Mozda to Djordji radi, ja bih bas na njegovom mestu pratio sve zvanicnike klubova sta izjavljuju na svom jeziku pa bi im posle jos vise pomerao dupe. Svaka rec ima svoju tezinu.

                  Italijani su naprednija skola, ipak im je svest na visem nivou i gledaju stvari dugorocno u odnosu na nas. U odnosu na druge zemlje kada poredim te parametre, sve zavisi sa kojima se porede.
                  Last edited by Ricma; 26-05-20, 13:42.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post

                    Biće opet punih gaća, nastavljamo gde smo stali.
                    Pa dobri moj Kuperu kako ti ne dosadi da nam svake godine pretiš?

                    Pet godina i više slušam ovu priču. Nemoj više molim te.



                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Pa jeste izneo tacne cifre, Dulo je malo slagao(umanjio) jer mu je stalo do KKP.
                      Matematika je jasna: 28k + 35k = 63k x 10 meseci koliko traju ugovori = 630.000 sto je malo vise nego Dulo-vih 550.000 ali to je tu negde.
                      Da docekamo i taj dan da se i kod vas saznaju neke cifre...
                      E tada ce, mozda, dobiti WC za El.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        E tada ce, mozda, dobiti WC za El.
                        Tako je. To ih je kostalo A licence. Na nasu srecu.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Pa dobri moj Kuperu kako ti ne dosadi da nam svake godine pretiš?

                          Pet godina i više slušam ovu priču. Nemoj više molim te.



                          [emoji3]
                          Iza one sledeće sezone pa još dvije tako i ...
                          Ovaj grandiozni projekat evtopskog partizana malo je koroniro. A ja stvarno vjerujem da bi oni bez problema uzeli i ABA i EC i EL sledeće sezone.
                          Sada dok se presaberu, saniraju štetu. Nađu trenera... Uglavnom novi ciklus ili cirkus kreće

                          Comment


                          • Treneri, lekar, kondicioni i terapeati dele 7.000 eur.

                            Pa treba im aplaudirati svaku veče u 20:00
                            [emoji23][emoji23][emoji23]
                            Last edited by forum1nick; 30-05-20, 11:38.

                            Comment


                            • Ume Kuper da se sprda sa stilom al ovaj put je žestoko omanuo.

                              Izgleda da se Trinkijev stručni štab solidariše sa građanima Srbije.

                              Comment


                              • Pokazaće ova sezona da li su miljenici države,prošle dobijali bukvalno koliko su tražili. . .

                                Comment

                                Working...
                                X