Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bi ti i tebi slični bili jedina alternativa Vučiću zalagao bih se iz sve snage da se Vučić proglasi za cara.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Gazda opet na tvu-u, protiv protesta istog dana Sarac kaze da proteste organizuje beba popovic i vucic da nece da ide...a tri dana prica kako ce ici u subotu



      Kakva opozicija Sarac and Covic... protiv modernog autolimara Ostoje koji je na vlast [emoji3]
      Dok je tebe i tebi slicnih u opiziciji Vucic ce vladati 50 godina

      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dekkard je lik koji voli covica, koji je vuciceva pudlica a kao protiv vucica je ali nije izasao na protest nikad Bleji u racunar 24/7 i pise komentare..Zvezda mu je prvak i sit je i to je to....moze svake trece godine na more, malo izbleji nekad ...negde..

        Laza eto kaze dok sam ja opozicija vladace vucic 50g..ajde budi ti...ustupam ti mesto i juris...nego fora je sto se plasite....jbga..to je jednostavno tako....posao,sta ima da se mesam ili najjace svi su isti itd...Eto jbga,bice 50g...borimo se sa ovim sto imamo....kad ovakvi ratnici...''cekaju'' ramba xDDDDD

        Kad sam bio poslednji put u Bg-u kazem Dekju dodji brate...tu smo ima ljudi..kaze on kunem vam se..ne mogu 17% baterije imam
        Last edited by LosmiSK; 11-07-20, 12:09.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dekkard je lik koji voli covica, koji je vuciceva pudlica a kao protiv vucica je ali nije izasao na protest nikad Bleji u racunar 24/7 i pise komentare..Zvezda mu je prvak i sit je i to je to....moze svake trece godine na more, malo izbleji nekad ...negde..

          Laza eto kaze dok sam ja opozicija vladace vucic 50g..ajde budi ti...ustupam ti mesto i juris...nego fora je sto se plasite....jbga..to je jednostavno tako....posao,sta ima da se mesam ili najjace svi su isti itd...Eto jbga,bice 50g...borimo se sa ovim sto imamo....kad ovakvi ratnici...''cekaju'' ramba xDDDDD
          Druze moj ja radim od 7 ujutru do 6 uvece 6 dana u nedelji. Poso mi nije nasao ni Vucic ni Djilas ni Obradovic. Tako da me boli ona stvar za sve njih skupa. Apsolutno ne zavisim od toga dal mi je tetka u SNSu ili baba u DS a drug u SPSu. Tako neka onih koji bez politike ne znaju pertle da vezu da se bore. Imam svoje misljenje oko svega ali da idem na proteste sada i u ovoj situaciji za mene je debilizam. Nekako mi prece zdravlje supruge, cerkice i familije. Jbg

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • @LosmiSK Nađi pravi posao pa da pričamo.Blejanje u kladionici nije posao nego bolest.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Druze moj ja radim od 7 ujutru do 6 uvece 6 dana u nedelji. Poso mi nije nasao ni Vucic ni Djilas ni Obradovic. Tako da me boli ona stvar za sve njih skupa. Apsolutno ne zavisim od toga dal mi je tetka u SNSu ili baba u DS a drug u SPSu. Tako neka onih koji bez politike ne znaju pertle da vezu da se bore. Imam svoje misljenje oko svega ali da idem na proteste sada i u ovoj situaciji za mene je debilizam. Nekako mi prece zdravlje supruge, cerkice i familije. Jbg

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
              Pa sto onda komentarises mene...Ako te ne zanima, onda ne kacis 20 tvitova dnevno o politici.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa sto onda komentarises mene...Ako te ne zanima, onda ne kacis 20 tvitova dnevno o politici.
                Ne citas. Imam svoje misljenje. Sa druge strane ne smatram da tebe treba da pitam dal cu mesro napisati ili ne. Na tviteru se kacis na svaki moj tvit oko protesta

                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  @LosmiSK Nađi pravi posao pa da pričamo.Blejanje u kladionici nije posao nego bolest.
                  Ptico,omasisemi penal za isplatu...sad moram da es preznojavam jos 10minuta
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Dok je tebe i tebi slicnih u opiziciji Vucic ce vladati 50 godina

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                    Tom logikom Sloba nikad ne bi pao sa vlasti.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Tom logikom Sloba nikad ne bi pao sa vlasti.
                      Mala ali jako bitna razlika , Miloševićev je izgubio na izborima 24.septembra.

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Mala ali jako bitna razlika , Miloševićev je izgubio na izborima 24.septembra.

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Taj isti argument se potezao u drugoj polovini devedesetih.

                        Izgubice i Vucic na izborima. To ce se desiti kada ga puste niz vodu, bas kao sto su i Slobu.

                        Samo meni deluje da ce ovo u odnosu na devedesete da bude vise razvuceno. Ako narod prepozna, mogu da se zakuvaju gradski izbori 2022.

                        Comment


                        • Posle kraćeg razmišljanja ipak sam odlučio da je ovom linku mesto upravo ovde

                          http://sportklub.rs/Kosarka/Kosarka-...-normalno.html
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Za mmajstora, da bude u toku


                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Od Argentine........
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Moze li neko otvoriti temu o moderaciji i njihovom radu, da ne kazem bruki i sramoti??

                                Comment

                                Working...
                                X